روزگاری نه چندان دور که پرسپولیس حاکم بود و همه محکوم…
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: روزگاری نه چندان دور که پرسپولیس حاکم بود و همه محکوم…

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

روزگاری نه چندان دور که پرسپولیس حاکم بود و همه محکوم…

شاید مرور خاطرات گذشته چیزی جز افسوس و حسرت برایمان نباشد اما گذشته آنقدر پرافتخار و غرور آفرین بوده که شایستگی آنرا داشته باشد که هر روز در ذهنمان مرور کنیم.
    آن هم در این روزهایی که شاید خیلی ها دیگر دلخوشیهایشان را برای ادامه ی راه از دست داده باشند مرور گذشته با ان همه خاطرات ریز و درشتی که دارد باعث میشود بار دیگر به تیمم افتخار کنم .از همان کودکی به محض اینکه توانستم رنگ سبز را از قرمز تشخیص بدهم فهمیدم چقدر دوست دارم آدمهایی را که با پیراهن سرخ دور آن مستطیل سبز می دوند انگار رنگ پیراهنشان چشمانم را جادو می کند و من بی اختیار آنها را دنبال می کنم حتی اگر قرار باشد تا آخر دنیا با آن پیراهن سرخ بروند من هم تا آخرین روز نگاهم را از آنان برنمیدارم مبادا لحظه ای آنها باشند و من نبینم.حالا بعد از گذشت سالها با آن همه خاطره که از آن مستطیل و آدمهای درون آن دارم هنوز هم نتوانستم چشم از آنها بردارم خیلی ها آمدند پیراهن برتن کردند و رفتند…اما من هستم و هنوز خیره به آنها مینگرم آری این منم که ماندم و خیلی هایی که رفتند و حتی پشت سرشان را هم نگاهی نینداختند. خیلی ها مرد روزها ی دشوار نبودند و اندک بادی وزید و آنها را با خود برد واما من هنوز بعد از گذشت این همه سال وقتی که به آن پیراهن سرخ مینگرم ذره ای از برق چشمانم کم نشده.اما به قدر روزهایی که گذشته و من هنوز به این پیراهن خیره هستم و تمام دلبستگی ام این تیم است حق گله دارم حق دارم از احوال این روزهایش ناراحت باشم حق دارم بعد از باختهایش یواشکی گریه کنم این کمترین حق من است.من که سالها بی هیچ چشم داشتی چشم و دل بستم به این تیم که روزگاری وقتی خیره میماندم به بازیهایش در چشمهایم نه اثری از نگرانی بود و نه دلهره فقط غرور و خیالی آسوده را میشد از نگاهم فهمید و بس.من به قدر ثانیه هایی که به تیمم عشق ورزیدم و تنهایش نگذاشتم حق دارم از حال و روز امروزش گله داشته باشم, ناراحت باشم و اشک بریزم .اگر راستش را بخواهید برای حال امروز پرسپولیس کسی جز ما هوادارن حق ندارد حتی ابراز ناراحتی کند هیچکس.با اطمینان میگویم این فقط ما بودیم که سالها چشم دوختیم به بازیهای تیم محبوبمان بی طمع و بی اختیار و حالا این فقط حق ماست که برایش ناراحت باشیم گریه کنیم و در وقت خوشی برایش خوشحال باشیم و هیچکس به جز ما چنین حقی ندارد چون این ما بودیم که ماندیم و گذر روزگار که همه ی آنان که ادعای دوستی داشتند را با خود برد و فقط اسمی از آنها در ذهنمان باقی مانده و اما ما حتی این فکر به ذهنمان خطور نکرد که برای لحظه ای تیم محبوبمان را تنها بگذاریم و همیشه هرچه مرام داشتیم به پایش ریخیتم و هیچگاه پشیمان نبودیم و نخواهیم شد.وقتی گذشته تا به امروز را مرور می کنم میبینم خیلی ها خواسته و ناخواسته باعث حال و روز امروز ما هستند.دولت جدید که آمد خیلی هایمان دلمان خوش بود که اوضاع بهتر خواهد شد اما مدت زیادی بعد از انتخاب وزیر طول نکشید که همه چیز مشخص شد!!!!اوضاع بهتر که نشد که هیچ بدتر هم شد.آقایان در وزارت خانه تنها راه حل مشکلات را کاهش محبوبیت پرسپولسی می دانند و این خیالی عبث است چون هرگز حتی ذره ای از محبوبیت پرسپولیس کم نخواهد شد و آنان احتمالا این آرزو را با خود به گور خواهند برد که خاطرات سرخ را به دست باد بسپاریم. اینها همان هایی هستند که با نوشتن دو یا سه کتاب درمورد کشتی وزارت را در دست گرفتند و یک کشتی گیر را کردند همه کاره ی فوتبال چیزی که در هیچ کجای دنیا شاهد آن نبوده و نیستیم به راستی کسی میداند ربط بین کشتی و فوتبال چیست؟؟!!!آقایان هیئت مدیره ای باب میل خود آوردند کسانی که تا قبل از این حتی نامی از آنها نشنیده بودیم شدند هیئت مدیره ی تیممان یکی یکی بازیکنان را به راحتی از دست دادیم و آقایان ککشان نگزید و ما هم چاره ای جز امیدواری نداشتیم پرسپولیس ۹۳ را بستند با کلی بازیکن که قرار بود بگیرند و نگرفتند و کلی بازیکن که به لطف آنها فرار را بر قرار ترجیح دادند…با شروع فصل بود که مصاحبه بر علیه یکدیگر را آغاز کردند شمار مصاحبه هایشان از دستمان خارج شد بس که بر علیه یکدیگر در رسانه ها تاختند.در این میان فقط ما هواداران بودیم سکوت کردیم و دم برنیاوردیم در حالیکه این فقط ماییم که حق اعتراض داریم!!اصلا این آقایان کی هستند که به خودشان اجازه می دهند این همه با غرور و تکبر نام پرسپولیس را بر زبان بیارورند انگار یادشان رفته این پرسپولیس تنها دلبستگی ۴۰ میلیون آدم است و نه ارث پدرشان….
    از وزراتخانه شنیدیم اسپانسری داریم ۳۰ میلیارد تومانی اما حالا که همه حتی بازیکنان می گویند از پول خبری نیست حتما این را هم باید بگذاریم به پای آن همه دروغی که گفته اند!!!چون انگار از پول خبری نیست که نیست…گفتم بازیکنان یاد این افتادم چه بی معرفت شده اند!!خیلی هم دور نبود روزگاری که بازیکنان آرزویشان پوشیدن پیراهن سرخ بود نه شمردن پول های شیوخ عرب!!حالا انگار توقع داشتن کمی مرام و معرفت از بازیکنان خیلی به مذاقشان خوش نمیاید و رنگ اسکناس عربها برایشان دلنشین تر از صدای تشویق تماشاگران است…در این بین هستند بازیکنای که غیرت دارند و ما دل به آنها خوش کردیم و از حق نگذریم هستند کسانی که حتی به اندازه ی نصف پولی که گرفته اند در زمین مایه نمیگذارند!!فدراسیون و کمیته انظباطی و اینها هم که ازاول تکلیفشان با پرسپولیس معلوم بود و شمشیر را برایمان از روو بسته بودند نشان به آن نشان که پیام را ۳ ماه محروم کردند…پیام نه فحاشی کرد مثل خلیل زاده نه هیچ کار غیر متعارف دیگر فقط اعتراض به داوری بود مثل خیلی بازیکنان دیگر اما داور او را اخراج کرد و پیام با انجام ان حرکت ۳ ماه محروم شد!!!اما این را حتی بقال سرکوچه هم میداند که حق پیام اصلا سه ماه محرومیت نبود!!ولی این آقایان انظباطی خود را به نفهمی زده اند…راستش را بخواهید همیشه وقتی گذشته رو مرور میکنم برای همه چیز و همه کس هم دلم تنگ نمی شود…هستند بعضی هایی که بعد از رفتنشان از پرسپولیس طلبکار شدند و خواستند هرطوری هست از این تیم انتقام بگیرند…حالا انتقام چه چیز را من هم نمیدانم!!!بعضی حرف ها خیلی سنگین است و برایمان گران تمام میشود و تا زنده هستیم محال است فراموششان کنیم همان حرفهایی که ای کاش از زبان دشمن شنیده بودیم اما افسوس که حالا از زبان کسانی میشنویم که شاید روزی جزئی از خطراتمان بودند و این ناراحتی مرا دو چندان میکند…این روزها که آقای خوردبین با وقاحت تمام میگوید :”من خجالت میکشم بگویم پرسپولیسی هستم” من برمیخیزم و با صدای بلند به نمایندگی از ۴۰ میلیون هوادار میگویم ما هم خیلی وقت است خجالت میکشیم بگوییم شما پرسپولیسی هستی آقا!!!آقای مایلی کهن هم که مدتهاست مصاحبه هایش برعلیه تیم قابل شمارش نیست و اگر روزی مصاحبه نکند نگران میشویم که خدایی نکرده برایشان اتفاقی افتاده باشد…آقایان شما که در حاشیه سازی برای تیممان چیزی کم نگذاشتید و هر روز برعلیه ما مصاحبه میکنید!!نکند فکر کردید ما خیلی به شما افتخار میکنیم!! نه ما به پشکسوتهایی افتخار میکنیم که بی ادعا آمدند لباس سرخ پوشیدند و بی ادعاتر با بوسه بر مستطیل سبز برای همیشه وداع کردند و رفتند…اینها همیشه در ذهنمان میمانند و تا ابد مایه ی افتخار ما هستند.برای اینکه انصاف رعایت شده باشد به خودمان بپردازیم….تنها ما هوادارانیم که حق داریم برای تیممان بغض کنیم اما باید قبول کنیم گاهی هرچند از روی دل سوزی با قضاوت های زود هنگام و تصمیمات لحظه ای حرفهایی میزنیم یا کارهایی انجام میدهیم که شاید نه تنها کمکی یه تیممان نکند بلکه باعث حواشی بیشتر هم میشود.هروقت ناراحت بودیم کافیست به یاد بیاوریم خاطراتمان را که روزی برق پیراهن سرخ در چشمانمان هویدا بود و ما ساعتها خیره میماندیم و باز هم از تماشای آن سیر نمیشدیم…روزگاری تعداد زیادمان را در ورزشگاه به رخ رقیبان میکشیدیم اما حتی دیگر خبری از آن همه هیاهو و تشویق نیست!!!جادوی سرخی که روزی همه چشم به آن دوخته بودیم روزگاری بسیار درخشان تر بود و در حال این روزهای پرسپولیس خیلی ها مقصرند.اما ای کاش این روزها تمام شود هرچند که تلخ بودند اما من پایان تلخ را به تلخی بی پایان ترجیح میدهم.

2. 3 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (24th August 2014), UniQue (24th August 2014), عادل شیش اتیشه (24th August 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    تمام دار و ندار پرسپولیس هواداران با غیرت و بازیکنای خوش غیرتی مثه مهدی مهدوی کیا - کریم باقری و ... است.

هوادارایواقعی که بازم مثه همیشه پشت عشقشون هستند اینبار محکم تر از قبل چون بازم اینتیم چیزیجزهواداران واقعیش نداره که بخواد بهش تکیه کنه پس ای پرسپولیس ما تاآخرش پشت توایم تا آخرین لحظهایکه تاب و توان و نفس داشته باشیم...

4. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (24th August 2014), Zayed FC (24th August 2014)