وبسایت رسمی برنامه نود - محمد پنجعلی میگوید حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای صادقیان احساسی و سختگیرانه است.

به گزارش وبسایت نود، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین شرایط مذاکره با مدافع تیم ملی کاستاریکا اظهار کرد: به احتمال قوی اومانیا امشب از کاستاریکا پرواز میکند و تا فردا صبح به ایران میرسد تا مذاکرات نهایی را با او انجام دهیم. البته باید دو سه جلسه هم در تمرینها حاضر شود و میزان آمادگیاش را ببینیم.

او درباره مشکل سربازی حسین ماهینی گفت: ما مدارک لازم را به سازمان لیگ ارسال کردهایم و اگر خدا بخواهد این مشکل در حال حل شدن است.

پنجعلی درباره شایعه جدایی صادقیان از پرسپولیس و انتقالش به تیمهای عربی در زمان سه ماه محرومیتش گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. مشخص است که هر تیمی آرزوی داشتن صادقیان را دارد ولی امیدواریم که در تجدید نظرخواهی از فدراسیون، محرومیت این بازیکن کم شود. به نظر من با توجه به شرایطی که در زمان صدور این حکم وجود داشت، محرومیت صادقیان سختگیرانه و احساسی بود. ما در فوتبال ایران نمونههایی داشتیم که بازیکن برخورد خشنتری با داور انجام داده بود. با این حال هر حکمی به ما بدهند، مطیع هستیم اما دلمان میخواهد که حکم این بازیکن در جهت سازندگی و کمک به این بازیکن باشد وگرنه نابود کردن یک بازیکن کار راحتی است. محرومیت سه ماهه کل این فصل را برای صادقیان خراب میکند؛ چرا که اگر سه ماه دور باشد، نمیتواند به راحتی به شرایط بازی برگردد.

سرپرست پرسپولیس درباره حاشیههای به وجود آمده میان اعضای هیات مدیره این باشگاه هم گفت: همه ما باید بستری فراهم کنیم که تیم آرامش داشته باشد. اتفاقی که دیروز در وزارت ورزش افتاد، نشانههای خوبی را در هیات مدیره به وجود آورده است. امسال کار سختی داریم؛ چرا که باید در بازیهای آسیایی هم به میدان برویم و این وظیفه ما را برای داشتن بهترین عملکرد سنگینتر میکند.