مهدي کريميان در بازي مقابل پيکان بعد از 4 هفته نيمکت نشيني موفق شد در ترکيب ثابت استقلال قرار گرفت و موفق شد يک گل براي تيم به ثمر برساند. او در حالي اين گل را زد که پستش هافبک دفاعي است و معمولا در اين پست بازيکنان فرصتي زيادي براي گلزني ندارند.

مهدی کریمیان در این باره به خبرنگار "ورزش سه" گفت: سیستم آقای قلعهنویی طوری است که هافبک های دفاعی هم اجازه نفوذ دارند، کلا تفکرات قلعهنویی تهاجمی است و همین می شود که در پست ما هم موقعیت گل به وجود می آید. من از روی یک نفوذ توانستم گل بزنم و این خیلی برای من خوشحال کننده است.

او در مورد حضورش در ترکیب اصلی برای اولین بار تیمش گفت: خب همیشه بازی کردن در ترکیب اصلی لذتبخش است و من از هم تیمی هایم تشکر می کنم که در این مدت به من کمک کردند تا بتوانم به روزهای خوبم برگردم. البته به نظر من زمان بازی زیاد مهم نیست و مهم این است بتوانی برای تیم ات مثمرثمر باشی. من هر زمانی که بازی کنم با تمام وجود به میدان می روم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

او از اینکه تیمش نتایج پرگلی گرفته حسابی خوشحال است: نفت تهران خوب بازی کرد و خوشحالم که توانستیم با این نتیجه پرگل بازی را ببریم. اینکه تماشاگران ما از بازی تیم لذت بردند واقعا خوشحال کننده است.

در حالی کمیته انضباطی پیام صادقیان را 3 ماه محروم کرده است که گفته می شود این رای در کمیته استیناف شکسته شده و به 45 روز کاهش یافته است.