مایلی کهن: پاشنه پرسپولیس روی کاکل یک نفر میچرخد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مایلی کهن: پاشنه پرسپولیس روی کاکل یک نفر میچرخد

 1. #1

  قهرمان Snake
  محل سکونت
  Gonbad
  نام واقعی
  Rahim
  شغل و حرفه
  student
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Brazil
  نوشته ها
  3,409
  تشکر
  6,052
  تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک

  مایلی کهن: پاشنه پرسپولیس روی کاکل یک نفر میچرخد

  وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اظهارات اخیر مدیرعامل این باشگاه گفت: خیلی از رحیمی تعجب میکنم که با این همه سابقه چرا چنین صحبتهایی کرده است.

  به گزارش وبسایت نود محمد مایلیکهن درباره شرایط این روزهای باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: مصاحبه آقای رحیمی را خواندم. باید بگویم ایشان از دوستان و همدانشگاهیهای قدیم بنده است اما سؤال من این است که اگر قرار بود پرسپولیس مانند گذشته اداره شود که همان قبلیها بودند. قطعاً باشگاه پرسپولیس به دنبال تغییرات بوده که در همین راستا تحولات اخیر در این باشگاه ایجاد شد.

  وی افزود: فردی که در یک باشگاه مسئولیت میپذیرد، طبعاً میداند که آن باشگاه چقدر بدهی دارد و بدهی آن 50 میلیارد تومان، 80 میلیارد، 100 میلیارد و یا حتی هزار میلیارد تومان است. اینطور نیست که یک شبه این بدهیها به وجود آمده باشد. بدون شک اگر همین الان رحیمی هم برود، یک مقدار بدهی هم از دوره مدیریت ایشان به جای خواهد ماند.

  «رحیمی باید قبل از قبول مسئولیت در پرسپولیس سبک، سنگین کرده و شرایط این باشگاه را میسنجید»، مایلیکهن با تأکید بر این موضوع خاطرنشان کرد: قرار بود هزینههای پرسپولیس کاهش پیدا کند نه افزایش. مگر غیر از این است؟! آیا واقعاً هزینههای پرسپولیس نسبت به فصل گذشته کاهش پیدا کرده است؟

  سرمربی پیشین تیم ملی اظهار داشت: من نه میگویم مربی گناهکار است و نه بازیکن در زمینه دریافت مبالغ گناهی دارد. من پیش از این هم گفتهام آقایانی که در پرسپولیس بودند، فقط به دنبال این بودند که امورات خود را بگذرانند. در یکی دو سال گذشته متأسفانه به سمت نابودی تیم فوتبال پرسپولیس پیش رفتند.

  مایلیکهن گفت: همین امسال باتوجه به شرایطی که پرسپولیس داشته باید در این تیم کاهش هزینه ایجاد میشد. آیا واقعاً در پرسپولیس هزینهها کاهش پیدا کرده است؟ من با اطمینان خاطر و عدد و رقم میگویم قراردادها نسبت به فصل گذشته نه تنها کاهش نداشته، بلکه افزایش هم پیدا کرده است. همه قراردادها اضافه شده است. به طور مثال میگویند یک بازیکن فصل گذشته قراردادش یک میلیارد تومان بوده اما امسال 950 میلیون تومان دریافتی داشته است.

  وی با یادآوری اینکه «پرسپولیس یک بِرند» است، افزود: پیام صادقیان را پیش از اینکه به پرسپولیس بیاید، چه کسی میشناخت؟ برخی دیگر از بازیکنان پرسپولیس چطور؟

  مربی پیشین پرسپولیس تأکید کرد: به عنوان مثال اگر قرارداد فصل گذشته من با پرسپولیس یک میلیارد تومان بوده است، این فصل برای جدایی از این تیم باید 20 درصد از مبلغ قراردادم را به این باشگاه بدهم. باید این مبلغ را میدادم و میرفتم که با این شرایط قراردادم میشد 800 میلیون تومان. چطور این فصل به بازیکنی که فصل قبل یک میلیارد قرارداد بسته، 950 میلیون تومان میدهند و میگویند کاهش هزینه بوده است؟!

  «آقای رحیمی باید از ابتدا دو، دو تا چهارتا میکرد نه الان»، وی ضمن طرح این موضوع عنوان کرد: مشکل پرسپولیس نداشتن ساختار مناسب است. آقای رحیمی با این همه سابقه و تجربه باید اولین کارش در باشگاه پرسپولیس ایجاد ساختار میبود. بد یا خوب آقای مدیرعامل باید از سوی هیئت مدیره انتخاب شود. این امری است توافقی و توافق شده که رحیمی مدیرعامل پرسپولیس شود و با توافق هیئت مدیره با وزارت ورزش و یا هر چیز دیگری مدیرعامل شده است.

