ونگر: پودولسکي جايي نميرودپس از آن که در آستانهي ديدار امشب آرسنال برابر بشيکتاش مشخص شد اوليويه ژيرو دستکم 10 هفته از ميادين دور خواهد بود، آرسن ونگر ناچار به تجديد نظر دربارهي آيندهي مهاجم آلماني تيم خود شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پیشتر به این بازیکن آلمانی گفته شده بود که آزاد است تا قبل از اتمام زمان نقل و انتقالات استادیوم امارات را ترک کند، اما حالا ونگر در این باره تجدید نظر کرده و تاکید میکند که لوکاس پودولسکی در این تابستان این باشگاه شمال لندنی را ترک نخواهد کرد. ژیرو تا پایان سال میلادی در دسترس نخواهد بود و به نظر میرسد گل تساوی او در بازی شنبه برابر اورتون، آخرین نقش او در ترکیب اصلی آرسنال در سال جاری باشد.

یوونتوس و وولفسبورگ از جمله باشگاههایی بودند که تمایل داشتند تا با پودولسکی قرارداد امضا کنند، اما ونگر در کنفرانس خبری پیش از بازی با بشیکتاش گفت: «پودولسکی فردا در ترکیب ما خواهد بود و با ما میماند.»

تردید نسبت به آمادگی الکسیس سانچز سبب شده جایگاه پودولسکی در بازی چهارشنبهشب برابر بشیکتاش بیش از پیش تقویت شود. هرچند ونگر در این بازی یحیی سانوگو و جوئل کمپبل را نیز در اختیار خواهد داشت اما هیچ یک از این دو از تجربهی پودولسکی برای بازی در سطح اول رقابتهای اروپایی برخوردار نیستند.