|| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - پدیده << :: ||
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: || :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - پدیده << :: ||

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

|| :: >> اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس - پدیده << :: ||

:: به نام خدا ::

سلام به همه تیفوسیا

پرسپولیس - پدیده

ورزشگاه : آزادی
    داور مسابقه : علیرضا فغانی
    دوشنبه, 3 شهریور 1393 / ساعت : 19:10

تمامی اخبار مربوط به دیدار پرسپولیس و پدیده در این تاپیک قرار میگیره ..

لطفا از ایجاد هرگونه تاپیک متفرقه خودداری کنید !

2. 6 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*Shayan* (24th August 2014), H A N I Y E H (24th August 2014), oscar (31st August 2014), San Iker (24th August 2014), Terminator2731 (24th August 2014), شــب تاب کوچولو (24th August 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

مرزبان:بازی با پرسپولیس یک بازی بوندس لیگایی نیست.فردا مساوی هم بگیریم راضی هستیم

سرمربی تیم پدیده خراسان گفت:" دیدار پرسپولیس و پدیده را نباید یک بازی بوندسلیگایی و دراماتیک قلمداد کرد چرا که این یک بازی فوتبال در 90 دقیقه است."

علیرضا مرزبان در گفتو گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دیدار فردای تیمهای پدیده و پرسپولیس گفت:" چیزی که من از پرسپولیس میبینم این است این تیم بازیکنان فوقالعادهای دارد و با همین مهرهها

میتواند در کورس قهرمانی لیگ برتر قرار گیرد البته پرسپولیس در حال حاضر 4 امتیاز دارد اما با این حال باز هم ما از قدرت پرسپولیس مطلع هستیم و میدانیم این تیم چه قدرتی دارد. علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه

پرسپولیس مدیر بحران است و میداند چگونه از این وضعیت باید تیمش را خارج کند. دایی هم نشان داده که تواناییهای زیادی دارد و ما با پرسپولیسی بازی داریم که همیشه مدعی است و بازی سختی مقابل این تیم در

پیش خواهیم داشت."
    سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره اینکه پدیده در جام حذفی سال گذشته با 5 گل مغلوب پرسپولیس شد و آیا این نتیجه سنگین در روحیه بازیکنان پدیده تاثیرگذار خواهد بود یا نه، خاطرنشان کرد:" از آن تیم فصل

گذشته فقط دو بازیکن در تیم ما حضور دارند و تیم جدید ما ساختار تازهای دارد و روی مسائل خاصی کار میکنیم. ما روی سیستمهای دفاعی کار میکنیم و از نظر روانی تیم خوبی هستیم و این یک تیم دیگر است."
    وی درباره اینکه پرسپولیس تعدادی از بازیکنانش را برای این بازی به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، خاطرنشان کرد:" این موضوع دو حالت برای ما خواهد داشت و هم میتواند به نفع ما باشد و هم به ضرر ما. از این جهت

میتواند به ضرر ما باشد که بازیکنان این تیم با انگیزه زیادی به مصاف ما بیایند و بیشتر از حد توانشان انرژی بگذارند و این موضوع قطعا کار ما را سخت میکند اما از طرفی هم میتواند به ضرر پرسپولیس باشد چون

بازیکنان این تیم فکر میکنند چون بازیکنان اصلی نیستند آنها بازی میکنند و شاید انگیزه زیادی نداشته باشند و این یک کار روانشناسانه بزرگ است که ما بر روی آن کار میکنیم."
    سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد اینکه دایی در بوندس لیگا بازی کرده و هسلر و مرزبان هم سابقه کار در فوتبال آلمان داشتهاند و آیا میتوان این بازی را یک دیدار بوندس لیگایی تلقی کرد، تصریح کرد:" دایی در

آلمان بازیکن بود اما من در فوتبال آلمان مربی بودم و ساختار فوتبال آلمان را میشناسم."
    وی ادامه داد:" البته برخلاف افرادی که از دایی انتقاد میکنند اعتقاد دارم که دایی مربی کاربلدی است اما اعتقاد دارم بازی فردا دیدار پدیده و پرسپولیس نیست همانطور که تقابل دایی و مرزبان به حساب نمیآید و نباید یک

بازی 90 دقیقهای را دراماتیک کرد. این یک بازی 90 دقیقهای است و تنها یک برنده یا یک نتیجه تساوی در این بازی رقم میخورد."
    مرزبان در مورد اینکه آیا برای پرسپولیسیها کری میخواند یا نه، افزود:" ما برای هیچ تیمی کری نمیخوانیم چرا که معیارهای فکری ما اینگونه نیست. وظایف ما در زمین بازی مشخص است و اگر بازیکنان به وظایف فردی

