کارآموزي هاشميان زير نظر گوارديولا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: کارآموزي هاشميان زير نظر گوارديولا

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

کارآموزي هاشميان زير نظر گوارديولا

مليپوش پيشين فوتبال کشورمان اين روزها در کنار تيم بايرنمونيخ است.

هاشمیان که در کلاسهای مربیگری پرولیسانس فدراسیون فوتبال شرکت دارد و در حال گذراندن این کلاس است، طبق برنامه باید برای کارآموزی به یکی از باشگاههای بوندسلیگایی برود و مدتی در کنار این تیم کارآموزی کند.

به گزارش تسنیم، وحید هاشمیان این کارآموزی را در باشگاه بایرنمونیخ طی میکند که در نوع خودش بسیار جالب توجه است، زیرا بایرنیها تاکنون چنین اقدامی را انجام نداده بوده و کارآموزی را قبول نمیکردند با این حال این باشگاه بزرگ اروپایی و قهرمان لیگ قهرمانان 13-2012 این روزها یک میهمان ویژه در تمرینات خود دارد و آن وحید هاشمیان است که کارهای پپ گواردیولا و دستیارانش را زیر نظر گرفته است.

هاشمیان این کار را از امروز (دوشنبه) شروع کرده است. او باید در چند مقطع در طول فصل به باشگاه بایرن رفته و موارد مورد نیاز دوره مربیگری خود را که بیشتر شامل تحلیل و آنالیز میشود، تهیه کند.

2. 10 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (19th August 2014), AliReza (18th August 2014), Amir_Ali (18th August 2014), στρατιώτης-313 (18th August 2014), lord reza (18th August 2014), mansoor66 (18th August 2014), oscar (18th August 2014), SALAMI-FC (18th August 2014), shabnam12-8 (18th August 2014), Terminator2731 (19th August 2014)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    ایشالا میادسرمربی پرسپولیس میشه!
    1سرمربی بادانش خیلی به دردمون میخوره!

خداحافظ 24 ابدی

4. 3 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (18th August 2014), shabnam12-8 (18th August 2014), محمد سرخ (19th August 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    شاید خداکرد پیشرفت کنه

6. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (19th August 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    همیشه آروم و بی سر و صدا کاراش ذو میکنه و به دور از هر حاشیه ای

مثل بعضی اسطوره های آبی (ترجیحا فرناز) تا یه عکس با پیرهن اسپانیول گرفت فکر کردن چه خبره

8. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (19th August 2014)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

نام واقعی
    شبنم
    استاتوس
    راضیم به رضای خودش...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Amir Abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 4,112 بار در 1,254 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    خیلی خوبه امیدوارم موفق باشه

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    عالیه

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    وحید هاشمیان: گواردیولا برخورد گرمی با من داشت

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران بعد از نخستین حضور خود در تمرین بایرن مونیخ گفت که گواردیولا و سایر اعضای کادر فنی این تیم برخورد گرمی با او داشتند.به گزارش وبسایت نود ، وحید هاشمیان درباره حضورش در باشگاه بایرن مونیخ به عنوان بخشی از کلاس کسب مدرک پرولایسنس فوتبال آلمان، برخوردش با گواردیولا، علت پایین بودن آمار گلزنی در فوتبال ایران و ارزیابیاش از چگونگی حضور ایران در جام ملتهای آسیا صحبت کرد.

* به وحید هاشمیان تبریک میگوییم چرا که پس از چند سال اولین فردی است که برای کسب مدرک پرولایسنس مربیگری در آلمان توانسته برای طی دورهای از این کلاس با باشگاه بایرن مونیخ همکاری کند.

تشکر میکنم. من دوره ۱۰ ماهه مربیگری پرولایسنس آلمان را که یکی از سختترین دورههای مربیگری است میگذرانم. ما باید در بخش عملی این کلاس، در سه فاز به تیمهای بوندسلیگای یک، دو یا سه و یا تیمهای بینالمللی مثل تیمهای حاضر در انگلیس و ایتالیا برویم و نحوه تمرین و طراحی تمرین آن تیم را در نظر بگیریم. من فعلا در قسمت اول این فاز هستم و باید در عرض سه هفته در تمرینهای بایرن مونیخ حضور داشته باشم و در پایان گزارشی آماده کنم و به فدراسیون آلمان تحویل دهم. البته برای من راحتتر بود که در هامبورگ بمانم اما هر تیم فقط یک نفر را برای این کار میپذیرد. من از باشگاه بایرن مونیخ تقاضا کردم و آنها هم با نهایت مهربانی این درخواست را پذیرفتند.

