پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته انضباطی گفت: خوشبختانه در این دو هفته شاهد برگزاری مسابقات کم حاشیه از جهت انضباطی بودیم.
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسنزاده درباره برگزاری دیدارهای لیگ برتر در هفته چهارم و پنجم اظهار داشت: در دو هفته چهارم و پنجم شاهد برگزاری اکثر رقابتها بدون مورد انضباطی بودیم که این امر بسیار مطلوب است. از مقامات برگزار کننده بازیها، عوامل تیم ها و بازیکنان به خاطر برخوردهایشان در داخل و خارج از زمین بازی تشکر می کنم چرا که باعث شده در 8 بازی، شاهد کمترین اتفاقات انضباطی باشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه رفتار تماشاگران تیم ملوان در دیدار خانگی خود باعث شد تا ابتدا این باشگاه از لحاظ مالی جریمه شود و اگر دوباره شاهد برخورد و رفتار ناشایست از سوی تماشاگران تیم ملوان باشیم بدون شک جرایم سخت تری را برایشان در نظر می گیریم. امیداور هستیم تا تماشاگران با جریمه ای که برای باشگاه در نظر گرفته ایم متنبه شده و در بازیهای آینده شاهد برخورد نادرستی از سویشان نباشیم.

رئیس کمیته انضباطی درباره دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده مشهد گفت: به عنوان ناظر ویژه انضباطی این بازی، در ورزشگاه حضور داشتم و خوشبختانه برخورد و یا اتفاق خاصی را مشاهده نکردم اما منتظر گزارشات داوری و مسئولین برگزار کننده این بازی هستیم تا در صورت درخواست و یا مشکل، رسیدگی های لازم از سوی کمیته انضباطی صورت بگیرد.