نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال

متاسفانه من بازیکن محبوب برخی از مدیران باشگاه نبودم. تنها خواسته من این بود که در مورد من جانب عدالت رعایت شود.می خواستم ارزش من در باشگاه حفظ شود. برخی چشم دیدن من در رئال را نداشتند.

آی اسپورت - ساعتی پیش وبسایت مارکا نامه سرگشاده آنخل دی ماریا خطاب به هواداران رئال را منتشر کرد. نامه ای که در آن، او حرف های آنچلوتی را کاملا نقض کرده(آنچلوتی گفته بود که دی ماریا خواستار ترک رئال شده بود) و بر علیه مدیریت باشگاه رسما موضع گرفته است.
    او در این نامه اشاره کرده است که آنگونه که شایسته بوده در باشگاه قدرش را ندانسته اند و امیدوار است که در باشگاه منچستر یونایتد با شرایط اینچنینی روبرو نشود.
    دی ماریا می نویسد :

هواداران عزیز رئال مادرید:

دوران حضور من در رئال به پایان خود رسید.غیرممکن است اگر بخواهم خاطرات خوش حضورم در رئال را در همین چند جمله خلاصه کنم. اما واجب بود که این نامه را به عنوان آخرین وداع خودم با شما بنویسم.در این 4 سال، پیراهن رئال را با افتخار پوشیدم و از دوران حضورم در رئال و کسب افتخارات متعدد در کنار هم تیمی هایم احساس غرور می کنم.

متاسفانه امروز از رئال مادرید جدا شدم. در حالیکه این مساله هیچگاه خواسته قلبی من نبود. مثل هر بازیکن دیگری دوست داشتم به پیشرفت خودم در تیم محبوبم ادامه دهم. پس از قهرمانی با رئال در لیگ قهرمانان به جام جهانی رفتم. در بازگشت انتظار برخورد متفاوتی از جانب مدیریت باشگاه داشتم. برخوردی که هرگز صورت نگرفت.
    چیزهای زیادی در مورد من گفته اند و دروغ های زیادی به من نسبت داده اند. همواره سعی کردند که مساله خروجم از رئال را به من نسبت داده و به شما اینگونه القا کنند که این من بودم که از ابتدا می خواستم رئال را ترک کنم.در حالیکه هرگز چنین نبود.

متاسفانه من بازیکن محبوب برخی از مدیران باشگاه نبودم. تنها خواسته من این بود که در مورد من جانب عدالت رعایت شود.می خواستم ارزش من در باشگاه حفظ شود. برخی چشم دیدن من در رئال را نداشتند.
    خیلی از مسائل از جمله حقوق و مسائل مالی برای من در درجه چندم اهمیت قرار داشت. امیدوارم در یونایتد با آن چیزی که انتظارش را دارم روبرو شوم.منچستر یونایتد یکی از چند باشگاه بزرگ دنیاست و امیدوارم بتوانم در این باشگاه تاریخ ساز شوم.

خوش شانس بودم که با جمعی از بهترین بازیکنان دنیا در رئال همبازی بودم. این بازیکنان بزرگ، نقشی کلیدی در فتح لادسیما ایفا کردند. همینجا می خواهم از آنها بخاطر اشتباهاتی که در بیرون و درون زمین مرتکب شدم؛ عذرخواهی کنم و می خواهم بدانند که هیچکدامشان عامدانه نبود.

برای پیراهن رئال عرق ریختم و همواره طوری بازی کردم که انگار آخرین بازی من برای این تیم است. برخی مواقع اوضاع خوب پیش می رفت و برخی مواقع هم خیر.اما آنچه که بدان تاکید دارم این است که هرگز درون زمین کم نگذاشتم.
    از اسپانیایی ها متشکرم که فرصت حضور در فوتبال کشورشان را به من دادند.بخصوص که دخترم نیز در این کشور متولد شد.از این بابت سپاس فراوان دارم از کادر پزشکی بیمارستان مونته پرینچیپه.همیشه در قلب من جای دارید. من،دخترم و همسرم تا ابد قدردان شما هستیم
    همچنین از همه هم تیمی های سابقم که همواره چه در خوبی ها و چه در بدی ها، حامی من بودند متشکرم.از کادر مربیگری فعلی و سابق و همه کسانی که در طول این 4 سال برای من زحمت کشیدند سپاسگذارم.
    امیدوارم رئال فصل موفقی در پیش داشته باشد و به همه خواسته هایش برسد.هیچگاه آخرین بازی خودم برای رئال در سوپرجام اسپانیا مقابل اتلتیکو در برنابئو را فراموش نخواهم کرد. لحظاتی که پس از ورودم به زمین به شدت تشویق شدم؛ هرگز از ذهنم پاک نخواهد شد.

بازهم از همه شما تشکر می کنم.متاسفانه بازی با اتلتیکو آخرین بازی من برای رئال بود. نمی دانم به شیوه بهتری هم می توانستم از شما خداحافظی کنم یا خیر.

زنده باد مادرید ، خداحافظ برای همیشه.
    آنخل دی ماریا

قــــــــــدیــــــــس

2. 9 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (27th August 2014), Amir_Ali (27th August 2014), στρατιώτης-313 (27th August 2014), lord reza (27th August 2014), pedy (27th August 2014), SoRooSH (27th August 2014), محمد سرخ (27th August 2014), V a H i D (27th August 2014), yalda88 (27th August 2014)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک
    به نظر من دیماریا از بیل هم بهتر بود

4. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yalda88 (27th August 2014)

نام واقعی
    yalda
    استاتوس
    :دی
    شغل و حرفه
    مهندس صنایع
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 2,869 بار در 634 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    پسر طلایی مادرید

6. کاربر مقابل از yalda88 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SoRooSH (27th August 2014)

نام واقعی
    Mostafa
    استاتوس
    只有皇马的胜利
    شغل و حرفه
    دانشجوی آینده
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 540 بار در 148 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    "You Are #1 Forever, San Iker"
    ... Wait for Lion's Return

8. کاربر مقابل از smh1375 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SoRooSH (27th August 2014)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

گزارش روز:واکنش جالب مدیران رئال به نامه جنجالی دی ماریا

در این نامه دی ماریا عنوان کرده بود که ترک رئال مادرید خواسته قلبی او نبوده و برخی در درون باشگاه چشم دیدنش را نداشته اند

آی اسپورت - به نظر می رسد که نامه سرگشاده دیروز دی ماریا خطاب به هواداران رئال، که در آن عنوان کرده بود که ترک رئال مادرید خواسته قلبی او نبوده و برخی در درون باشگاه چشم دیدنش را نداشته اند؛ برای مدیران رئال بسیار گران تمام شده و آنها قصد دارند تا نسبت به این اظهارات واکنش نشان دهند.
    امروز کادنا کوپه گزارش داد که مدیر اجرایی رئال آقای "خوزه آنخل سانچس" قصد دارد تا پیامک هایی که ایجنت دی ماریا در طول جام جهانی برای وی فرستاده بود را در اختیار رسانه ها قرار دهد.
    در این پیامک ها او پیشنهاد حقوق سالیانه 6 میلیون یورو رئال را مسخره و توهین به شخصیت دی ماریا دانسته بود. به گفته آقای سانچس، این رقم همان رقم موردنظر دی ماریا بوده است. رقمی مشابه میزان دریافتی بنزما از رئال تا پیش از تمدید قراردادش.
    با این وجود، آقای سانچس ادعا می کند که پیشنهادات بالای منچستر و پی اس جی سبب شد تا او قید ماندن در رئال را زده و به باشگاهی برود که بتواند سالیانه 8 میلیون یورو حقوق دریافت کند.
    لازم به ذکر است که آنخل دی ماریا روز گذشته با قراردادی به ارزش 75 میلیون یورو راهی منچستر یونایتد شد.

قــــــــــدیــــــــس

10. کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

lord reza (27th August 2014)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    خیلی خوشم می اومد ازش ولی...وقتی پرز یکی رو نخاد دیگه نمیشه کاریش کرد...بنظرم آنجلوتی هیچ کارست تو تیم برا خرید و فروش بازیکن...پرز هم فقط با فکر اقتصادی بود کار می کنه

12. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (27th August 2014)