وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک چپ پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک تیم بزرگ است و سرمربی آن باید مشورت پذیر باشد اما متاسفانه نیست.

به گزارش وبسایت نود، رضا شاهرودی روز سه شنبه اظهار داشت: در دنیا تنها جایی که به پیشکسوتان اهمیتی داده نمی شود ایران است. در حالی که از اندیشه و تجربه این پیشکسوتان می توانیم برای بهتر شدن شرایط پرسپولیس استفاده کنیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس یک تیم بزرگ است و باید کسی که سرمربیگری آن را بر عهده دارد مشورت پذیر باشد که متاسفانه نیست. خوشبختانه دوستم افشین پیروانی به کادر فنی این تیم اضافه شده است و امیدوارم علی دایی مشاوره های او را بپذیرد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: پرسپولیس نتایج خوبی در لیگ نمی گیرد و مثل هواداران از این شرایط ناراحت هستیم.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس حاشیه های زیادی دارد و به نظر می رسد در تمرینات پیش فصل با آرامش آماده نشده است. علت این شرایط را هم باید از مسئولین این تیم بپرسید. باید در قدم های اول فصل محکم گام بر می داشتند تا در طول فصل با قدرت پیش بروند.

شاهرودی در مورد رفتارهای غیر ورزشی رایج در فوتبال امروز ایران گفت: متاسفانه در ورزش فرهنگ سازی نمی کنیم و یک بازیکن بیش از اندازه بزرگ می شود و در لحظه حساس به تیم خود لطمه می زند.