اول به سوگندنامه دولت امید و تدبیر می پردازیم.
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اول به سوگندنامه دولت امید و تدبیر می پردازیم.

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

اول به سوگندنامه دولت امید و تدبیر می پردازیم.

اول به سوگندنامه دولت امید و تدبیر می پردازیم.متن «منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید» که در اولین جلسه هیات دولت یازدهم به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، قرائت شد، به شرح ذیل است:
    بسمالله الرحمن الرحیم1- خداوند را در همه حالات ناظر بر اعمال و رفتار خویش و مسئولیت را امانتی الهی بدانم.2- همه آحاد مردم ایران را از همه اقوام و مذاهب الهی و بدون توجه به تفاوتهای فردی، جنسیتی و گروهی، محترم بشمارم و از حقوق، حریم خصوصی، حیثیت و شرافت آنان پاسداری کنم و در استفاده از تمام سرمایههای انسانی کشور بکوشم.3- هدف اول من تامین مصالح پایدار نظام جمهوری اسلامی ایران باشد و در صورتی که بین منافع فردی حزبی، سازمانی، قومی و حرفهای من با مصالح ملی تضادی باشد، از منافع خود بگذرم و مصالح ملی را مبنای تصمیم قرار دهم؛ در تمام تصمیمات و اقدامات خود، سیاستهای کلی نظام (ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری)، برنامههای توسعه، قوانین و اولویتهای اعلام شده از طرف رییسجمهور را مد نظر قرار دهم.4- اندیشهام در مدار اعتدال، تصمیماتم بر مبنای تدبیر و رفتارم در چارچوب قانون باشد و از تندروی، شتابزدگی و خودسری بپرهیزم.5- همواره از دروغ بپرهیزم؛ به شعور و افکار عمومی احترام بگذارم؛ از دستکاری در اطلاعات و یا ارایه اطلاعات به گونهای که موجب فریب دیگران به ویژه مسئولان عالی نظام شود به شدت پرهیز کنم؛ به عنوان امین نظام جمهوری اسلامی، اطلاعات و اسرار نظام را حفظ نمایم؛ چه در زمان مسئولیت و چه بعد از آن رازدار باشم.6- در تمام تصمیمات و اقدامات خود جویا و پذیرای نقد و نظر دیگران باشم، مسئولیت خطاهای خود را بپذیرم؛ برای دیدگاه مخالف و انتقاد، ارزش قائل باشم و خود را مقید به گزارشدهی منظم به رئیسجمهور و مردم بدانم.7- نگاه و هدف خود را به سازمان تحت مدیریت خود محدود نکنم، بلکه تعاملات بین سازمانی و همافزایی های فراسازمانی را مدنظر قرار دهم. در این راه به ویژه با وزارتخانههای همگروه، فراتر از منافع سازمانی و با هدف دستیابی به اهداف ملی همکاری مؤثر داشته باشم.8- مبنای واگذاری مناصب را شایستگی، راستگویی و درستکاری قرار دهم و نزدیکان سببی و نسبی من در انتصابات از هیچ امتیاز و تقدمی برخوردار نباشند.9- مدیران زیردست خود را برای پذیرش مسئولیتهای بزرگتر و بلند رتبهتر آماده کنم و کارکنان خود را به مثابه سرمایهای بپندارم که بهرهوری و بالندگی آنها بر عهده من است.10- نظرات تخصصی مدیران قبلی، کارمندان، منتقدان و مشاوران مستقل خود را جویا شوم و به آن توجه ویژه کنم.11- حق مردم در دسترسی به اطلاعات را پاس دارم، شفافیت اطلاعاتی را مبنای عمل قرار دهم؛ در ارایه اطلاعات به آنان و تعامل با رسانهها فعالانه و با رویکرد مثبت عمل کنم و در این مسیر با نظام اطلاعرسانی دولت هماهنگ عمل کنم.12- سرمایههای هستی چون انرژی، محیط زیست و نیروی انسانی را سرمایههای تمام بشر دانسته، در حفظ، کاربرد درست و بهسازی آنها کوشش کنم و این سرمایه را همچون میراثی بپندارم که از گذشتگان به ما رسیده است و چون امانتی بپندارم که باید به آیندگان برسانیم.13- هر گاه به این جمعبندی برسم که توان لازم برای انجام مسئولیت را از دست دادهام مراتب را به رئیسجمهور اعلام کنم و زمانی که میخواهم سازمان تحت مدیریت خود را تحویل مسئول بعدی دهم، تمام اطلاعات و تجربیات خویش را به جانشین خود منتقل کنم.من در پیشگاه قرآن کریم و در برابر رئیسجمهوری اسلامی ایران به خداوند قادر متعال سوگند یاد می کنم که همواره در دوران مسئولیت خود به قانون ، مقررات و منشور اخلاقی دولت «تدبیر و امید» متعهد باشم و همه توان خود را در راه ایفای وظایف قانونی خود بکار گیرم.
    خوب تمام این سیزده بند این منشور اخلاقی دولت شما بسیار زیبا و امیدوار کننده هست اما امروز میخواهیم یکی از وزرای شمارا نقد کنیم که سی ملیون هوادار یک تیم را مضحکه دست خود کرده و همه انها را به سخره گرفته است!میخواهیم امروز حرف را یک بار بزنیم و دیگر سکوت کنیم و نکاتی را در مورد کارهای ایشون (محمود گودرزی) گوشزد کنیم و به نقد بکشیم و گلایه ای از ایشان را نزد ریاست جمهوری ببریم.گفته قابل تقدیر وزیر ورزش: نقد پذیرم حتی اگر علیه خودم باشد! تاریخ: 19/12/1392«محمود گودرزی» در جلسه ای که ظهر آن روز (دوشنبه) برگزار شده بود، در باره همکاری این وزارتخانه با رسانه ها تاکید کردند: انتقاد را می پذیرد، چرا که به رشد ورزش کمک می کند حتی اگر این انتقاد از شخص وزیر باشد.وی افزودند: نقدی که در رسانه ها می شود به طور حتم به توسعه ورزش کمک می کند. من بخش عمده معضلات ورزش را از طریق رسانه ها متوجه می شوم.وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه نگاه باید سیستماتیک باشد اما هیچ جریانی زودتر از رسانه نمی تواند اتفاقات را مطرح کنند، تصریح کردند: ˈنقد باید باشد، ولو نقد بر من. ((ما می آییم و می رویم اما مهم کمکی است که به روند توسعه ورزش می شود)).
    جناب اقای دکتر روحانی و وزیر ورزش ما به رشته های دیگر ورزشی کاری نداریم و فقط مشکلمان در خصوص فوتبال است و از آن مهم تر در مورد باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس است که بیش از سی ملیون نفر هوادار دارد.
    چند سوال از وزیر ورزش:این چه خصوصی سازی بود؟چرا تیم را از چاله بیرون اوردید و به عمق چاه انداختید؟چرا یک کشتی گیر که لقب ویزیتور بهش دادن باید مسول بررسی مشکلات فوتبال شود؟ ایا شخص دیگری نبود که جای ایشون بیاید؟در پرونده امیررضا خادم یک مساله مثل روز روشن است و آن عدم وابستگی به حزب و گروههای سیاسی است. او همواره تلاش کرده برای بقا با تمام دولتها و احزاب ارتباط برقرار کند، بهطوری که در دولت خاتمی توانسته بهعنوان رئیس فدراسیون کشتی مشغول بهکار شود و حتی در مقطعی بهعنوان نماینده مجلس به خانه ملت راه یابد. در این دوره به دلیل آنکه کوچکترن قدمی برای بهبود اوضاع کشتی برنداشت مورد انتقاد شدید پیشکسوتان این ورزش پرطرفدار قرار گرفت. امیررضا خادم در مجلس انگار بیگانهای با ورزش بود.چرا ایشون وقتی نماینده مجلس بود برای کشتی گیرها کاری نکرد؟ حال او میتواند برای فوتبال کاری کند؟!!چرا از بین اینهمه آدم و شرکت که همه آنها تائید صلاحیت شدند برای در اختیار گرفتن پرسپولیس این شرکت باید اسپانسر ما شود؟چرا اسپانسر باشگاه پرسپولیس شرکتش در سیزدهم اردیبهشت، یعنی سه روز پس از امضا شدن قرارداد با شماره ثبت 11311 و در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری منطقه آزاد کیش به ثبت رسیده است. جالب اینجاست که آدرس این شرکت دقیقا آدرس شرکت حامی امید کیش است! حال بد نیست با اعضای شرکت حامی امید کیش آشنا شوید: علی فاضل به عنوان مدیرعامل، اکبر غمخوار به نمایندگی از بنیاد تعاون و حرفه آموزی صنایع زندانیان کشور، تقی گل رخسار به نمایندگی از شرکت بین المللی سرمایه گذاری اقتصاد جهان صنعت، رضا شیوا، رحیم مطهر نژاد و خیرالله خادم؟!!!ایا این قضیه بو دار نیست؟ایا کسی نباید به این قضیه ورود کند تا دیر نشده؟یعنی با گرفتن اسپانسری که هویت شرکتش مشکل دارد! و گرفتن سی ملیارد آنهم بطور فرضی و کلامی باشگاه خصوصی شد؟پس کوو سی ملیارد؟ حتما رو یخ امضا کردند قرار داد رو!گودرزی: ترکیب فعلی هیات مدیره پرسپولیس بهترین است!!!خادم: بهترین راه حل مشکلات این دوتیم فقط کاهش محبوبیت انها میباشد !!!
    الآن هم در مناظره با اقای دادکان (( اینجا )) چند بار به وضوح گفتند این دوباشگاه یعنی باید منحل شود؟!! و این به معنای کاشتن بذر در ذهن دیگران می باشد و امیدوارم که برنامه ریزی شما برای خروج از مشکلات این دو تیم همین درفشانیهای اقای خادم نباشد جناب وزیر!
    وزیر عزیز این ترکیب تا امروز بجز از هم پاشیدن شیرازه تیم چکار دیگه ای کرده؟سیاسی تاجر و کارخانه دار که فقط دارند مصاحبه وعقده گشایی میکنند کار مفیدی از ایشان ندیدیم به جز زدن جبهه خودی! و بقیه اعضا هم در گمنامی به سر میبرند.این بود آن تغییراتی که در بوق وکرنا کرده بودید؟اقای خادم شما که میگوئید بدهی این دو تیم بوجه یکسال ورزش است ایا توجه کردید این بدهی ها از کجا امده؟ایا میدانید که تمام این بدهی ها بخاطر بی کفایتی و بی فکری و وعده وعید امثال شما میباشد!چندیست که از هیات مدیره و مدیر عامل این تیم توسط دولت انتخاب میشود و ادمی مثل شمارا که در جایی دیگر مهارت دارید را صاحب نظر و صاحب اختیار میکنند و امور این قسمت را که از آن عمرا اگاهی داشته باشید را در اختیارتان میگذارند و با انتصاب های اشتباه و عدم توجه به مشکلات پایه ای و اصلی و حذف صورت مساله به این صورت به وجود میآید که :آقای X از طرف شما همه کاره میشود و با رفتن شما جایگزینتان اقای X را برمیدارد و تمام مشکلات زمان ایشان میماند و حتی اورا برای جوابگویی در مورد مشکلاتی که ببار اورده بازخواست نمیکنند و آقای Y را بجای آقای X میگذارند آقای Y هم مسولیت کارهای آقای X را به کردن نمیگیرد و بعد از مدتی جایگزین شما را برمیدارند و نفر بعد هم آقای Z را جایگزین اقای Y میکند و اوهم مشکلات آقایان X و Y را گردن نمیگیرد و میگوید به من ربطی ندارد و قصه این میشود که شما میگوئید بدهی این دو باشگاه اندازه بودجه یکسال ورزش است !
    حال می خواهم این را بگویم که دوست عزیز مگه این باشگاه ماله دولت نیست؟مگه مدیریت این باشگاه دست امثال شما و رئیستان نبوده؟الآن هم که میگویند چراغ سبز برای تعویض اسپانسر نشان داده اید پس لطف کنید چراغ سبز واگذاری به امثال هدایتی و کسانی که دلسوز این باشگاه هستند را نشان دهید .خیلی دلتان میخواهد مشکلات برطرف شود و خاطر شما و رئیستان دیگر مکدر نشود و شبها بجای فکر به مشکلات این دوتیم سری ارام بر بالین بگذارید و خوردو خوراکتان که دوباره به روال برگردد و دیگر از این اشفتگی و اینهمه زحمت راحت شوید؟لطف کنید این دوباشگاه را به دست کننده که بالاتر گفتیم بدهید و سندش راهم به نامش کنید تا از بند این همه مشکلات که به دستان و پاهای شما بسته شده رهایی یابید و کار را یکبار برای همیشه درست انجام داده باشیدراستی اقای وزیر این داستان تذکر مجلس چی شد؟!همونکه میگفتن وزیر همدانی کابینه دولت روحانی نیز از تذکرات نمایندگان بینصیب نماند. این بار گودرزی که وزارت ورزش و جوانان را در دست دارد روز گذشته به گفته مجلس نشینان به دلیل توجه بیشتر به استان خود مورد انتقاد نمایندگان قرار گرفت!!!خدایی اونجایی که قسم میخوردن شماهم بودی یا بعدا اومدی؟الان هرچی اون منشور اخلاقی رو میخونیم سنخیتی با کارهای شما و منصوب کردنهاتون نمیبینیم!
    اقای دکتر حسن روحانی کلیدی را که برای قفل ورزش انتخاب کردین یک اینکه زنگ زده هست و دوم اینکه برای این قفل نیست و برای قفل شرکت واحده نه وزارت ورزش !اقای روحانی عزیز شمارا به تمام مقدسات و انچه که قبول دارید قسم به این قضیه ورود کنید و اعصاب و روان اینهمه ادم را از این سوهان های روح نجات دهید بخدا تا قبل از اینکه ایشون بیاید بازهم قابل تحمل تر بود و به قول خود ایشان که از جنــــــــس ورزش است! اینقدر تو این مدت لطمه خوردیم خسته شدیم و اگر ورزشی این است ما همان غیر ورزشی را ترجیح میدهیم .اقایون مجلسی از شماهم می خواهیم کمک کنید تا این دو باشگاه خصوصی شود تا از بند اینهمه داستان راحت شویم و یا اینکه کلا بزرگواری کنید و فوتبال ایران را از ورزش این مرزو بوم حذف کنید شاید مدتی ناراحتی داشته باشیم ولی ناراحتی حذف یکبار است و از یاد میرود و مانند مشکلات فعلی دائم نمک بر روی زخم ما نمیشود.اقای روحانی ایشون نمره منفی در کابینه شما هستن و بهتر است نظارت بیشتری بر روی انتصاب هایشان کنید تا خدایی ناکرده دولت تدبیر و امید را مکدر نکنند و از آن در اذهان هواداران سی ملیونی پرسپولیس ناکارامدی و بی تدبیری بجا نماند و مایه نامیدی اینهمه هوادار نشود.

2. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (18th August 2014), ali_@sghar (18th August 2014)