مرته ساکر، اوزیل و پودولسکی به دلیل حضور در جام جهانی، در استراحت بودند ولی احتملا از امروز در ترکیب تیم قرار خواهند گرفت.
آرسنال امروز در دومین دیدار خود در لیگ برتر ، در ورزشگاه گودیسون پارگ به مصاف اورتون خواهد رفت.


آرسنال؛ بازگشت قهرمانان آلمانی


آرسن ونگر امروز از 3 بازیکن آلمانی خود یعنی پودولسکی، مرته ساکر و اوزیل که به دلیل حضور در فینال جام جهانی، در استراحت بودند، استفاده کند. 3 روز پس از تساوی بدون گل مقابل بشیکتاش، ونگر و شاگردانش به مرسی ساید سفر کردند تا به مصاف اورتون بروند. آرتتا به دلیل مصدومیت مقابل تیم سابقش بازی نخواهد کرد و متیو فلامینی جایگزینش خواهد شد. آرسن ونگر روز پنجشنبه عنوان کرد که باید شرایط بازیکنان قهرمان جهانش را بررسی کند تا ببیند آماده ی بازی کردن شدهاند یا نه.
اورتون؛ شکلات های تلخ


اورتون فصل گذشته در گودیسون پارک، 3-0 آرسنال را شکست داد و لندنی ها در اولین حضور خارج خانه ی خودشان، با امتحان سختی روبرو هستند. اگر آن بازی را در نظر نگیریم، اورتون در 14 بازی گذشته، موفق به کسب پیروزی مقابل آرسنال نشده بود. همچنین شاگردان مارتینس در دیدار هفته ی اول خود مقابل لسترسیتی، به تساوی 2-2 رسیدند و عملکرد درخشانی نداشتند.

سیمون کولمن به تمرینات بازگشته و احتمالا از ابتدا به میدان خواهد رفت ولی راس بارکلی و برایان اویدئو به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نخواهند داشت.