حیف شد نوروزی آسیب دید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حیف شد نوروزی آسیب دید

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

حیف شد نوروزی آسیب دید

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همراه با مهاجمان دیگر تمام تلاش خودمان را میکنیم تا پرسپولیس در خط حمله مشکلی نداشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، مهدی طارمی درباره مصدومیت رضا نوروزی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: از اتفاقی که برای رضا نوروزی افتاد واقعا متاسف شدم. همه ما امیدوار بودیم که موضوع جدی نباشد. او و ماهینی جزو نفرات با تجربهای بودند که حداقل به خود من کمک زیادی کردند تا پس از حضور در پرسپولیس در تیم جا بیفتم و احساس غریبی نکنم. ما حتی با هم بر سر تمرین حاضر میشویم.

وی ادامه داد: رقابتمان فقط برای داخل زمین است و ما بیشتر رفیق شده بودیم. همه ما امیدواریم که رضا بتواند هر چه زودتر به بازیها برگردد. واقعا حیف شد که این اتفاق برای او روی داد.

مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه تعداد مصدومان بویژه در خط حمله زیاد است و او و عباسزاده باید بار گلزنی تیم را به دوش بکشند، خاطرنشان کرد: از مواجهه با این شرایط ترسی نداریم، البته اینکه یکسری از بچهها نیستند نگران کننده است. جبران نبود نفراتی مثل نوروزی آسان نیست ولی تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا جای خالی آنها را تا حد توان پر کنیم تا زمانی که آنها دوباره به جمع تیم اضافه شوند.

طارمی درباره اینکه آیا با توجه به اولین گلش، شگرد خاصی برای گل زدن دارد، به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: شگرد خاصی ندارم، همه جور گلی میزنم و همه چیز بستگی به شرایط دارد. گل اولم به اصطلاح روی یک توپ مرده بدست آمد. بالاخره شماره ۱۷ پرسپولیس هم برای آقا فرشاد (پیوس) بود که استاد این کار بود، من هم سعی میکنم کاری که کادر فنی میخواهد را به درستی انجام بدهم.

قــــــــــدیــــــــس

2. 2 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (23rd August 2014), محمد سرخ (23rd August 2014)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نوروزي:باورم نميشود رباط پاره کردهام

نوروزي امروز در تمرين تميش حاضر شد و دايي و بازيکنان هم تيمي اش به او دلداري دادند.

رضا نوروزي مهاجم شماره 10 پرسپوليس حالا بايد 7 ماه خانه نشين باشد.او امروز در تمرين تميش حاضر شد و دايي و بازيکنان هم تيمي اش به او دلداري دادند اما کم کم نوروزي هم فراموش خواهد شد تا اسفند ماه که کم کم شرايط براي بازگشتش به ميدان فراهم شود.

رضا نوروزی اولين مصاحبه بعد از پارگي رباط صليبي اش را اينطوري آغاز مي کند:«از ناراحتی نمیدانم چه بگویم. میخواستم بهترین فصل فوتبالم را در پرسپولیس سپری کنم. انگیزه و امید زیادی داشتم و تنها چیزی که اصلا به فکر من خطور نمیکرد، این بود که بخواهم با چنین آسیبدیدگی روبرو بشوم و چند ماه کنار بنشینم.»

اما چه شد که اين اتفاق تلخ افتاد:« در جریان بازی بودیم که پایم درد گرفت اما به نظر چیز مهمی نمیآمد. حتی با آن شرایط به بازی ادامه دادم ولی وقتی بیرون آمدم، درد مرتب بیشتر شد و زانويم ورم کرد و بعد هم خشک شد و حرکت دادنش سخت شد. باورم نمیشد که در این شرایط رباط پاره کرده باشم ولی متاسفانه MRI همین را نشان داد و حالا قرار است تا دو هفته دیگر جراحی کنم.»

رضا نوروزی ادامه مي دهد:« وقتی فهمیدم چه شد، کاملا شوکه شدم. به قدری ناراحتم که اصلا نمیدانم چه باید بگویم ولی اتفاقی بود که روی داد و حالا باید تمرکزم را روی بهبودی سریعتر بگذارم.»

نوروزی با اشاره به اینکه پیش از این نیز چنین تجربهای داشته مي گويد:«البته این مصدومیت ربطی به آسیبدیدگی قبلی من ندارد چون پارگی قبلی به زانوی دیگرم مربوط میشد که بعد از بهبودی با آن مشکلی نداشتم. بار قبل بعد از 5 ماه و نیم برگشتم و سر 6 ماه بازی کردم. با دکتر هم که صحبت کردم، گفت ظرف 6 ماه بر میگردم. تجربه گذشته را هم دارم و میدانم چه کارهایی باید انجام بدهم. امیدوارم در اسفند ماه یکبار دیگر در خدمت پرسپولیس باشم و در 6، 7 بازی آخر فصل و بازیهای جام قهرمانان آسیا به تیم خودم کمک کنم.»

بازیکن مصدوم پرسپولیس که در محل تمرین حضور پیدا کرده بود در پایان مصاحبه با سايت رسمي باشگاه افزود:« آمدم تا با آقای دایی هم صحبت کنم. در این چند روز هم، همه بچههای تیم سعی کردند به من دلداری و روحیه بدهند. به هر حال این موضوع برای هر بازیکنی یک اتفاق ناگوار به حساب میآید، اما برای جبران این محبتها با تمام قوا بر میگردم.»

4. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_MI_N (23rd August 2014)