محسن افشاني: جو پرسپوليس تازه واردها را گرفته
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: محسن افشاني: جو پرسپوليس تازه واردها را گرفته

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

محسن افشاني: جو پرسپوليس تازه واردها را گرفته

محسن افشاني در گفت و گو با 90: جو پرسپوليس تازه واردها را گرفته

معلوم نيست به کريمي چه گذشته که مجبور به رفتن شده

محسن افشاني هنرپيشه جواني است که با سريال «ترانه مادري» حسابي معروف شد. او يک پرسپوليسي شش آتشه است و جالب اينکه با استقلاليها هم ميانه خوبي دارد. حتما به ياد داريد در دفتر فتحالهزاده با آبيها عکس يادگاري گرفته. اين هنرمند پرسپوليسي اکنون حسابي نگران تيمش است اما اعتقاد دارد بايد به سرخپوشان فرصت داد...

90: تو يک پرسپوليسي متعصب هستي اما درکنار استقلاليها بيشتر ديده ميشوي. چرا؟

بله، اين درست که من پرسپوليسيام اما با استقلاليها دشمن که نيستم فقط با هم کلکل داريم!

90: پرسپوليس شرايط خوبي ندارد. نگران تيم محبوبت نيستي؟

بله، اصلا اوضاعش خوب نيست. يعني چيزي که ما توقع داشتيم نبوده. نميدانم مشکل از کجاست. مديرعامل که قبلا درسش را پس داده. شايد بازيکنان پول خوب نميگيرند! البته اينها توجيه خوبي نيست.

90: بازيکناني که تا پارسال در تيمهاي خودشان خوب بودند در پرسپوليس عملکرد ضعيفي دارند. دليلش چيست؟

شايد جو تيم ما آنها را ميگيرد! واقعا نميدانم قضيه چيست؟ بايد به آنها فرصت دهيم تا دو سه هفته ديگر بگذرد و بعد نظر بدهيم.

90: بين مديرعامل و مربي پرسپوليس در دو سه سال اخير هميشه تنش بوده. اين مسائل به تيم ضربه نميزند؟

صددرصد ضربه ميزند وقتي بزرگان تيم با هم مشکل داشته باشند و بچههاي تيم مطلع شوند احترامها از بين ميرود. يک زماني لقب سلطان و ژنرال به بزرگان تيم ميدادند و اين نشان ميدهد که معرفتها بيشتر بوده ولي الان بين بزرگان تيم جنگهاي خنده دار پيش ميآيد و هر کس ميخواهد بگويد که خودش بزرگ است.

90:حق را به دايي ميدهي يا مديران؟

از نظر من مربي حق دارد. چون مربي است که تيم را ميگرداند و تجربه دارد. سرمربي پرسپوليس آدم کمي نيست.

90: با محروميت صادقيان موافقي؟

نه. صادقيان کاملا در پرسپوليس جا افتاده و ارتباطش رابا هم تيميهايش حفظ کرده بود. حالا جايگزين پيام اگر بخواهد جا بيفتد کلي طول ميکشد. حالا آن روز از روي عصبانيت يک کاري کرده. ميتوانستند جور ديگري به او بفهمانند که کارش اشتباه بوده. اين جور محروميتها خيلي بيمعني است.

90: وقتي خبر خداحافظي اسطوره باشگاهتان را شنيدي چه حسي داشتي؟

لازم نبود اين خبر را بشنوم. تا صفحههاي اجتماعي را باز کردم عکس و خبر بود که از جادوگر ميريخت. اين يعني آدم بزرگي بوده که همه به خداحافظياش واکنش نشان دادند. ما فقط خداحافظياش را ميبينيم اما در آن طرف معلوم نيست چه به آن آدم گذشته که مجبور به رفتن شده.

90:راستي چرا کمتر فيلم بازي ميکني؟

ترجيح ميدهم فعلا در آرامش باشم. چون واقعا زياد کار کردهام و خستهام. آخرين فيلمم که امسال آمد بيرون بيشتر دوست دارم کارگرداني کنم تا اين که بازي کنم!

2. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

elɴαz-нαɢнιɢнι (26th August 2014), shabnam12-8 (25th August 2014), V a H i D (25th August 2014)