و گروهیشان به خوبی عمل کنند، میتوانیم در این بازی حساس امتیازگیری کنیم اما در این بازیهای حساس دو ضرب شوت نتایج را برمیگرداند. به نظرم ما اگر در بازی فردا مساوی هم بگیریم راضی هستیم."
    سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره اینکه این تیم در 4 بازی اول لیگ برتر شکست نخورده و آیا این رکورد در بازی فردا هم باقی خواهد ماند، افزود:" بحث ما اساسا برد و باخت نیست و ما میخواهیم فوتبال مدرن

داشته باشیم و اگر با کیفیت بازی کنیم امتیاز هم خواهیم گرفت اما احساس شکستناپذیری در ما وجود ندارد چون میدانیم که این احتمال وجود دارد که در یک بازی به مشکل بخوریم و نتوانیم برنده از زمین خارج شویم."
    مرزبان ادامه داد:" من در فوتبال آلمان تجربه 37 بازی نباختن هم داشتهام و این مسئله میتواند ما را رو به جلو ببرد اما اعتقاد دارم دو برد برای ما بهتر از 10 مساوی است."
    سرمربی تیم پدیده خراسان در پایان خاطرنشان کرد:" از مردم مشهد تشکر میکنم که پدیده را دوست دارند و از ما حمایت میکنند و همچنین از پیشکسوتان فوتبال مشهد که به ما دلگرمی میدهند، سپاسگزارم چرا که

آنها میدانند سالهاست در مشهد فوتبالی به این خوبی بازی نشده است."

4. 2 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th August 2014), شــب تاب کوچولو (24th August 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    یکشنبه ساعت 15؛ کنفرانس خبری علی دایی پیش از دیدار پرسپولیس – پدیده

نشست خبری سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار سرخپوشان با تیم پدیده مشهد، یکشنبه برگزار میشود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کنفرانس مطبوعاتی علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از مصاف سرخپوشان با تیم پدیده مشهد، از ساعت 15 یکشنبه دوم شهریور ماه 1393 در سالن اجتماعات سازمان لیگ برگزار میشود.
    همچنین جلسه هماهنگی پیش از این مسابقه نیز با حضور سرپرستان دو تیم و عوامل اجرایی از ساعت 12 یکشنبه در محل فوق تشکیل میشود.
    ویرایش توسط H A N I Y E H : 24th August 2014 در ساعت 04:42

6. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AliReza (24th August 2014), Terminator2731 (24th August 2014), شــب تاب کوچولو (24th August 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

تماشاگران پدیده با 20 اتوبوس در راه تهران

باشگاه پدیده قصد دارد 20 دستگاه اتوبوس که هواداران این تیم را در خود جای می دهد برای تشویق این تیم مقابل پرسپولیس راهی تهران کند.

آی اسپورت - فوتبال مشهد، فردا پس از چند سال بالاخره یک بازی بزرگ در بالاترین سطح فوتبال ایران را تجربه می کند.
    به گزارش آی اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس باشگاه پدیده قصد دارد 20 دستگاه اتوبوس که هواداران این تیم را در خود جای می دهد برای تشویق این تیم مقابل پرسپولیس راهی تهران کند.

آنها همچنین 1000 قطعه بلیت از سازمان لیگ دریافت کرده اند تا به هواداران خود بدهند.
    هواداران پدیده قرار است فردا پس از حضور در تهران برای زیارت به مرقد امام خمینی(ره) بروند و سپس راهی ورزشگاه آزادی شوند.
    دیدار تیم های پرسپولیس و پدیده فردا ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

قــــــــــدیــــــــس

8. 2 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

سرمربی پرسپولیس معتقد است که بازیکنان این تیم در دیدارهایی که تا به حال انجام شده به حریفان موقعیت داده تا دروازه پرسپولیس باز شود.

علی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار پرسپولیس و پدیده گفت: فردا (دوشنبه) یک بازی بزرگ داریم و میدانیم برابر پدیده کار سختی خواهیم داشت و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.
    وی با انتقاد از عملکرد پرسپولیس در بازیهای قبلی افزود: متاسفانه در بازیهای قبلی اشتباهات زیادی داشتیم و بر اساس همین اشتباهات بود که بازیها را واگذار کردیم. خودمان به حریفان موقعیت میدهیم تا توپ را در دروازه ما قرار دهند و به ما گل بزنند.
    سرمربی پرسپولیس با اشاره به دیدار تیمش برابر پدیده گفت: ما تاکنون درست کار نکردهایم اما از این به بعد پرسپولیس جدیدی را خواهید دید. پدیده با اینکه از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده اما تیم خوبی است و در بازیهای قبلی نیز نتایج خوبی کسب کردند. حریف سختی را پیش رو داریم اما قول میدهم از فردا یک پرسپولیس دیگر را مشاهده کنید. دیگر دوست نداریم امتیاز از دست بدهیم و هوادارانمان را ناراحت کنیم.
    دایی تاکید کرد: با تمام وجود به میدان میرویم و قول میدهیم در بازیهای بعدی با تمام وجود به میدان برویم و نتایج قبلی را جبران کنیم.
    وی با اشاره به غیبت چند بازیکن تیمش عنوان کرد: متاسفانه بدشناسی گریبان ما را گرفته و چند بازیکنمان را در اختیار نداریم. علاوه بر پیام صادقیان که محرومیت چند ماههای دارد 4 مصدوم نیز داریم و در مجموع در بازی فردا چند بازیکن در اختیار ما نیستند. از لیست ابتدایی فصل که اعلام کرده بودیم 5 بازیکن به این شکل در اختیارمان نیستند و داستان پولادی هم که نامش در لیستمان است مشخص نیست و این موضوع ما را دچار مشکل میکند. با تمام این شرایط قول میدهم پرسپولیس جدیدی را از بازی پدیده خواهید دید و خود بچهها نیز جلسه گذاشتهاند و از اهمیت کار باخبرند.
    سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان در جلسهای که داشتند با یکدیگر صحبت کردند و قول دادند که از فردا بازی بهتری را به نمایش بگذارند و مطمئنا پرسپولیس روز به روز بهتر خواهد شد.
    دایی در خصوص اینکه آیا امکان دارد بازیکنان جوان جایگزین بازیکنان مصدوم این تیم شوند خاطرنشان کرد: مطمئنا تعدادی جوان آیندهدار داریم که سعی میکنیم در آینده آرام آرام از آنها استفاده کنیم. ما بر اساس مشکلاتی که داشتیم، نتوانستیم برنامههای ابتدای فصل را ادامه دهیم اما قطعا برای ادامه لیگ برنامهریزی خوبی داریم و میخواهیم از تمام سرمایههای خود استفاده کنیم.
    وی ادامه داد: با اضافه شدن اومانیا به پرسپولیس کمی از مشکلات خط دفاعی ما حل خواهد شد. او در تمرین بسیار خوب بوده و میتواند به تیم بزرگ پرسپولیس کمک کند اما مطمئنا جابجاییهایی خواهیم داشت و میخواهیم نقاط ضعفمان را برای بازی با پدیده برطرف کنیم.
    دایی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه پس از مصدومیت رضا نوروزی آیا امکان دارد مهاجم جدیدی به پرسپولیس اضافه شود یا اینکه میخواهد با همین نفرات کار را ادامه دهد اظهار داشت: ما در خط حمله به غیر از عباسزاده و طارمی، هادی نوروزی را هم داریم ضمن اینکه 3 نفر از بازیکنان ما میتوانند به خط حمله کمک زیادی کنند. رضا نوروزی داشت به روزهای خوب خودش برمیگشت اما متاسفانه قطعا 5،6 ماه او را در اختیار نخواهیم داشت و سعی میکنیم جای خالی نوروزی را پر کنیم. محمد عباسزاده در 6،7 بازی فصل پیش بهترین بازیکن بوده و توانست کمک بسیاری به پرسپولیس کند. مطمئنا بازیکنان با کمک همدیگر میتوانند جای خالی نوروزی را پر کنند.
    دایی در پاسخ به اظهارات محمد مایلیکهن که گفته بود مشکل پرسپولیس فقط با کارت به کارت حل میشود گفت: دوست ندارم درباره این آقا صحبت کنم چون همه چیز این آقا مشخص است. همین که قوه قضائیه این آقا را 3 بار محکوم میکند خیلی چیزها روشن میشود. راحت میشود حرف زد اما باید برای حرفهایمان دلیل بیاوریم و راجع به آنها سند داشته باشیم. این آقا هم هر از چند گاهی صحبتهایی مطرح میکند. من نمیخواهم وقت خود را راجع به صحبتهای این آقا تلف کنم چون کارهای بزرگی برای انجام دادن دارم.
    وی تصریح کرد: قوه قضائیه تا امروز به صحبتهای این آقا رسیدگی کرده و بعد از این هم رسیدگی میکند اما باید یک روز این صحبتها تمام شود. من از شما خبرنگاران هم گله دارم که به صحبتهایی که فوتبال ما را زیر سوال میبرد توجه میکنید. اگر حرفهای این آقا که در چند سال گذشته علیه من مطرح کرده درست بود قطعا میتوانست از آنها استفاده کند اما او 3 بار محکوم شده است.
    سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: رسیدگی به حرفهای این آقا را به وکیلم سپردم و نمیخواهم تمرکز خودم و تیمم با این حرفها به هم بخورد. متاسفانه برخی صحبتها که از طرف برخی همکاران مطرح میشود باعث میشود آرامش و تمرکز ما به هم بخورد و نتوانیم کارمان را انجام دهیم اما از فردا به روزهای خودمان بر میگردیم. مگر فصل گذشته نبود که در ابتدای کار خیلیها میگفتند پرسپولیس هشتم یا نهم لیگ هم نمیشود اما با لطف و کمک خدا و هواداران توانستیم نایب قهرمان لیگ شویم. مطمئنا امسال هم روزهای خوب پیش روی ما خواهد بود و میتوانیم از این بحران خارج شویم.
    دایی ضمن اشاره به جایگاه کسب شده توسط این تیم گفت: قبول دارم 4 بازی و 4 امتیاز اصلا عملکرد خوبی نیست اما وقتی شکست میخوریم همه میتوانند درباره شکست صحبت کنند اما من خواهش کردم دوستان صحبتهایی را مطرح کنند که به ما کمک کند و بتوانیم از آن استفاده کنیم و هر چه مطرح میشود برای دلسوزی پرسپولیس باشد. اگر هم کسی پرسپولیس را دوست دارد طوری صحبت شود که بتوان از آن استفاده کرد. باز هم تاکید میکنم وقتی شکست میخوریم همه میتوانند صحبت کنند اما پرسپولیسی واقعی کسی است که دلش برای تیم میسوزد.
    وی افزود: من کسی نیستم که به زور جایی کار کنم و همیشه دنبالم آمدهاند و الان هم اینطور است. دوستان عزیز اگر مشکلی دارند کاری نکنند که به پرسپولیس صدمه بخورد. کمک کنند تیم پیشرفت کند. شما وقتی برنده میشوید همه کنارتان هستند اما وقتی میبازید باید کمک کنند وگرنه هنگام برد بهبه و چهچه فایدهای ندارد. پرسپولیس به کمک نیاز دارد اما متاسفانه در بعضی از دوستان چنین چیزی را نمیبینم.
    ادامه دارد

