خامس رودریگس:رونالدو یک نابغه است/خوشحالم که اولین بازیم با کسب جام توام شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خامس رودریگس:رونالدو یک نابغه است/خوشحالم که اولین بازیم با کسب جام توام شد

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

خامس رودریگس:رونالدو یک نابغه است/خوشحالم که اولین بازیم با کسب جام توام شد

کمی دور از دروازه بازی می کردم. البته این اولین بار نبود که در چنین پستی بازی می کردم

آی اسپورت - خامس رودریگس ستاره کلمبیایی رئال مادرید به صلاحدید آنچلوتی همراه با کروس از تازه واردین ترکیب رئال در مقابل سویا بودند. هر دو بازیکن اولین بازی خود برای رئال را انجام می دادند و البته کروس در مجموع آماده تر از خامس نشان داد.
    آقای گل جام جهانی نمایشی تقریبا خوب داشت هر چند که با روزهای اوجش کمی فاصله داشت.
    خامس در انتهای بازی و در میکسدزون ورزشگاه کاردیف به خبرنگاران گفت : "بسیار خوشحالم که در اولین بازی خود برای رئال یک جام را بدست آوردیم. این فوق العاده است اما هنوز جام های بسیاری مانده که با رئال باید بدست بیاورم. "

رودریگس در مورد بازی کنار ستارگان رئال نیز گفت : "رونالدو یک نابغه است و امیدوارم به او کمک کنم تا برای رئال گل های بیشتری بزند و با گل های او جام های فراوانی کسب کنیم. گرت بیل هم در این بازی فوق العاده بود. کیفیت او باورنکردنی است. در واقع رئال پر از بازیکنانی است که می توانند به تنهایی نتیجه یک بازی را تعیین کنند و از حضور در این جمع و بازی کنار آنها به خودم افتخار می کنم "
    خامس در مورد پست بازی خود در مقابل سویا افزود : " کمی دور از دروازه بازی می کردم. البته این اولین بار نبود که در چنین پستی بازی می کردم اما حقیقت این است که به بازی در مرکز زمین خیلی عادت ندارم. با این حال سعی کردم وظایفی که آنچلوتی به من سپرده بود را به خوبی اجرا کنم."
    این ستاره کلمبیایی در انتها عنوان داشت : " حمایت هواداران بسیار عالی بود و تشویق های آنها در تمام طول بازی به ما انرژی مضاعفی می داد. امیدوارم بتوانیم جام های بیشتری به آنها هدیه کنیم

قــــــــــدیــــــــس

2. 3 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shabnam12-8 (13th August 2014), Terminator2731 (13th August 2014), محمد سرخ (13th August 2014)