پشت پرده ماجرای فراری دادن کیروش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پشت پرده ماجرای فراری دادن کیروش

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقاتتاریخ انتشار : جمعه, 07 شهریور 1393 13:08

اخبار ورزشی - پشت پرده ماجرای فراری دادن کیروش
    در حالی که فدراسیون فوتبال تمایل دارد قرارداد کارلوس کی روش را تمدید کند اما برخی عوامل بیرونی این فدراسیون را تحت فشار گذاشته اند و قصد دارند در مقابل هر تصمیمی بایستند و زمینه برکناری برخی مسئولان فدراسیون را فراهم کنند. شنیده ها حالی است چه کی روش بماند و چه برود، آنها به دنبال اهداف خاص خودشان هستند و کی روش تنها بهانه ای برای کوبیدن فدراسیون فوتبال است.
    به گزارش مهر، اين از معدود دفعاتي است كه همه اهالي فدراسيون فوتبال به يك هارموني سيستماتيك رسيده اند؛ از علي كفاشيان گرفته تا اعضاي هيات رئيسه و سايرين هيچ كدام هيچ حرفي در مورد كارلوس كي روش نمي زنند. يك خلاء خبري كاملا از پيش طراحي شده كه قطعا اهدافي را در بستر خود دارد.

در آن سو كي روش هم در آخرين مصاحبه اش كه روز دوشنبه مقابل فدراسيون با خبرنگاران انجام داد صريحا عنوان كرد ديگر به ساختمان فدراسيون نمي آيد مگر براي امضاي قرارداد.

آنچه هم اينك به عنوان تنها مشكل اصلي بيان شده مربوط به دو بند از قراداد است كه يكي از آنها به مبلغ فسخ قرارداد منوط مي شود. البته اين مورد خاص در روز پنجشنبه هفته قبل در اولين نشست كي روش و كفاشيان مطرح شد و با علم به آن طرفين نشست خود را به پايان رساندند و در مصاحبه با خبرنگاران عنوان كردند كار تقريبا تمام شده. اما حالا همان جزئيات به ظاهر ساده تبديل به قفل اين معما شده است.

وزارت ورزش و شخص وزير علي رغم صحبت هاي جنجالي در نشست با اصحاب رسانه، همچنان تاكيد مي كنند كه دخالتي در ماندن و يا خروج كي روش ندارند. البته دكتر گودرزي كدهاي لازم با جمله ما پولي به فدراسيون بابت اين قرارداد نمي دهيم را ارائه داد. از اين رو موضع وزارت ورزش در اين مورد كاملا روشن است. اما سوال مهم و بي جواب اين است كه چرا فدراسيون و كي روش عامدانه در حال خريد زمان هستند؟

سكوت معنادار همه اهالي فدراسيون در صورتي ادامه دارد كه علي كفاشيان در مصاحبه هایش ماندن كي روش را تقريبا قطعي دانسته بود اما انفعال آنها از روز دوشنبه تا امروز بيان كننده اجراي يك تاكتيك ديگر است.

نخست؛ طرفين در حال كشتن وقت هستند تا سرانجام يكي به نفع ديگري كوتاه بيايد. حالت دوم؛يك اتحاد نامرئي بين فدراسيون و كي روش به وجود آمده است و آنها تلاش دارند با تشديد اين فضاي گنگ و خسته كننده،توپ را به زمين وزارت ورزش بيندازند.

نظرسنجي ها نشان مي دهد با وجود مخالفت بخش اعظمي از اهالي فوتبال(مربيان و مديران)اكثر مردم خواستار حفظ كي روش هستند و اين انفعال و بي خبري، صبر عام را به اتمام مي رساند. فشار افكار عمومي به روي فدراسيون با توجه به اظهارات كفاشيان،متوجه وزارت ورزش مي شود و رئيس فدراسيىن اينچنين زمان را به نفع خودش مي خرد. به زعم او و طبق ادعايش كار كي روش تقريبا تمام است يعني فدراسيون مشكلي در اين مورد ندارد اما بايد پالس هاي مثبت از سوي وزارت ورزش متصاعد شود.

شايد يك مصاحبه جديد از سوي وزير و يا يك نشست مشترك با علي كفاشيان تكليف كي روش را براي هميشه در طول اين هفته روشن كند. اگر سناريوي نخست در كار نباشد(جدال براي كوتاه آمدن) بايد منتظر بود و ديد اتحاد نامرئي كي روش و كفاشيان كه به صورت مستقيم كاسه صبر مردم و رسانه را نشانه رفته موجب امضاي قرارداد مي شود يا كي روش ناباورانه ايران را ترك مي كند.

در صورت رخ دادن اين اتفاق كفاشيان هوشمندانه كدهايي را مخابره مي كند دال بر اينكه مقصر اين عدم توافق نهادي غير از فدراسيون فوتبال بوده است. همان هايي كه با عدم حمايت مادي و معنوي خود اين قدرت را داشتند تا يك توافق نود و نه درصدي را بر هم بزنند.

اخبار ورزشی - مهر

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

2. 2 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (29th August 2014), RaMiN (29th August 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    ترابیان: کیروش برمیگردد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
    کد خبر: 93060703965
    جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶

عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال معتقد است که کی روش به ایران باز خواهد گشت.
    عباس ترابیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره رفتن کارلوس کیروش از ایران گفت: ویزای کیروش تمام شده بود و باید ایران را ترک میکرد، اما تصور شخصی من این است که او برای همیشه خداحافظی نکرده و به ایران بر میگردد.
    وی در ادامه بار دیگر تاکید کرد: رفتن کیروش طوری نیست که برای همیشه رفته باشد و او به احتمال فراوان به ایران باز میگردد.
    ترابیان درباره حضور نیافتن اعضای فدراسیون فوتبال در فرودگاه برای بدرقه کیروش نیز گفت: تصورم این است که کیروش به ایران بر میگردد و به همین دلیل نمیتوان گفت که نرفتن اعضای فدراسیون به فرودگاه بد بدرقه بودن آنها را نشان میدهد.
    وی افزود: فکر میکنم کیروش خودش در دوبی کارهایی دارد که باید انجام دهد و هر زمانی که بخواهد فدراسیون برای تمدید ویزایش اقدام میکند تا به ایران باز گردد.

4. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (29th August 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    نامهی کیروش به ایسنا پیش از ترک ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به ایسنا عنوان کرد بدون امضای قرارداد از ایران میرود.

به گزارش ایسنا، کارلوس کیروش در پاسخ به ایسنا با ارسال نامهای عنوان کرده از این که ایران را این گونه و بدون امضای قرارداد نهایی ترک میکند متعجب است.
    در نامه کیروش آمده است: من مجبورم به دلیل به پایان رسیدن زمان ویزای ایران کشور را ترک کنم. صادقانه باید اعتراف کنم که از این که به این شکل ایران را ترک میکنم کاملا بهت زده هستم. همچنان که می دانید و پیش از این هم به طور رسمی اعلام شده بود من و کفاشیان در تمام بندهای قراردادی که پیش از این قرار بود امضا شود به توافق رسیده بودیم. نمیدانم در آینده چه رخ میدهد ، اما دیگر چیزی در اختیار من نیست و از کنترل من خارج شده است.
    از شما (ایسنا) به دلیل رابطه حرفهای که بین ما وجود داشت تشکر میکنم.
    حالا که به هر دلیلی با فدراسیون فوتبال به توافق نهایی نرسیدیم و قراردادی امضا نشد، صمیمانه درخواست میکنم که مراتب قدردانی من را از حمایت مردم فوتبال دوست ایران به اطلاع آنها برسانید.
    با آرزوی بهترینها کارلوس کیروش
    به گزارش ایسنا، کارلوس کیروش هماکنون در فرودگاه امام (ره) حضور دارد و در حالی ساعت 11 ایران را ترک میکند که به غیر از آرین قاسمی (مترجم کیروش) کسی برای بدرقه او به فرودگاه نرفته است. حضور نیافتن هیچیک از مسئولان فدراسیون فوتبال برای راهی کردن کیروش - در صورتی که این رفتن، بازگشتی نداشته باشد - مصداق بارز خوش استقبال و بد بدرقه بودن فدراسیوننشینهاست.

6. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RaMiN (29th August 2014)

کلمات کلیدی این موضوع