پشت پرده اختلافات رحيمي و سياسي
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پشت پرده اختلافات رحيمي و سياسي

 1. #1


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک

  پشت پرده اختلافات رحيمي و سياسي

  اختلافات رحيمي و سياسي به عنوان دو عضو ارشد تيم مديريتي پرسپوليس بار ديگر اين تيم را در گرداب مشکلات داخلي گرفتار کرده است.

  روز 7 ارديبهشت امسال بود که امير خادم با اختيار تامي که از سوي وزارت ورزش و جوانان گرفته بود، اعضاي جديد هيات مديره باشگاه پرسپوليس را انتخاب کرد. يک روز بعد رحيمي با انتخاب هيات مديره مديرعامل جديد سرخها شد تا پرسپوليس فصل تازهاي در حيات خود را شروع کند.

  به گزارش ايسنا، هيات مديره و مديرعامل جديد با توجه به فاصله سه ماهه تا آغاز ليگ برتر زمان خوبي براي بستن تيمي قدرتمند داشتند که هم در ليگ و هم در آسيا مدعي باشد. از سوي ديگر با کمک وزارت ورزش، براي نخستين بار اسپانسر هم همزمان با هيات مديره انتخاب شد تا نگرانيهاي مديران باشگاه از اين لحاظ کمتر شود.

  در همان مقطع زماني شائبههايي پيرامون چرايي و چگونگي انتخاب اعضا وجود داشت. در اين ترکيب تنها زادمهر و استيلي فوتبالي بودند و ساير اعضا اقتصادي و سياسي بودند. گمانهزنيها حاکي از اين بود که استيلي براي انتخاب اين اعضا به خادم مشورت داده و افرادي مثل سياسي(کارخانهدار و تاجر)، سليمي (شهردار منطقه 21) و کاظمپور(وزير سابق بازرگاني) از نزديکان او بودهاند. موضوعي که خيلي زود از سوي استيلي تکذيب شد اما گذر زمان نشان داد اين ادعا چندان هم بياساس نبوده است!

  از همان زمان که هيات مديره با شيوه جديدي معرفي شد همه انتظار داشتند که اين بار ديگر خبري از مشکلات سابق در هيات مديره نباشد؛ مسائلي از جمله مصاحبههاي فراوان اعضاي هيات مديره که بيشتر براي استفاده از رسانههاي براي محبوب و معروف شدن بود تا کمک به رفع مشکلات موجود در باشگاه.

  اتفاقا از همان ابتدا وضعيت به خوبي پيش ميرفت. رحيمي که در سپاهان هم نشان داده بود زياد علاقهاي به مصاحبه ندارد استيلي را به عنوان سخنگو انتخاب کرده بود و آنطور که استيلي ميگفت ساير اعضاي هيات مديره هم حق مصاحبه نداشتند تا فقط سخنگو صحبت کند. اما با گذشت يکي، دو ماه مصاحبههاي اعضا به ويژه سياسي و کاظمپور شروع شد. سياسي و کاظمپور با صحبتهايي هماهنگ شده و مشخص کاملا در جهت مخالف رحيمي گام برميداشتند و ثابت کردند که از ابتدا نيز با او همسو نبودهاند. در اين ميان سياسي به عنوان رئيس هيات مديره با مصاحبههاي متعدد خود علاوه بر زنده کردن ياد و خاطره رويانيان، سعي ميکرد به طور غيرمستقيم به رحيمي بفهماند که با او مشکل دارد و آخرين ترکش خود را با صحبت درباره جايگاه دايي در پرسپوليس زد و گفت حتي سرمربي پرسپوليس جايگاه محکمي در باشگاه ندارد، آن هم تنها بعد از گذشت دو هفته از ليگ!

  مصاحبه رحيمي که در پاسخ به اظهارات سياسي انجام شد، کدهاي زيادي از وضعيت نابسامان باشگاه و اختلافات برخي اعضاي هيات مديره و رحيمي دارد. در اين گزارش علاوه بر باز کردن اين کدها قصد داريم به اتفاقات ديگري اشاره کنيم که به نوعي ثابت ميکند برخي اعضاي هيات مديره با برنامهاي عظيم نه تنها براي پرسپوليس بلکه براي فوتبال وارد کادر مديريتي باشگاه سرخ شدهاند.

  1- نخستين حاشيه بزرگ هيات مديره زماني به وجود آمد که فايل صوتي اولين جلسه هيات مديره به دست يکي از هفتهها رسيد و تمام اظهارات اعضا ريز به ريز منتشر شد؛ شوک بزرگي به پرسپوليس که ثابت ميکرد اعضاي هيات مديره براي تغيير دايي گام برداشتهاند. دو تن از اعضا از رفتار صادقيان و سن نيلسون انتقاد کرده بودند. موضوعي که البته بار ديگر از سوي استيلي تکذيب شد و او گفت ما حاضريم در همه جلسات هيات مديره دوربين قرار دهيم تا همه مردم از صحبتهاي ما مطلع شوند.

  2- رحيمي در مصاحبه خود تاکيد کرده که در ماجراي جدايي بازيکنان بزرگ از پرسپوليس حرفهاي زيادي هست که هنوز نزده و مردم از خيلي مسائل خبر ندارند. او گفته به زودي خواهد گفت که چه کساني سنگاندازي کردند که ستارهها در پرسپوليس نمانند. اما ماجرا از چه قرار است؟

  علي دايي 18 ارديبهشت برنامه کامل خود براي فصل جديد را به رحيمي داد و دو طرف خيلي زود جلسات متعددي با يکديگر برگزار کردند تا پرسپوليس با آمادگي کامل وارد ليگ چهاردهم شود. دايي در آن برنامه که پيش از سفر تيم ملي فوتبال به اردوي اتريش تنظيم شده بود به مديريت باشگاه تاکيد کرده بود که مليپوشاني مثل سيدجلال حسيني و خلعتبري حفظ شوند. اما هيات مديره باشگاه با پيش کشيدن اين بهانه که فعلا حسابهاي باشگاه مسدود است و نميتوانيم پولي بدهيم تمديد قرارداد اين بازيکنان را به تاخير انداخت. آيا نميشد بازيکنان را به ماندن راضي کرد و بعد از باز شدن حسابها پولشان را به آنها پرداخت کرد؟ مگر همين الان که حسابها باز شده پول وعده داده شده به دست بازيکنان رسيده است؟!