* روز گذشته برای نخستین بار در تمرین حضور یافتید. تمرین چگونه بود؟

روز گذشته برای نخستین بار در تمرین بایرن مونیخ حاضر شدم. تمرینهای این تیم در طول هفته فقط یک بار برای مردم باز است و در سایر روزها پشت درهای بسته تمرین میکنند. آنها دو روز پیش بازی داشتند و تمرین دیروزشان سبک بود و چندان کار تاکتیکی انجام نشد. به هر حال به عنوان روز اول خوب بود و از روزهای آینده کارم بیشتر میشود.

* مربیان بایرن مونیخ چه برخوردی با شما داشتند؟

با مربیان بایرن آشنا شدم. من را به عنوان فردی که قرار است در تمرینها حاضر باشد معرفی کردند و آنها از من استقبال کردند. گواردیولا هم برخورد گرمی با من داشت و به من خوشآمد گفت.

* کمی از فوتبال ایران صحبت کنیم. تیم ملی در مقدماتی جام جهانی و همچنین سه بازیاش در این تورنمنت آمار گلزنی ضعیفی داشت و لیگمان هم در یکی دو سال گذشته از این نظر افت فاحشی داشته، از نظر شما علت چیست؟

باید بگویم که من لیگ ایران را در این دو، سه هفته ندیدهام بنابراین نمیتوانم نظر کاملی داشته باشم. شاید هنوز تیمها از فشار دوره بدنسازی خارج نشدهاند و این میتواند یکی از دلایل باشد. ضمن اینکه در یک تیم فقط مهاجم نباید گل بزند. در تمرینها باید روی تاکتیک تیمی و کارهای دو سه نفره کار شود. شاید ما در ایران انتظار داریم که فقط مهاجمان روی خلاقیت خود گلزنی کنند اما در تمرینها از کارهای گروهی غافل میشویم. این هم میتواند عامل دیگری برای این موضوع باشد.

* در چند روز گذشته اظهارنظری شد که علت کم شدن آمار گلزنی در لیگ به خاطر الگوبرداری باشگاهها از تیم ملی بوده است.

البته بهتر است از کسی که این صحبت را کرده پرسید که منظورش چه بوده است اما به نظر من باشگاهها بیشتر روی تیم ملی تاثیر میگذارند. ما باید قبول کنیم که تیم ملی در جام جهانی خیلی دفاعی بازی کرد و شاید اگر باز بازی میکرد، گلهای بیشتری دریافت میکرد کما اینکه نمونه کوچکش را در بازی مقابل بوسنی تجربه کردیم. الان هم جلال حسینی، پولادی، نکونام، انصاری فرد، قوچان نژاد و دژاگه در ایران بازی نمیکنند، بنابراین بعید میدانم که سبک تیم ملی روی باشگاهها تاثیر گذاشته باشد. در این رابطه شاید بتوان گفت که سبک بازی بایرن مونیخ و آلمان روی یکدیگر تاثیر متقابل دارد اما فکر نمیکنم در ایران این موضوع مصداق داشته باشد.

* جام ملتهای آسیا نزدیک است. فکر میکنید برای جوانگرایی میتوان کار را از این تورنمنت شروع کرد؟

اگر میخواهیم نتیجه بگیریم که طبعا نمیتوان جوانگرایی را از جام ملتها شروع کرد چرا که معمولا جوانگرایی در سالهای نخست جواب نمیدهد. تیمهایی که جوانگرایی میکنند برای کسب تجربه به میدان میآیند. البته اگر جوان بالیاقتی باشد، میتوانیم بازیکنان مسن را کنار بگذاریم و از جوانترها استفاده کنیم.

* البته فوتبال ما در چند سال گذشته نشان داده که بیشتر نتیجهگراست تا جوانگرا.

بله، وقتی اینقدر بعد از باخت روی مربیان فشار میآوریم طبیعی است که به نتیجهگیری علاقه بیشتری داریم.

* شاید مثال خوب در این رابطه تیم ملی آلمان باشد که در طول ۱۰۰ سال گذشته تنها ۱۰ مربی عوض کرده است.

بله، آلمانیها در انتخاب مربی همیشه دقت کردهاند. برای مثال وقتی یوآخیم لوو تیمش را به رده سوم جام جهانی رسانده چرا فدراسیون آلمان باید او را تغییر دهد؟ متاسفانه ما به مربیان و مدیرانمان چندان شانس و فرصت نمیدهیم که بمانند و با برنامهریزی مداوم، کار خود را پیش ببرند. نکته مهم دیگر در فوتبال آلمان این است که مربیان آنها از روی پارتی و رابطه انتخاب نشدهاند و مدیرانی که روی کار آمدهاند هم به مربیان فرصت دادهاند تا فوتبال این کشور به نتیجه برسد.

قــــــــــدیــــــــس

13. 4 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (19th August 2014), ayeh$ (19th August 2014), oscar (19th August 2014), محمد سرخ (19th August 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده