|| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - ذوب اهن << :: ||
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: || :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - ذوب اهن << :: ||

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

|| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - ذوب اهن << :: ||

:: به نام خدا ::

سلام به همه تیفوسیا

پرسپولیس - ذوب آهن

جمعه 24 مرداد 1393 ساعت 19:20
    ورزشگاه ازادی

تمامی اخبار مربوط به دیدار پرسپولیس و ذوب اهن در این تاپیک قرار میگیره ..

لطفا از ایجاد هرگونه تاپیک متفرقه خودداری کنید !
    ویرایش توسط AliReza : 13th August 2014 در ساعت 02:35

2. 5 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ayeh$ (14th August 2014), MaHnaZ_KhaLiLi (13th August 2014), oscar (31st August 2014), s A r A (13th August 2014), Terminator2731 (15th August 2014)

نام واقعی
    MaHnaZ_KHalili
    استاتوس
    آمد بهار جانها ای شاخ تر برقص آ
    شغل و حرفه
    فعلا بیکار
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,234 بار در 846 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 41 تاپیک
    جمعه در آزادي بازار گل و روبوسي داغ است

پرسپوليسي ها معمولا هر سال چند بازيکن از ذوب آهن مي گرفتند اما امسال اين اتفاق نيقتاد.

به گزارش "ورزش سه"، بازي پرسپوليس و ذوب آهن اصفهان جذابيت هاي زيادي دارد. گذشته از تقابل علي دايي و يحيي گل محمدي، بازيکناني هم هستند که سابقه بازي در تيم رقيب را دارند و اين به جذابيت هاي اين بازي اضافه مي کند. به گزارش ورزش سه شايد مهم ترين چهره اين بازي از اين نظر قاسم دهنوي باشد. دهنوي با کلي اميد و آرزو به پرسپوليس آمد اما فصل کابوس واري را در اين تيم گذراند. در نهايت هم با دلخوري از پرسپوليس رفت. او خيلي زود و در هفته سوم ليگ به مصاف تيم سابقش مي رود. اين ديدار در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود و بايد ديد هواداران پرسپوليس چه استقبالي از او مي کنند. نفر بعدي هم محسن مسلمان است. مسلمان در نيم فصل ليگ سيزدهم به طور قرضي به پرسپوليس آمد اما او هم چندان موفق نبود و حاشيه هاي زيادي در اين تيم داشت. در پايان فصل هم به دليل مصدوميت دايي او را نخواست و مسلمان به اصفهان برگشت. اما در جبهه مخالف خبر خاصي نيست. پرسپوليسي ها معمولا هر سال چند بازيکن از ذوب آهن مي گرفتند اما امسال اين اتفاق نيقتاد. دايي به شدت به دنبال قاسم حدادي فر بود اما مديران تيم اصفهاني به هر ترتيبي که بود قاسم را در تيم شان نگه داشتند. فقط محمدرضا خانزاده بود که در نيم فصل از پرسپوليس به صورت قرضي به ذوب آهن رفت و در پايان فصل دوباره پرسپوليس برگشت. با اين وضعيت جمعه در آزادي بازار ماچ و بوسه و دسته گل داغ است!

4. 4 کاربر مقابل از MaHnaZ_KhaLiLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (13th August 2014), ayeh$ (14th August 2014), s A r A (13th August 2014), Terminator2731 (15th August 2014)

نام واقعی
    MaHnaZ_KHalili
    استاتوس
    آمد بهار جانها ای شاخ تر برقص آ
    شغل و حرفه
    فعلا بیکار
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,234 بار در 846 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 41 تاپیک
    پرسپوليس 8 سال است به ذوب آهن نباخته است

