محسن عاشوری اعتقاد دارد نباید مشکلاتی که پیش روی او و حمید استیلی قرار داده شد، مقابل علی دایی هم قرار دهند. او در صحبتهایش از دایی هم انتقاد کرد و هم حمایت.* شما کارنامه مربیگری دارید که راجع به پرسپولیس صحبت کنید؟!


- اگر منظورتان صحبتهای علی دایی در این مورد است، باید بگویم نه. کارنامهای ندارم!* آیا به دایی حق میدهید راجع به منتقدانش اینطور صحبت کند؟


- به هر حال دایی اخلاق خاص خودش را دارد و مقابل بعضی از انتقادات جبهه میگیرد.* بازی پرسپولیس با پدیده را دیدید؟


- نه نرسيدم ببینم اما در رادیو گوش میکردم. در دیدارهای قبل نکته فنی در نوع بازی پرسپولیس ندیدم و مقابل پدیده هم فکر نمیکنم آنها نمایش خوبي ارائه داده باشند. به هر حال روند نتیجهگیری پرسپولیس اصلاً خوب نیست و قبلاً هم گفته بودم این تیم خیلی مشکل دارد.* مشکل پرسپولیس عدم حمایت هواداران است یا ضعف فنی این تیم؟


- پرسپولیس از لحاظ مهره مشکل دارد. این تیم خوب بسته نشده و نیاز به تقویت دارد. هواداران هم لازم است که تیم را مورد حمایت خود قرار دهند و دایی و بازیکنان را تحت فشار نگذارند.* به شما و حمید استیلی فقط 30 دقیقه مهلت دادند و در اولین بازی شعارهای تندی شنیدید، آیا آن اتفاقات روی سکوها خطی بود؟


- در فوتبال ایران چند سالی است که یکسری روی سکوها مربی و حتی مدیرعامل عوض میکنند. من در همان مقطع هم اعلام کردم یکسری از هواداران نه به من یا استیلی بلکه به پرسپولیس بد کردند. از همان بازی اول و دقیقه 30 تیم را تحت فشار گذاشتند و کاری کردند که پرسپولیس از مسیر خود خارج شد. الان هم نباید آنها دایی و بازیکنان را تحت فشار قرار دهند باید حداقل تا نیمفصل به آنها فرصت دهند و بعد قضاوت کنند.* پس شما موافق برکناری دایی نیستید؟


در شرایط فعلی هیچکس بهتر از علی دایی پرسپولیس را نمیشناسد و با مشکلات آن آشنا نیست. من که از بیرون میبینم پرسپولیس با کمبود مهره مواجه است و مطمئناً دایی از نزدیک مشکلات بیشتری را میبیند. باید به این مربی فرصت داد تا ضعفهای تیمش را برطرف کند.* یکسری اعتقاد دارند دایی بعد از چند سال مربیگری در پرسپولیس نتوانسته با این تیم در مسابقات لیگ موفق باشد و الان هم به بنبست خورده است!


- خیلی از مربیان بزرگ در دنیا بودند که در یکسری از تیمها به بنبست خوردند و در نهایت خودشان رفتند. دایی هنوز به بنبست نخورده و اگر این اتفاق رخ دهد، او خودش خواهد رفت.* قبول دارید پرسپولیس بد بسته شده است؟


- به نظر من سپاهان و استقلال به مراتب بهتر یارگیری کردهاند. پرسپولیس در بعضی خطوط خوب بازیکن نگرفت و بعضی از بازیکنان هم در آخرین لحظه از این تیم جدا شدند و دست دایی را در حنا گذاشتند. دایی باید دو، سه مهره خوب به تیمش اضافه کند تا پرسپولیس جان بگیرد.