علیرضا رحیمی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه گفته میشود قصد دارد در مورد مهرداد پولادی افشاگری کند، اظهار داشت: از خواندن این خبرها تعجب میکنم. من هیچ افشاگری در مورد پولادی ندارم. بارها با او به صورت تلفنی در تماس بودم تا بتوانیم رو در رو با هم صحبت کنیم.


وی افزود: به طور کلی نیازی به افشاگری نیست او با ما قرارداد دارد و باید در موردش با هم صحبت کنیم. من به شدت از او ناراحتم چون بارها از خودش و مدیر برنامه هایش خواهش کردم که به باشگاه بیایند تا وضعیتش را روشن کنیم و متوجه شویم که بالاخره او را داریم یا نداریم.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: حتی به او گفتم اگر نامه ای در اختیار دارد که میتواند از پرسپولیس جدا شود بیاورد و با هم صحبت کنیم و اگر راهی بود به او کمک کنیم. حتی از او خواهش کردم که به فدراسیون فوتبال برویم و هر چه آنها گفتند را مبنا قرار دهیم که این کار را هم نکرد. او هیچ وقت توضیح قانع کننده ای به من نداد.


رحیمی تصریح کرد: البته من برای پولادی احترام قائلم او برای پرسپولیس و تیم ملی زحمت کشیده و هنوز هم منتظرم بیاید تا تکلیفش روشن شود.


وی در خصوص آخرین وضعیت رضا نوروزی گفت: در مورد رضا نوروزی منتظر تصمیم کادر فنی و علی دایی هستم و باید با او مشورت کنم.


وی در پایان در خصوص بازیکن خارجی که قرار است جذب کنند اظهار داشت: قرار است چند بازیکن خارجی در تمرینات حضور پیدا کنند از کشورهای کامرون و کرواسی بازیکنانی مدنظر هستند که باید علی دایی از بین آنها نفر مورد نظرش را انتخاب کند.