10. 2 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    شاکری در آستانه دیدار پدیده مقابل پرسپولیس گفت: در صورت گلزنی خوشحالی نمیکنم.

بازیکن سابق تیم پرسپولیس در گفتوگو با ایسنا، در خصوص بازی این هفته تیمش بیان کرد:" مدتی را در تیم پرسپولیس بازی کردم و حتی سابقه گلزنی با لباس پرسپولیس به پدیده را دارم ولی مهاجم برای گلزنی به میدان میرود و اصلا وظیفهاش گلزنی است. من هم در صورتی که بتوانم در این بازی گلزنی کنم خوشحالی نخواهم کرد."
    مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد غیبت میلان یوانوویچ در بازی مقابل پرسپولیس تصریح کرد: "خوشبختانه وحید عسگری را در تیم داریم و مطمئن هستیم که وی به خوبی جای میلان را پر خواهد کرد. گرچه میلان بازیکن خوبی است و در دفاع بسیار مطمئن ظاهر میشود اما عسگری هم بازیکن بیتجربهای نیست و سابقه چندین سال حضور در سطح اول فوتبال ایران را دارد. به همین دلیل از نبود میلان احساس نگرانی نمیکنیم."
    وی با اشاره به تلاش مجموعه تیم برای حفظ روند پیروزیهای تیم پدیده افزود:" با پیروزی خوبی که مقابل تراکتورسازی به دست آوردیم توانستیم جایگاه خود را در جدول تثبیت کنیم و انگیزهای بالا برای ادامه مسابقات به دست آوریم. امیدوارم بتوانیم در بازی با پرسپولیس هم این روند رو به رشد را حفظ کنیم. البته که تیم پرسپولیس هم از این بازی پیروزی میخواهد اما سعی ما حفظ روند پیروزیهای پدیده است."
    شاکری در خصوص جو ورزشگاه آزادی گفت:" البته در این ورزشگاه زیاد بازی نکردم اما باید بگویم که این ورزشگاه با جو خاصی که دارد به تکتک بازیکنان حاضر در زمین انگیزه میدهد. همچنین با توجه به این که این بازی پخش مستقیم میشود، بازیکنی که بتواند تواناییهایش را نشان دهد به خوبی میتواند دیده شود، به همین دلیل همه در این بازی انگیزه مضاعفی دارند."

12. 2 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    علیرضا
    استاتوس
    همه چی ارومه منم خیلی خوشحالم :| !
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 8,879 بار در 3,175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    به پديده تعصب دارم

حقيقي : خوشحالم که با دايي کار مي کنم

رضا حقيقي ضمن ابراز خرسندي از کارکردن با علي دايي گفت که به پديده تعصب دارد.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد داستان جدایی رضا حقیقی هافبک مشهدی پرسپولیس به پایان رسیده است. او فردا مقابل تیمی به میدان خواهد رفت که از شهر زادگاه او می آید. با رضا حقیقی درباره بازی فردا و البته حرف های علی دایی و شائبه هایی که مبنی بر مشکلات وی با سرمربی پرسپولیس بود صحبت کردیم.

پرسپولیس متفاوتی شاهد خواهید بود

به نظرم بازی متفاوتی باشد چون متاسفانه در 4 بازی گذشته اصلا شروع خوبی نداشتیم، دو باخت، یک برد و یک مساوی اصلا در شان پرسپولیس نیست. با توجه به کادرفنی و بازیکنانی که در اختیار داریم نتایج باید بهتر از این کار کنیم و همانطور گفتم پرسپولیس متفاوتی را شاهد خواهید بود و می خواهیم از نام تیم مان دفاع کنیم.

به پدیده تعصب دارم

خیلی خوشحالم بعد از مدت ها یک تیم مشهدی لیگ برتری شد. مطمئنا نه تنها من بلکه بازیکنان تیم های دیگر هم از این مسئله خوشحالند و استقبال می کنند چون قسمت می شود به مشهد سفر کرده و امام رضا (ع) را زیارت کنند. این تیم را خیلی دوست دارم و سال گذشته هم بازی هایش را دنبال می کردم، رابطه خوبی با اکبر میثاقیان داشتم و خیلی خوشحالم توانست پدیده را به لیگ برتر بیاورد. همانطور که می دانید پدیده همان پدیده شاندیز است که به پدیده مشهد تغییر نام داده با توجه به اینکه من شاندیزی هستم خیلی به پدیده تعصب دارم.

با رضا حقیقی مشکل دارند

یکسری صحبت ها می شود، نمی دانم با رضا حقیقی مشکل دارند یا می خواهند پرسپولیس را به حاشیه ببرند. همیشه به علی آقا احترام گذاشتم و خیلی خوشحالم با ایشان کار می کنم. همین جا و از ته قلبم می گویم تا روزی که در ایران باشم به تیمی جز پرسپولیس فکر نمی کنم و صددرصد در پرسپولیس می مانم. شرایط پرسپولیس با توجه به بازی های گذشته به گونه ای است که اگر مشکلی پیش بیاید کلی حرف و حدیث پشت آن به وجود می آید. یکی می گوید فلانی کم کاری کرده، افت کرده یا نمی دود. البته اگر همین نتایج با برد همراه بود هیچ وقت کسی چنین حرف هایی نمی زد. به شخصه دایی را دوست دارم و از لطفی که به من داشته ممنونم. من به ایشان یاعلی گفتم و چه نتایج بد یا خوب تمام تلاشم را کردم، این حرف و حدیث ها انگیزه ام را دو برابر می کند و نتیجه آن را در این بازی و بازی های آینده خواهید دید.

14. 2 کاربر مقابل از AliReza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (24th August 2014), شــب تاب کوچولو (24th August 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

هافبک تیم فوتبال تیم پرسپولیس گفت: چارهای جز بردن پدیده در بازی فردا نداریم و از این بازی فقط سه امتیاز را میخواهیم.

مهرداد کفشگری در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دیدار فردا مقابل پدیده خراسان گفت: شرایط روحی تیم ما بعد از باخت مقابل ملوان پایین آمده بود اما در چند روز گذشته کادر فنی بر روی روح و روان بازیکنان کار کرد و تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشتیم و برای بازی فردا و گرفتن سه امتیاز آماده هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس فردا میتواند دست پر از زمین خارج شود یا نه ادامه داد: ما چارهای جز بردن پدیده نداریم و فقط برای سه امتیاز به زمین خواهیم رفت.

هافبک پرسپولیس در مورد شرایطش پس از مصدومیت مقابل ملوان اظهار داشت: خوشبختانه مصدومیتم جدی نبود و در چند روز گذشته تمرین کردم و دیروز هم پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداختم و از نظر بدنی در شرایط خوبی هستم و آمادهام تا در صورت نیاز کادر فنی مقابل پدیده به میدان بروم.

وی در خصوص آینده پرسپولیس در لیگ برتر عنوان کرد: صد در صد با همه تلاشی که میکنیم از فردا با ارائه بازیهای قابل قبول وارد مسابقات میشویم و باید این را در نظر گرفت که فقط 4 هفته از لیگ گذشته و باید ما بازیکنان به خودمان بیاییم تا پرسپولیس نتایج بهتری بگیرد.

کفشگری در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس در 4 بازی گذشته نتوانست نتایج مورد دلخواه هوادارانش را کسب کند افزود: به هر حال بازیکنانی که از تیم جدا شدند و بازیکنان جدید زمان میبرد تا با هم و نوع بازی هم آشنا شوند و این مسئله در این نتیجهگیریها تاثیرگذار بود اما مطمئن باشید بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

16. کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شــب تاب کوچولو (24th August 2014)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

کادر فنی پرسپولیس فهرست ۱۸ نفره این تیم را اعلام کرد.

کادر فنی پرسپولیس فهرست ۱۸ نفره این تیم را برای بازی با پدیده به شرح زیر اعلام کرد:

نیلسون، سوشا مکانی، علی فاطمی، محمدعباسزاده، فرشاد قاسمی، محمد خانزاده،محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، اومانیا، میثم حسینی، حسین ماهینی، محمد نوری، افشین اسماعیلزاده، مهدی

طارمی، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، رضا حقیقی

پرسپولیسیها امشب به هتل آزادی رفتند تا فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پدیده بروند.

حمید علی عسگر، رضا نوروزی، هادی نوروزی مصدومان پرسپولیس هستند.

18. کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شــب تاب کوچولو (24th August 2014)

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    تماشاگران پدیده بیشتر از هواداران پرسپولیس!

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالیکه کمتر از یکساعت به بازی مانده حدود 500 تماشاگر پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند و حدود هزار تماشاگر هم حامی طرفدار پدیده هستند. این مسئله در نوع خود جالب است که تعداد هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کمتر از تماشاگران حریف است.

* بنر بزرگی در جایگاه تماشاگران مشهدی نصب شده است که نام پدیده روی آن نوشته شده است.

* هواداران مشهدی به شدت تیم پدیده را تشویق میکنند.

* روی اسکوربورد ورزشگاه یاد و خاطره شهید باهنر و شهید رجایی و شهدای دولت گرامی داشته شد.

* پیام صادقیان که سه ماه محروم است برای حضور در ورزشگاه از در تونل با مشکلاتی مواجه شد که با وساطت او و دوستانش وارد ورزشگاه شدند.

* بازیکنان پدیده با لباسهای آبیرنگ و پرسپولیسیها با تیشرتهای سبز رنگ بدنهایشان را گرم کردند.

* عکس حسن روحانی رئیس جمهور روی اسکوربورد نقش بسته شده و هفته دولت تبریک گفته شد.

* یونس شاکری بازیکن پدیده و میثم حسینی بازیکن پرسپولیس برخورد گرمی با هم داشتند.

* مرزبان سرمربی پدیده هنگام گرم کردن به کنار زمین آمده بود.

* زندگی عاری از دخانیات با خودمراقبتی نوشته روی یک بنر نصب شده در ورزشگاه بود.

* پدیده نماینده استان خراسان که پنج سال در لیگ برتر نمایندهای نداشتند پنج خبرنگار مشهدی را با خود به تهران آوردند و گزارشگر برنامه 90 در مشهد هم به تهران آمده است.

* تماشاگران مشهدی بنری با خود به ورزشگاه آوردهاند که روی آن نوشته شده "ما بچه محل امام رضا ( ع) هستیم".

دیدار دو تیم ساعت 19 و 10 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز میشود.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین