اکبر ميثاقيان که در پديده حضور داشت و موفق شد اين تيم را به ليگ برتر بياورد، حالا معتقد است اين تيم با شرايط مساعد و مديريت خوبي که دارد در انتهاي فصل بايد در ميان 4 تيم بالاي جدول جاي بگيرد.

با اکبر میثاقفیان پس از قرعه کشی لیگ دسته اول صحبت کرده ایم . جایی که مس با نساجی و فجر هم گروه شده است :

قرعه کشی لیگ یک

هر چند که خیلی ها معتقدند گروه ما سخت از آن گروه دیگر است.اما من فکر می کنم هر دو گروه شبیه هم هستند و تیمها هم شرایط یکسانی دارند.در نهایت تیمی هم می تواند به لیگ برتر صعود کند که منظم تر باشد و برای رسیدن به هدفش هم بیشتر و سختر تلاش کند.

تلاش برای صعود

میثاقیان در پاسخ به اینکه چرا تیم مس کرمان از حضور در آسیا به لیگ یک می رسد و با اینچنین فراز و فرودی همراه است، می گوید: من که قبلا اینجا نبودم. اما در حال حاضر به کمک مدیریت و مردم علاقمند به فوتبال شهر کرمان، تیم خوبی را آماده کردم تا راهی مسابقات کنم . به هرحال مس تیم بزرگی هست که تجربه حضور در آسیا رادارد. برای صعود مجدد این تیم باید همه تلاش کنیم.من هر کجا کار کردم تمام تلاشم را برای موفقیت آن تیم انجام دادم.

پدیده باید جزء 4 تیم باشد

پدیده پس از 8 سال به لیگ برتر راه پیدا کرده. خدا را شکر توانستم این تیم را به لیگ برتر بیاورم همینکه مردم مشهد بگویند خدا پدرت را بیامرزد، برای من کافی است.الان هم معتقدم با وضعیتی که این تیم و مدیریت خوب آن دارد.در انتهای فصل بباید جزء4 تیم برتر لیگ باشیم.من به خواست خدا پدیده را آوردم لیگ برتر که کار شاقی هم نبود.اما از صمیم قلب آرزو می کنم که پدیده موفق باشد.الان خیلی ها از من می پرسند که دوست نداشتی در لیگ برتر و پدیده باشی؟ در جواب آنها باید بگویم من هر جا باشم ،عاشق تیمم هستم و تمام تلاشم را می کنم که در این فصل مس نتیجه بگیرد و به لیگ برتر صعود کند.