کاپيتان سابق استقلال که حالا در صبا است خود را براي بازي پرسپوليس آماده مي کند.

پیروز قربانی از نتایج صبا راضی نیست .

بازی با پرسپولیس

همه بازیها برای ما مهم است و فرقی نمی کند که جلوی چه تیمی ظاهر شویم. هر چند که فکر می کنم در دیدار مقابل تراکتور هم حق ما باخت نبود. اما متاسفانه روی سهل انگاری دفاع گل خوردیم و نتوانستیم جبران کنیم. اما خب به هر حال پرسپولیس و استقلال تیمهای بزرگی هستند و صرف اینکه پرسپولیس نتایج ضعیفی گرفته نباید از قبل خودمان را برنده بدانیم.باید تمام تلاشمان را بکنیم تا سه امتیاز این بازی را بدست آوریم.

صبا را از هفته ششم ببینید

من خودم از اول فصل اعتقاد داشتم که تیم ما نباید روی 5 هفته نخست برنامه ریزی کند، چون متاسفانه ما نتوانستیم تمرینات پیش فصل مناسبی داشته باشیم البته ما خوب نتیجه گرفته ایم اما خیلی از بچه ها نبودند.من الان نمی خواهم وارد جزئیات بشوم. اما با وجود این شرایط فکر می کنم که صبا نتایج قابل قبولی بدست آورد. چون چند سال پیش که آقای مرفاوی مربی مس بود بود. ما همین شرایط را قبل از فصل پشت سر گذاشتیم ، متاسفانه سه دیدار نخست لیگ را باختیم.اما خدا را شکر امسال صبا نتایج خوبی کسب کرده و از این هفته باید تیم ما را ببینید.

از استقلال خبر ندارم

فکر می کنم دیگه بحث من و استقلال از این حرفها گذشته. اتفاقاتی که نباید می افتاد و حرفهایی که نباید زده می شد. اتفاق افتاد !من هم اینطور تصمیم گرفتم. حقیقتش تا پارسال که مهدی رحمتی استقلال بود، بازیها را هم بخاطر او نگاه می کردم. اما دروغ چرا امسال اصلا از استقلال خبر ندارم.

درگیری قلعهنویی نویی و نکونام

نه آقای قلعهنویی آدم کوچکی هست، نه نکونام! اما من از اصل جریان خبر ندارم.مردم ما حاشیه را دوست دارند و خب اینطور مسایل جنجالی با استقبال مواجه می شود و اوج می گیرد. خود من هم باشم اول تیترها را می خوانم، تا ببینم چه کسی پشت چه کسی حرف زده.اول آن را می خوانم. اما از حق نگذریم تا روزی که من استقلال بودم، خدا شاه است از آقای قلعهنویی چیزی ندیدم.به هر حال او مربی بزرگی است و اطراف آدمهای بزرگ حرف و حدیث زیاد هست. مخصوصا اینکه همیشه عده ای هم هستند که می خواهند از موقعیتهای آنها سوء استفاده کنند. به هر حال من آقای قلعهنویی نویی را آدم سالمی دیدم.حالا بعد از آنکه من از استقلال رفتم،دیگه این حرفها دروغ هست یا راست، خدا می داند. جواد نکونام را هم می شناسم او کاپیتان تیم ملی است و بازیکن بزرگی که فکر نکنم بیاید الکی حرفی را بزند. تا جایی هم که من می دانم حرفهای او به شخص آقای قلعهنویی نویی ربطی ندارد و بیشتر شامل حال اطرافیانش می شود.