سوال روز: چرا سرخابی ها خصوصی نمی شوند؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سوال روز: چرا سرخابی ها خصوصی نمی شوند؟

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

سوال روز: چرا سرخابی ها خصوصی نمی شوند؟

طبق تعریف سازمان خصوصیسازی 7 باشگاه صنعتی خصوصی هستند. این را که من تعیین نمیکنم این را خصوصیسازی تعیین میکند.

آی اسپورت – یکی ازمباحثی که محمد دادکان در مناظره رادیویی شب گذشته اش با امیر رضا خادم مطرح کرد بحث هزینه در فوتبال بود که هنوز از سوی تیم های صنعتی بالاست و نظارتی روی این هزینه ها وجود ندارد.
    اما پاسخ امیررضا خادم به این سوال جالب بود.معاون وزارت ورزش در جواب دادکان گفته:« دکتر گودرزی وزیر ورزش و من به دفتر وزیر صنایع رفتیم و خواهش کردیم که هزینه تیمهای صنعتی را کنترل کنند که وزیر صنایع گفت این تیمها خصوصی هستند و مجمع مستقل دارند، با این حال من به آنها ابلاغ میکنم. از شما آقای دادکان میپرسم وقتی وزارت ورزش این کار را انجام داده چه باید کنیم؟ دیگر چه کاری میتوانستیم انجام بدهیم.»

خادم در ادامه صحبت هایش می گوید:« طبق تعریف سازمان خصوصیسازی 7 باشگاه صنعتی خصوصی هستند. این را که من تعیین نمیکنم این را خصوصیسازی تعیین میکند. اگر هم شما من را دروغگو میدانید که دیگر صحبت فایدهای ندارد. ما هم میدانیم که این باشگاهها از بودجه ملی ارتزاق میکنند اما طبق تعریف سازمان خصوصیسازی آنها خصوصی هستند. »

جمله پایانی معاون وزارتخانه گویای واقعیتی دردناک است.واقعیتی که همه ،از رسانه و اهالی فوتبال گرفته تا مدیران بالادستی وزارت ورزش بر آن اشراف دارند.حالا سوال اینجاست که وقتی فولاد، سپاهان، ذوب آهن و سایر تیم های صنعتی در ظاهرا ماجرا خصوصی اند و رسما از بودجه ملی ارتزاق می کنند چرا این اتفاق در خصوص پرسپولیس و استقلال رخ نمی دهد؟چرا این دو باشگاه از طریق کارخانه یا نهاد ثروتمندی حمایت مالی نمی شوند و چرا مجمع مستقل ندارند؟چرا پروسه واگذاری این دو باشگاه اینقدر پیچیده است که شما به عنوان مامور ویژه واگذاری آنها به بخش خصوصی تازه بعد از 7-6 ماه از فعالیت تان در این بخش با استیصال و درماندگی به این نکته اشاره می کنید که این اتفاق تا پایان سال جاری هم رخ نخواهد داد؟

قــــــــــدیــــــــس

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    چون دولت ازین باشگاه ها استفاده سیاسی می کنه و دوست نداره نفوذ خودشو تو این باشگاه ها از دست بده .

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

3. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Rahim (18th August 2014)