آخرين برد ذوب آهن در برابر پرسپوليس هم برميگردد به ليگ هشتم.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپوليس و ذوب آهن در هر 13 دوره اي که از ليگ برتر گذشته حضور داشته اند و به اين ترتيب تا حالا 26 بار در ليگ برتر بازي کردهاند. سهم پرسپوليس در اين مصاف هاي رودررو 10 برد، 9 مساوي و 7 باخت بوده است. پرسپوليس 38 گل به ذوب آهن زده و 33 گل از اين تيم خورده. به گزارش «ورزش سه» آخرين بازي دو تيم مربوط به دور برگشت ليگ گذشته است که با پيروزي دو بر يک پرسپوليس تمام شده. گل هاي پرسپوليس را در آن بازي محمدرضا خلعتبري زد و تک گل ذوب آهن هم با ضربه قاسم حدادي فر و با دخالت محسن مسلمان وارد دروازه نيلسون شد. آخرين برد ذوب آهن در برابر پرسپوليس هم برميگردد به ليگ هشتم. در آن بازي ذوب آهن ميزبان بود. محمدرضا خلعتبري 2 بار و محمد صلصالي به پرسپوليس گل زدند. تک گل پرسپوليس را هم ابراهيم توره از روي نقطه پنالتي زد.

6. 5 کاربر مقابل از MaHnaZ_KhaLiLi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (13th August 2014), amir@ (14th August 2014), ayeh$ (14th August 2014), s A r A (13th August 2014), Terminator2731 (15th August 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    علی دایی : فردا نخستین برد فصل را کسب میکنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - دایی اعتقاد دارد که تیمش بدون صادقیان هم می تواند بازی خوبی انجام دهد .
    به گزارش وبسایت نود، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی این تیم برابر ذوبآهن اصفهان که بعد از ظهر امروز پنجشنبه در محل سازمان لیگ برگزار شد خاطرنشان کرد: فردا با یک تیم بزرگ بازی داریم که بازیکنان و مربی خوبی را در اختیار دارد و جزو تیمهای خوب لیگ است. با توجه به بازی بدی که مقابل فولاد انجام دادیم روی نقاط ضعف خود کار کردیم و تمرینات خوبی را برگزار کردیم. با شناختی که از حریف داریم فردا اولین برد فصل را به دست میآوریم.وی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس در غیاب پیام صادقیان و حسین ماهینی به مشکل بر نمیخورد عنوان کرد: من به توانایی فنی بازیکنانم اعتماد دارم. تیم ما بدون صادقیان هم میتواند خوب کار کند و به آن اهدافی که در تمرینات مرور کردیم برسیم. فردا به دور از هیجان بازی میکنیم تا به برد برسیم.

قــــــــــدیــــــــس

8. 5 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amir@ (14th August 2014), ayeh$ (14th August 2014), s A r A (14th August 2014), Terminator2731 (14th August 2014), محمد سرخ (14th August 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    دایی: وقتی به بازیکن ۹۵۰ میلیونی ما، یک میلیارد و نیم میدهند چه کاری از من و رحیمی برمیآید؟

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوب شد مقابل فولاد شکست خوردیم، ما در این بازی باختیم تا همین اول راه مشکلاتمان را برطرف کنیم. علی دایی در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوبآهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا جا دارد به محمود خوردبین پیشکسوت خوب کشورمان ضایعه درگذشت برادرش را تسلیت بگویم، امیدوارم که همیشه سلامت باشد. بازی بسیار سختی را فردا مقابل یکی از بزرگترین تیمهای ایران داریم. ما هرگز به نتایج ذوبآهن در دو بازی گذشته نگاه نمیکنیم. آنها بازیکنان و کادر بزرگی دارند و تیم بسیار خوبی را بستهاند و قطعا در آینده حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

دایی ادامه داد: با توجه به بازی بد قبلی مقابل فولاد، در هفته جاری روی نقاط ضعف و قوتمان کار کردیم و از همه بهتر ذوبآهن را میشناسیم امیدوارم که با شناختی که از ذوبآهن داریم و روی بازیهای آنها مخصوصا در دو دیدار گذشته کار کردهایم بتوانیم فردا اولین برد خودمان را کسب کنیم.

دایی درخصوص غیبت پیام صادقیان در بازی فردا نیز گفت: خوشبختانه بازیکنان خوبی داریم که من به توانایی فنی آنها اعتماد کامل دارم. پیام میتوانست در بازی با ذوبآهن به ما کمک کند اما بدون پیام هم میتوانیم به خواسته خود براساس داشتههایمان برسیم. انشاءالله فردا به دور از استرس و هیجان به نتیجه لازم خواهیم رسید تا انشاءالله بتوانیم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

سرمربی قرمزپوشان در پاسخ به این سوال که آیا برای بازی فردا محروم و یا مصدومی دارید یا خیر گفت: بازیکن محروم نداریم جز پیام صادقیان اما حمید علی عسگر و دغاغله بازیکنان مصدوم ما هستند و آنها را فردا در اختیار نداریم.

سرمربی قرمزپوشان در مورد اینکه چه برنامههایی برای بازی مقابل تیم تدافعی ذوبآهن در نظر گرفته، خاطرنشان کرد: ذوبآهن در بازیهای خود نشان داده که بازیکنان بزرگی دارد. بازیکنانی مثل رجبزاده و شجاعی وقتی روی نیمکت این تیم مینشینند یعنی اینکه ذوبآهن پتانسیل بالایی دارد. کار ما سخت است مخصوصا مقابل شکل دفاعی اصفهانیها اما مطمئن باشید راهکارهایی داریم که از آن بهترین استفاده را کنیم.

دایی در مورد اینکه باشگاه راهآهن به دلیل حرفهای وی در برنامه 90 از سرمربی سرخپوشان شکایت کرده گفت: خیلی خوشحال میشوم این عمل صورت گیرد. من هیچوقت حرفی را بدون سند نمیزنم در تمام حرفهایم اسم هیچکس را نیاوردم اما میتوانستم اسمها را نیز به زبان بیاورم ولی احترام قائل شدم به نظر شما چه کسی در آنجایی که صحبت بود پیش آقای سیاسی ایستاده بود. قطعا ما مستنداتی را داریم و خیلی دوست دارم این اتفاق بیفتد تا مردم بدانند چه کسی حق میگوید و یا چه کسی راه درست میرود ما باید همیشه حرفهایمان را درست به مردم برسانیم و همه قضاوتها را به خود مردم میسپاریم.

سرمربی قرمزپوشان در پاسخ به سوال دیگری که آیا قبول دارید برخی به دنبال زمین خوردن شما هستند و به پرسپولیس چشم دارند گفت: من اصلا به این مسائل کاری ندارم. شما گذشته من را نگاه کنید من پس از چند سال دو بار با پرسپولیس قهرمان شدم و بعد از این تیم جدا شدم. ذات فوتبال همین است روزی که به درد نخورم از پرسپولیس میروم و در جای دیگری کارم را دنبال میکنم. من میخواهم جایی کار کنم که آرامش داشته باشم و دل میلیونها هوادار را شاد کنم. ان شاءلله بعضی آقایان که به دنبال مسائلی هستند این موضوع را کنار بگذارند و به دنبال کمک کردن به ما باشند نه صحبتهایی را مطرح کنند که پرسپولیس را وارد حاشیه کنند.

دایی درباره پیشنهاد یک تیم آذربایجانی نیز گفت: بله در اردوی ترکیه یک تیم از آذربایجان به من پیشنهاد همکاری داد.

سرمربی قرمزپوشان در مورد خبر جدایی رضا حقیقی از جمع قرمزپوشان نیز، تأکید کرد: این مسئله را اولین بار است که از شما میشنوم و خیلی چیزها شنیدهام اما هر بازیکنی اگر پیشنهادی دارد باشگاه درباره آن تصمیمگیری میکند. آقارضا هم اگر پیشنهادی دارد به باشگاه برود و بعد درباره آن بهترین تصمیم را میگیریم.

دایی در پاسخ به این سؤالی که بالاخره چه اتفاقی افتاد که کریم باقری از جمع شما جدا شد، نیز یادآور شد: پس از اینکه برنامههایم را به باشگاه پرسپولیس قبل از شروع لیگ دادم عاقلی اولین نفری بود که در لیست من جا داشت من حتی بر خلاف سایر دستیارانم به کریم باقری زنگ زدم و از ایشان خواهش کردم به ما کمک کند البته به سایر دستیارانم باشگاه زنگ زد اما متأسفانه ایشان صلاح دانست که کار نکند که من برای ایشان همیشه آرزوی موفقیت دارم.

دایی درباره احتمال جام نگرفتن پرسپولیس نیز یادآور شد: ما تازه دو بازی انجام دادیم، خیلی خوب شد مقابل فولاد شکست خوردیم ما در بازی با فولاد باختیم تا همین اول راه مشکلاتمان را برطرف کنیم. کسانی که دوست دارند تیم موفق شود این را بدانند، کسانی هم دوست ندارند ما موفق شویم اما خدا را شکر ذهن مردم آنقدر تقویت شده آنها همه چیز را اعم از کوچک و بزرگ درک میکنند و این برای من یک دنیا ارزش دارد.

وی افزود: ما به دنبال جام هستیم و میخواهیم در لیگ قهرمان شویم. با یک باخت دیدید چه هجمههایی به ما شد اما توکلم به آن بالاسری است و کار خودم را انجام میدهم تا روز به روز پیشرفت کنیم. ما دنبال حل مشکلات هستیم و نه گوش دادن به حواشی برخی، قطعاً هیأت مدیره و مدیرعامل نیز انشاءلله کاری میکنند شرایط برای ما راحت شود. شما ببینید از روز اول برای ما بوجه مشخص کردند و ما یارگیری و برخی مسائل را با همکاری رحیمی رو به جلو بردیم اما برخی جاها دچار مشکلاتی شدیم وقتی ما باید به بازیکنمان 950میلیون بدهیم و از طرفی دیگر یک تیم دیگر یک میلیارد و نیم به این بازیکن میدهد از دست من و رحیمی چه کاری بر میآید؟

دایی ادامه داد: موقعی که تا روز آخر بازیکن تیم من تکلیفش را روشن نمیکند که آیا میماند یا نمیماند من باید چه کار کنم؟ خود من هم ماندهام. تا آنجایی که من در جریان هستم پولادی با ما قرارداد دارد اما وقتی به گوشی او زنگ میزنم جوابی نمیدهد و مشخص نیست چه کار میکند. ما روی بازیکنان خودمان حساب کردهایم. شما نگاه کنید یک روز قبل از بازی به ما گفتند حق استفاده از ماهینی را نداریم. در خط دفاع حال حاضرمان فقط محسن بنگر مانده که در خیلی از بازیهای انتهایی فصل گذشته به میدان رفته. کل خط دفاعی من عوض شده و قطعاً نیاز به زمان داریم تا شکل بگیریم اما باز هم من به این بازیکنانم اعتقاد دارم و تازه خدا را شکر میکنم که این بازی دوم است که به مشکل برخوردیم. امیدوارم روز جمعه همه چیز را جبران کنیم.

10. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ayeh$ (14th August 2014), s A r A (14th August 2014), Terminator2731 (14th August 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    اعلام ليست 18نفره پرسپوليس مقابل ذوب آهن

5بازيکن پرسپوليس پس از تمرين امروز از ليست اين تيم خط خوردند.

علی دایی پس از تمرین امروز 18 بازیکن خود را برای بازی مقابل ذوبآْهن مشخص کرد.
    به گزارش فارس، بدین ترتیب نام بازیکنانی مانند دغاغله به دلیل مصدومیت، علی عسگر و هادی نوروزی به دلیل مشکلات کشاله و میلاد کمندانی و پیام صادقیان به دلیل محرومیت از لیست قرمزپوشان برای دیدار مقابل ذوبآهن خط خوردند. نکته جالب این است که نام حسین ماهینی بعد از دو هفته در لیست تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

12. 3 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ayeh$ (14th August 2014), s A r A (14th August 2014), Terminator2731 (14th August 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نکاتي جالب از ديدار پرسپوليس و ذوبآهن

پرسپوليس و ذوبآهن در حالي به مصاف هم ميروند که پرسپوليس روزهاي سختي را سپري مي کند. تقابل دايي و گلمحمدي ميتواند از نکات جالب توجه اين ديدار باشد.

به بررسی چند نکته جالب توجه از آمار تقابلهای این دو تیم در ادوار گذشته لیگ میخوانیم:
    1. پرسپولیس در 10 دیدار متوالی برابر ذوبآهن بازنده نشده است. آخرین بار روز 4 دی ماه 87 بود که پرسپولیس برابر تیم فوتبال ذوبآهن در اصفهان بازنده شد، بعد از آن باخت سرخپوشان هیچگاه مقابل ذوبآهن اصفهان نباختند.
    2. از روز 4 دی 87 تا امروز 2049 روز گذشته است، سرخپوشان 2049 روز است که به سبزها نباخته اند.
    3. آخرین بازی دو تیم که روز 15 آذر 92 برگزار شد با پیروزی 2 ـ یک پرسپولیس به پایان رسید.
    4. محسن مسلمان که مورد مناقشه دو تیم پرسپولیس و ذوبآهن بود، از جمله بازیکنان مهم بازی بین دو تیم پرسپولیس و ذوبآهن است. این میدان باز هم بازیکن مشترک دارد که از جمله این بازیکنان میتوان به محمدرضا خانزاده اشاره داشت.
    5. پنجمین دیداری که طی آن همسایگان لیگ به دیدار هم می روند همین دیدار پرسپولیس و ذوبآهن است، ذوبآهن تیم سیزدهم و پرسپولیس تیم چهاردهم لیگ هستند. سایر همسایه هایی که در هفته سوم به مصاف هم رفتند سپاهان و استقلال تیم های اول و دوم، پدیده و صبا تیم های سوم و چهارم، پیکان و نفت مسجدسلیمان دو تیم ته جدول، راهآهن و فولاد تیم های ششم و هفتم.
    6. زمانی که گلمحمدی سرمربی پرسپولیس بود و دایی هدایت راهآهن را برعهده داشت، سرمربی وقت راهآهن اعلام کرد اگر این پرسپولیس (تیمی که گلمحمدی را داشت) از ابتدا در اختیار من با اختلاف بسیار قهرمانش می کردم. دایی سال بعد به پرسپولیس آمد اما نه تنها با اختلاف بسیار قهرمان نشد اما به عنوان دوم لیگ رسید.
    7. بهترین برد پرسپولیس برابر ذوبآهن در تابستان 73 با پیروزی 6 ـ یک و بهترین برد ذوبآهن در زمستان 84 با نتیجه 3 ـ صفر ثبت شدند.
    8. بین پرسپولیس و ذوبآهن در تاریخ فوتبالشان نفراتی مثل صادقیان، خانزاده، مسلمان، قاضی، میلاد غریبی، ماهینی، رضا محمدی، ابراهیم اسدی، ابراهیم تقیپور، شاهرخ بیانی، رضا احدی، شهاب گردان، محمدرضا خلعتبری و ... جابه جا شده اند.

14. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

ترکیب عجیب پرسپولیس برای بازی با ذوب آهن اعلام شد

ترکیب تیم پرسپولیس برای دیدار با ذوب آهن مشخص شد که قرمزپوشان در این دیدار بازیکنانی مثل محمد نوری، عباس زاده و رضا حقیقی را روی نیمکت خود دارند.

ترکیب پرسپولیس برای دیدار با ذوب آهن به شرح زیر است:

نیلسون کوریا- میثم حسینی- رضا نورمحمدی- محسن بنگر - محمدرضا خانزاده –امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی،حسین ماهینی- رضا نوروزی و مهدی طارمی

16. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (15th August 2014), KhanoOmi (15th August 2014), oscar (31st August 2014), Rahim (15th August 2014), Terminator2731 (15th August 2014), محمد سرخ (15th August 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    ترکيب پرسپوليس مقابل مردان گلمحمدي

پرسپوليس با ترکيب جديدي مقابل ذوب آهن قرار خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برای بازی امروز صادقیان را ندارد. علی عسگری و دغاغله مصدومیت جدی دارند، هادی نوروزی و کمندانی حرف از کشیدگی کشاله می زنند. اما به جز این نفرات آنها که در آرایش 2ـ4ـ4 علی دایی نیستند یا در قاعده تاکتیکی او برای این بازی نگنجیده اند و یا صاحب مسائل اخلاقی برای محدودیت موردنظر هستند.

پرسپولیس 2ـ4ـ4 بازی میکند، ترکیبی که در چند سال اخیر خیلی ها توصیه اش را کرده اند، بعد از مدت ها دایی از آرایش 2ـ4ـ4 بهره می برد که حضور ثابت ماهینی و احمد نوراللهی بین 4 مرد ثابت خط میانی عجیب می نماید. برای پرسپولیس نیلسون دروازهبان است و میثم حسینی، نورمحمدی، بنگر و خانزاده از چپ به راست منطقی ترین ترکیب مدافعان را می سازند.
    در خط میانی کفشگری با تمایل به عقب و احمد نوراللهی مقابل او و پشت 2مهاجم قرار دارند و عالیشاه و ماهینی هافبک چپ و راست هستند. در خط حمله جایی که پرسپولیس مدت ها با 2 مهاجم بازی می کند رضا نوروزی در کنار مهدی طارمی قرار گرفته اند. این دو تلاش زیادی برای ایستادن در ترکیب ثابت را داشته اند، اما نگاه به سراپای وجود پرسپولیس واقعیت فوتبال این باشگاه را غم انگیز و کام مجموعه اش را تلخ نمودار میسازد. نسبت به ترکیب اولیه پرسپولیس در سال گذشته و یا بهترین آرایش پرسپولیس پارسال آنها بی بهره از وجود جلال حسینی، خلعتبری، محسن مسلمان، پیام صادقیان، مهرداد پولادی و ... هستند.
    پرسپولیس برای حفظ آبروی خود با این 11 مرد به میدان می رود؛ این 11 مرد با میانگین سنی 28.09 به میدان می آیند. در ترکیب پرسپولیس احمد نوراللهی با 21 سال و 6 ماه جوان ترین مرد این تیم است. در روزی که تنها رضا نورمحمدی را به عنوان بازیکن اهل تهران در اختیار دارد با 11 مرد غیرتهرانی از تاریخ پرسپولیس تهران دفاع خواهد کرد.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

18. 2 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (15th August 2014), Terminator2731 (15th August 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط عادل90 نمایش پست ها
    ترکيب پرسپوليس مقابل مردان گلمحمدي

پرسپوليس با ترکيب جديدي مقابل ذوب آهن قرار خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس برای بازی امروز صادقیان را ندارد. علی عسگری و دغاغله مصدومیت جدی دارند، هادی نوروزی و کمندانی حرف از کشیدگی کشاله می زنند. اما به جز این نفرات آنها که در آرایش 2ـ4ـ4 علی دایی نیستند یا در قاعده تاکتیکی او برای این بازی نگنجیده اند و یا صاحب مسائل اخلاقی برای محدودیت موردنظر هستند.

پرسپولیس 2ـ4ـ4 بازی میکند، ترکیبی که در چند سال اخیر خیلی ها توصیه اش را کرده اند، بعد از مدت ها دایی از آرایش 2ـ4ـ4 بهره می برد که حضور ثابت ماهینی و احمد نوراللهی بین 4 مرد ثابت خط میانی عجیب می نماید. برای پرسپولیس نیلسون دروازهبان است و میثم حسینی، نورمحمدی، بنگر و خانزاده از چپ به راست منطقی ترین ترکیب مدافعان را می سازند.
    در خط میانی کفشگری با تمایل به عقب و احمد نوراللهی مقابل او و پشت 2مهاجم قرار دارند و عالیشاه و ماهینی هافبک چپ و راست هستند. در خط حمله جایی که پرسپولیس مدت ها با 2 مهاجم بازی می کند رضا نوروزی در کنار مهدی طارمی قرار گرفته اند. این دو تلاش زیادی برای ایستادن در ترکیب ثابت را داشته اند، اما نگاه به سراپای وجود پرسپولیس واقعیت فوتبال این باشگاه را غم انگیز و کام مجموعه اش را تلخ نمودار میسازد. نسبت به ترکیب اولیه پرسپولیس در سال گذشته و یا بهترین آرایش پرسپولیس پارسال آنها بی بهره از وجود جلال حسینی، خلعتبری، محسن مسلمان، پیام صادقیان، مهرداد پولادی و ... هستند.
    پرسپولیس برای حفظ آبروی خود با این 11 مرد به میدان می رود؛ این 11 مرد با میانگین سنی 28.09 به میدان می آیند. در ترکیب پرسپولیس احمد نوراللهی با 21 سال و 6 ماه جوان ترین مرد این تیم است. در روزی که تنها رضا نورمحمدی را به عنوان بازیکن اهل تهران در اختیار دارد با 11 مرد غیرتهرانی از تاریخ پرسپولیس تهران دفاع خواهد کرد.
    نوری بازم روی نیمکت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین