ناگفتههای ایمون زاید/این ایرلندی خوششانس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ناگفتههای ایمون زاید/این ایرلندی خوششانس

نام واقعی
    Ali
    شغل و حرفه
    بی کار ، در خدمت مردم ( عمومی )
    تشکر شده 434 بار در 96 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ناگفتههای ایمون زاید/این ایرلندی خوششانس

منبع : http://arteshe-sorkh.ir/?p=4260

دقیقه، واقعاً زمانی کمی است برای اینکه یک نفر میلیونها طرفدار پیدا کند، اما مهاجم لیبیایی – ایرلندی پرسپولیس، خیلی خوب راهش را بلد بود. او در همان ۶ ثانیهای که توپ را در اختیار داشت و در کل حدود ۱۰ دقیقهای که بازی کرد، ۳ بار توپ را وارد دروازه استقلال کرد و اسطورهای برای قرمزها شد. مخصوصاً اینکه بعد از همایون بهزادی در سال ۵۲ و بازی ششتاییها، هیچ بازیکنی موفق نشده بود ۳ گل بزند، اما داستان این ۱۰ دقیقه، چیز دیگری است. «ایمون زاید» در مورد آخرین تصویری که از «دربی» به یادش مانده، میگوید: خب، آن تصویر به یاد ماندنی بود، اما گلهایم بهترین خاطرهها هستند، مخصوصاً اولی. این گل خیلی حساس و حیاتی و بهترین لحظه دربی بود، چون راه خودم و تیم را باز کرد. بازیکنان هم باانگیزه شدند و قفل شکست. آن وقت به سمت تماشاگران دویدم. در زمان گل زدن البته همیشه به سمت تماشاگران میروم و دوست دارم شادیام را با آنها تقسیم کنم. از اینکه مهاجم هستم و میتوانم با گلزنی آنها را خوشحال کنم، لذت میبرم.
    دلمشغولیهای ایمون زاید
    دلمشغولیها و نکتههای برجسته زندگی ایمون زاید را از زبان خودش با هم میخوانیم.

من در تمرینات واقعاً تنبل هستم و نمیتوانم کیفیت زمان بازی را ارائه کنم، اما در بازی همان چیزی میشوم که خودم میخواهم.
    چهار خواهر و یک برادر دارم. برادرم فوتبالیست و در رده جوانان بازی میکند. پدرم همیشه میگوید او بهتر از توست و بازیکن بزرگتری میشود و من گاهی به خاطر این مساله به او حسودی میکنم.
    پدرم مسلمان است و نماز اول وقتش را هیچ وقت ترک نمیکند. زمانی که به باشگاه رفته بودم، پدرم زمان نماز از مسئولان جدا شد و برای خواندن نماز به محلی که معرفی کردند، رفت.
    تنها مشکلم با خانوادهام، دوست داشتن تیم منچستر است! من منچستریونایتد را دوست دارم، ولی خانوادهام دوستدار تیم آرسنال هستند. کرکری جالبی بین ما در زمان بازی این دو تیم به وجود میآید که نپرسید!
    به تیپ زدن علاقه دارم، اما وقتم را هدر نمیدهم. دوست دارم تیپهای معمولی داشته باشم و به سبک تیپ کلاسیک انگلیسی علاقه دارم. خالکوبی ندارم و دوست دارم ساده باشم.
    فیلم و موسیقی از علایق شخصی من است. کلی فیلم با خودم آوردهام و در لپتاپم همیشه فیلم نگاه میکنم.
    موزیک آرامش خاصی به من میدهد. همیشه در اردوها موزیک گوش میدهم. به سبک پاپ علاقه دارم و بیشتر آهنگهای روز را گوش میدهم.
    در زندگی شخصی، فوقالعاده تنبل هستم و اهل شست و شو و پخت و پز هم نیستم. برای همین از باشگاه درخواست کردم برایم آپارتمان تهیه نکنند و در هتل زندگی کنم. خب، در هتل همه چیز آماده است و میتوانم وقت آزاد بیشتری داشته باشم.
    لیسانس اقتصاد دارم و دوست دارم بعد از اتمام فوتبالم،تحصیلاتم را در آن رشته ادامه بدهم. فارغالتحصیل دانشکده دوبلین هستم و مجبور بودم همزمان با فوتبال بازی کردن تحصیل خودم را نیز دنبال کنم.
    کبابهای ایرانی واقعاً خوشمزه است و طعم چند نوع آن را چشیدهام و لذت بردهام.

مهرداد اولادی، مهدویکیا، و جواد کاظمیان از دوستان صمیمی من هستند. آنها به خوبی انگلیسی حرف میزنند و میتوانم با آنها ارتباط برقرار کنم. اولادی هم معمولاً در زمان حرف زدن مربی به من کمک میکند و از این بابت نسبت به او حس خوبی دارم.
    همیشه بروز باشید کلیک کن بروز باشی!!!!

پرســــــــــپولیس ســــــــــرور اســــتقلال

2. 4 کاربر مقابل از perspolis3alar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (29th February 2012), IMAN (29th February 2012), zixo (3rd March 2012), ^@@^ (29th February 2012)