  وی افزود: از آن طرف اگر ساختار باشگاه مشخص باشد، شرح وظایف مدیرعامل مشخص است، شرح وظایف رئیس و اعضای هیئت مدیره مشخص است، شرح وظایف سرمربی تیم تا الی آخر مشخص است و ... . متأسفانه عملاً این کار انجام نشده و هر کسی تمایل داشته باشد حرف میزند. وقتی شرح وظایف مشخص نیست، عیبی ندارد که همه حرف میزنند!

  مایلیکهن در خصوص اظهارات اخیر حمیدرضا سیاسی، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: خدا وکیلی من نه سیاسی را میشناسم و تا به امروز او را دیدهام اما به نظر من سیاسی حرف بدی نزده بود که ناگهان اینطور به او هجوم آوردند. سیاسی گفته بود اگر نتایج همین طور باشد، جایگاه همه ما متزلزل خواهد بود. مگر غیر از این است؟ آن شخصی که رئیس هیئت مدیره را آورده، نمیتواند او را بردارد؟ آن شخصی که مدیرعامل را آورده، میتواند او را برکنار کند. نمیتواند؟ آن شخصی که سرمربی را آورده است، نمیتواند او را برکنار کند؟ با این شرایط داستان چیست؟

  وی ادامه داد: این داستان دقیقاً همان داستانی است که یکی دو سال پیش در مقطعی عنوان شد، قرار است کامبوزیا مدیرعامل پرسپولیس شود. ایشان اعلام کرد برای پذیرش این مسئولیت با او صحبتهایی شده اما برای پذیرفتن مدیرعاملی پرسپولیس ابتدا باید این باشگاه حسابرسی شود. زمانی که بحث حسابرسی مطرح شد شما دیدید که چه داستانهایی به وجود آمد.

  مایلی کهن خاطرنشان کرد: در باشگاهی چون پرسپولیس باید جایگاه رئیس مجمع، مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره، سرمربی و ... مشخص باشد، نه اینکه هر کدام ساز خود را بزنند و به دلیل برخی مسائل بگویند که نمیتوانید ما را برکنار کنید. مگر میشود؟ سرمربی و مربی جزیی از ساختار باشگاه است و طبعاً مدیریت باشگاه میتواند آنها را عوض کرده و یا قراردادشان را تمدید کند.

  وی یادآور شد: این نیست که همه باید چارچوب خود را رعایت کنند به غیر از یکسری از آقایان و آنها هر کاری خواستند، انجام دهند، به هیچ کجا پاسخگو نباشند و مدام از کشورهای صاحب سبک در فوتبال حریف بزنند! مگر چنین چیزی میشود؟ کجا چنین چیزی را گفتهاند؟ در دنیا کسی هست که نسبت به عملکردش پاسخگو نباشد؟! در تمام دنیا افراد به مدیر بالادستی خود پاسخگو هستند.

  «زمانی که تیم پیروز میشود همه چیز خوب و درست است و مشکلی نیست»، مایلیکهن با بیان این جمله افزود: پرسپولیس با وجود هزینههایی که کرده و اردوهایی که رفته، با این همه طرفدار خوب نتیجه نگرفته است. نباید کاری انجام شود که مشکلات تیم رفع شود؟ نباید افرادی که مشکلات را به وجود آوردند در جایی پاسخگو باشند؟

  بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به اظهارات مدیرعامل این باشگاه تصریح کرد: من خیلی از رحیمی تعجب میکنم که با این همه سابقه چرا اینگونه صحبت کرده است. مشکل پرسپولیس نه کمبود پول و اعتبار است و نه بازیکن. مشکل پرسپولیس نداشتن ساختار مناسب است و در این یکی دو سال پاشنه پرسپولیس روی کاکل یک نفر میچرخیده است. این بد است. پرسپولیس هیچ وقت نباید قائم به فرد باشد.

  وی با تأکید بر اینکه با این شرایط بانک مرکزی را هم به پرسپولیس بیاورید ورشکست میشود، گفت: سیاسی حرف بدی نزده است. به هر حال از نظر ساختاری او رئیس هیئت مدیره است یا نه؟ ایشان شرح وظایفی دارد. وقتی شخصی هزینه میکند، تمایل دارد که نظراتش اعمال شود.  قــــــــــدیــــــــس

 2. 4 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  *sir amirhossein* (12th August 2014), Love2013 (12th August 2014), San Iker (12th August 2014), محمد سرخ (12th August 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  تویکی ساکت
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 4. #3


  محل سکونت
  تهران،شهریار
  نام واقعی
  amirhossein
  استاتوس
  آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
  شغل و حرفه
  شهرداری شهریار مشغولم
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  7,494
  تشکر
  5,818
  تشکر شده 21,310 بار در 6,701 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 50 تاپیک
  خفه شو اشغال فقط تو یکی مونده برای پرسپولیس حاشیه درست کنی
  خدا خودش جوابتو میده
  ایشالله همه بدخواهان پرسپولیس نابودشند
  بلند بگو الهی امین


 5. #4


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک
  این مصاحبش در مقایسه با مصاحبه های قبلیش خیلی خوبه
  امیدوارم پرسپولیس این هفته نتیجه بگیره تا دهان منتقدین بسته شه

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا