مديرعامل استقلال گفت: با اضافه شدن دو بازيکن مصدوم به خط دفاعي مان باز هم نتايج اين دو هفته را تکرار خواهيم کرد تا در پايان فصل مقامي شايسته بدست بياوريم.

به گزارش "ورزش سه"، مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان این موضوع که با وجود اضافه شدن دو بازیکن مصدوم به خط دفاعی مان بازی هم نتایج این دو هفته را تکرار خواهیم کرد تا در پایان فصل مقامی شایسته بدست بیاوریم.

در ادامه گفت و گوی افشارزاده را با ورزش سه از نظر میگذرانیم:

بازی استقلال مقابل پیکان را چطور دیدید؟

به لطف تلاش کادر فنی و بازیکنان تیم موفق شدیم برد مطلوبی برابر این حریف به دست بیاوریم و به صدر جدول صعود کنیم. بنده مرتبا با آقای قلعه نویی ارتباط دارم و از شرایط تمرینی تک تک بازیکنانمان مطلع هستم. درایت این مربی و زحمات بازیکنان سبب شد که ما هم اکنون به صدرجدول برسیم. البته خوشبختانه فضای خوبی ایجاد شده و مسئولان باشگاه اعم از اعضای هیات مدیره و معاونان همگی همدل و متحد دست به دست هم داده ایم تا با فراهم کردن بستری مناسب برای رسیدن استقلال به جایگاه واقعی اش از هیچ کوششی کوتاهی نکنیم.

در این هفته هواداران استقلال از شما راضی خواهند بود و این به پیشرفت تیم و کسب روحیه خوب تیم کمک خواهد کرد، درست است؟

مسلما با کسب این نتایج هرچه به جلوتر برویم وظیفه بنده و سایر همکارانم در باشگاه نسبت به خواست طرفداران استقلال سنگین تر می شود و باید تلاش کنیم تا ما نیز با این سطح توقع تلاشمان را بالاتر برده و بیشتر کنیم.

شنیده می شود که امیرحسین صادقی و حنیف عمران زاده به زودی مصدومیتش رو به پایان است و در هفته های آتی به تیم اضافه خواهند شد، آیا این موضوع صحت دارد؟

احساسم این است که شرایط استقلال هفته به هفته رو به بهتر شدن است و قطعا با اضافه شدن دو مدافع مصدوممان آقایان صادقی و عمران زاده که در این مدت در تیم حضور نداشتند شرایط تیم از این هم بهتر می شود گرچه در حال حاضر هم نفرات جایگزین خواسته باشگاه و کادر فنی را برآورده کرده اند.

در خصوص جوانگرایی صورت گرفته در استقلال و واکنش های منفی که در فصل نقل و انتقالات نسبت به تیم استقلال گرفته چه صحبتی دارید؟

خوشبختانه تغییر و تحولاتی که در تیم انجام شد مثبت بوده و جوانانی که در حال حاضر با پیراهن استقلال به میدان می روند ثابت کردند که شایستگی پوشیدن این پیراهن را داشته اند. امیدوارم قدر موقعیت به دست آمده را دانسته و از این فرصت به نحو احسن برای خود بهره برداری کنند.

در بازی مقابل پیکان هواداران تیم تان رحمتی را تشویق می کردند و این موضوع برای خیلی ها جالب و غیرمنتظره بود، شما هم از این حرکت خودجوش هواداران راضی هستید؟

در فصل نقل و انتقالات شرایطی به وجود آمد که این دروازه بان استثنایی از تیم ما جدا شد و آن شرایط مربوط به مسائلی بود که طرفین در ارتباط با آنها هماهنگی کامل را با یکدیگر نداشتند. به هر حال ما برای مهدی رحمتی آرزوی موفقیت می کنیم و بنده شخصا در دورانی که از تیم ملی خط خورده برای دعوت شدن مجددش با کارلوس کی روش صحبت کردم تا به همراه تیم ملی به برزیل برود، اما این شرایط مهیا نشد.

گفته می شود که شما در این فصل به هیچ عنوان اجازه نمی دهید که هوادارانتان به تیمی یا شخصی توهین کنید و این مسئله در تشویق رحمتی به خوبی نمایان بود، آیا این رویه در بین هواداران شما ادامه خواهد داشت؟

امیدوارم حمایتی که طرفداران ما از تیم استقلال انجام می دهند ادامه دار باشد تا ما بتوانیم هر هفته بیش از پیش دل آنها را شاد کنیم. ضمن اینکه هواداران استقلال جزو طرفداران با شخصیت فوتبال هستند و اگر هم سر سوزنی اهانت به کسی در خلال مسابقات انجام می شود ناشی از گستردگی جمعیت هواداران این تیم است چرا که کنترل بر تمامی نفرات و سکوها از عهده هیچ نهادی بر نمی آید در حالی که من مطمئن هستم اکثر هواداران استقلال هرگز اقدام به اهانت به شخصی یا گروهی در خلال مسابقات نمی کنند.