ترانه محسن چاوشی، «کلاف» را كامل كرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ترانه محسن چاوشی، «کلاف» را كامل كرد

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

ترانه محسن چاوشی، «کلاف» را كامل كرد

فیلم «کلاف» بزودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

به گزارش چهره نیوز به نقل از «بانی فیلم»، فیلم ویدئویی «کلاف» به کارگردانی شهرام شاه حسینی هم اکنون با پایان مراحل فنی آماده پخش شده و طبق برنامه ریزی ها بعد از یک اکران خصوصی از 22- 23 شهریور وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

علی انصاریان فوتبالیست سابق تیم ملی و تیم پرسپولیس نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد که نقشی کاملاً جدی و البته منفی است. او در گفت وگو با «بانی فیلم» درباره دلیل حضور خود در این فیلم گفت: «شهرام دانشپور دیگر تهیه کننده «کلاف» از دوستان صمیمی ام است که قبل از تولید فیلم صحبت هایی برای حضورم در این فیلم با من داشت. البته در ابتدا به هیچ وجه قرار نبود در فیلم بازی داشته باشم و تنها حضورم به عنوان تهیه کننده مطرح بود. با توجه به فیلمنامه خوبی که در اختیار داشتیم بنا را بر این گذاشتیم تا اثری در خور سليقه مخاطب تولید کنیم. برای همین با بازیگران مطرح مختلفی صحبت کردیم و سرانجام با چند بازیگر به توافق نهایی رسیدیم». او اضافه کرد: «برای نقش اول فیلم نیز پیش از این قرار بود بازیگر دیگری در فیلم حضور داشته باشد که متأسفانه تمام گزینه هایمان به دلیل مشغله کاری حضورشان میسر نشد. به پیشنهاد شهرام شاه حسینی و شهرام دانشپور در فاصله دو روز مانده تا آغاز تصویربرداری بعد از اجرای چند گریم روی صورتم قرار شد نقش را خودم بازی کنم. اینکه تا چه حد در ایفای نقش موفق بوده ام را مخاطب باید بگوید با این حال امیدوارم مخاطب نیز بعد از تماشای فیلم از آن رضایت داشته باشد».

انصاریان افزود: «جا دارد تشکر فراوانی از گروه کارگردانی داشته باشم که راهنمایی های فراوانی به من کردند تا بتوانم نقش را به خوبی بازی کنم. ضمن اینکه باید به این نکته نیز اشاره کنم که در تولید «کلاف» گروه سازنده هیچ کم و کاستی را برای مخاطب باقی نگذاشتند و تمام تلاش خود را به کار بستیم اثری در خور مخاطب ارائه دهیم. تمام اعضای پشت دوربین از حرفه ای های سینما و تلویزیون انتخاب شدند و سایر بازیگران نیز بازی قابل قبولی داشتند».

بازیکن سابق تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در آینده در سینما و تلویزیون حضور خواهد داشت پاسخ مثبت داد و افزود: «سینما را از دوران کودکی دوست داشته ام. در خاطرم هست دوران کودکی با پدرم هر هفته به سینماهای لاله زار می رفتیم و فیلم های روز را می دیدیم. ژانر اکشن را دوست دارم و پیگیر فیلم های روز دنیا نیز هستم. با این حال اگر در آینده پیشنهاد خوبی مطرح شود حتماً آن را می پذیرم». او در پایان اضافه کرد: «در کنار بازیگری فعالیت ورزشی خودم را همچنان نیز پیگیری می کنم. در مدرسه فوتبال مشغول تدریس هستم و مدرک مربیگری ام را نیز گرفته ام. اگر پیشنهاد مربیگری خوبی داشته باشم حتماً قبول خواهم کرد».

ضمن اینکه تیتراژ پایانی این تله فیلم را محسن چاووشی خوانده است. اين خواننده تاكنون براي عنوان بندي چند جنگ و برنامه گفت وگو محور از جمله «ترانه لباس نو» در ويژه برنامه سال تحويل 92، ترانه «واسه آبروي مردمت بجنگ» در برنامه پشت صحنه (دو صدايي با فرزاد فرزين) با اجراي احسان عليخاني، ترانه برنامه «زندگي و تحصيلات تكميلي» و... خوانندگي كرده است.

لیلا اوتادی، کیکاوس یاکیده، مرتضی کاظمی، نیما راد، شهاب فریدپور، شیما چنگیزی در کنار انصاریان بازیگران اصلی «کلاف» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: من واسه فریبا کار می کنم. فریبا واسه مسعود. مسعود واسه نادر. نادر واسه یکی دیگه. اونم حتما واسه یکی دیگه. ولی من دیگه نمی خوام واسه کسی کار کنم... .

سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: نویسنده: علیرضا محمودی، مدیر تصویربرداری: خسرو دادگرمرام، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، طراح گریم و طراح صحنه: نوید فرح مرزی، تدوین: میثم مولایی، صداگذار: فرامرز ابوالصدق، آهنگساز: بهنود یخچالی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، مدیر تولید: مهدی ریحان صفت، عکس: امید صالحی، ویژوال افکت: علی تصدیقی، بدلکاران: گروه بدلکاری کیوان.

2. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MaHnaZ_KhaLiLi (25th August 2014), Moh3n-Hidden (25th August 2014), s A r A (25th August 2014), V a H i D (25th August 2014)