  3- علي دايي در يکي از مصاحبههاي خود در اواخر فصل گذشته از آمادگي يک شرکت براي اسپانسرينگ پرسپوليس و پرداخت 42 ميليارد به باشگاه خبر داده بود. در آن زمان که هنوز پروين مديريت باشگاه را در دست داشت پيشنهاد اين شرکت از سوي وزارت ورزش رد شد چرا که خادم به عنوان مسئول واگذاري سرخابيها از آن شرکت براي اسپانسر شدن ضمانت بانکي خواسته بود. حال که چند ماهي از آن موضوع ميگذرد مشخص ميشود که نام آن شرکت "کيانآرا" بوده است و حاضر بوده 12 ميليارد از 42 ميليارد را هم نقدا و پيش از پايان فصل قبل پرداخت کند. با اين حال اسپانسر جديد پرسپوليس چند روزي پس از معرفي هيات مديره مشخص شد. بهنام پيشروي کيش که تاريخ ثبت شرکتياش پس از انتخاب هيات مديره بوده و حتي در لوگويي که براي خود انتخاب کرده از لوگوي باشگاه پرسپوليس کپيبرداري کرده موظف شد تا پايان فصل 30 ميليارد به پرسپوليس پرداخت کند. ظاهرا وزارت ورزش هم ضمانت بانکي از اسپانسر انتخابي خود نگرفته و صحبتهاي رحيمي که گفته بود چکهاي اسپانسر مدام برگشت ميخورد نشات گرفته از همين مورد است. بايد از وزارت ورزش پرسيد چطور به پيشنهادهاي ديگر براي اسپانسرشيپي که يکي از آنها 80 ميليارد و ديگري 100 ميلياردي بود توجهي نميشود اما پيشنهاد 30 ميلياردي بدون گرفتن ضمانت بانکي ميشود اسپانسر باشگاه؟!

  4- سياسي که در حال حاضر رئيس هيات مديره است با همکاري برادر و چند دوست ديگرش در خريد امتياز راه آهن هم نقش بسزايي داشته است. در ابتداي حضورش در پرسپوليس اظهارنظري به نقل از او در يکي از رسانهها منتشر شد که سه ميليارد به دايي ميدهيم تا برود و به جايش استيلي را ميآوريم؛ صحبتي که نه تاييد شد نه تکذيب. شکي نيست که سياسي کاملا بدون سابقه فوتبالي وارد هيات مديره شده و از مسائل داخل مستطيل سبز چيزي نميداند اما بعد از سه ماه حتما ميداند که براي حفظ آرامش تيم نبايد از جايگاه نامطمئن سرمربي آن هم دو هفته بعد از شروع ليگ صحبت کرد. واقعا پشت حرفهاي سياسي چه برنامه و منظوري نهفته است؟ غير از اين است که در سالهاي گذشته هم پرسپوليس به خاطر همين اظهارنظرهاي بيمورد اعضاي هيات مديره بارها به حاشيه رفته بود؟ استقلال از اين نظر کاملا نقطه مقابل پرسپوليس است چرا که وقتي بازيکنان بزرگي مثل نکونام و رحمتي عليه قلعهنويي صحبت ميکنند همه اعضاي هيات مديره پشت مربي خود در ميآيند اما در پرسپوليس خود بعضي از هيات مديرهايها آتش بيار معرکه هستند.

  در اين ميان فقط هوادار پرسپوليس است که بازهم به جاي ديدن موفقيت تيمش بايد نگران فعل و انفعالات و اختلافات دروني باشگاه باشد. بدون شک در حال حاضر رحيمي و برخي اعضاي هيات مديره کاملا مقابل هم قرار گرفتهاند و اين بيش از هر چيزي به پرسپوليسي ضربه ميزند که پس از شروع ضعيف در ليگ بيشتر از هر زماني به آرامش و حمايت نياز دارد.


 2. #2


  محل سکونت
  رودسر
  نام واقعی
  عادل
  استاتوس
  3 10 10
  شغل و حرفه
  دانشجوی بازنشسته
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Brazil
  نوشته ها
  3,049
  تشکر
  7,484
  تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک
  پشت پرده ای نمونده . همه چیو دوست آقای سیاسی تو برنامه 90 رو کرد .
  همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

 3. #3


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک
  جلسه سياسي و رحيمي در دفتر خادم


  عليرضا رحيمي از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس استعفا نداده است.


  عليرضا رحيمي مديرعامل و حميدرضا سياسي عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس که روز گذشته (يکشنبه) اظهاراتي عليه يکديگر مطرح کرده بودند براي جلسه با امير رضا خادم معاون پارلماني و نماينده تام الاختيار وزارت ورزش و جوانان در امور اين باشگاه، در وزارت ورزش حاضر شدند.

  به نقل از تسنيم، اين جلسه به رياست خادم و با هدف حل و فصل مشکلات پيش آمده تشکيل شده است، ضمن اينکه برخلاف برخي اخبار اعلام شده، رحيمي استعفا نداده و به کارش در باشگاه پرسپوليس ادامه ميدهد.مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا