لمبرت و یارانش موفق شدند با برتری برابر هال سیتی هفت امتیازی شوند.در روز دوم از هفته سوم لیگ برتر انگلیس، استون ویلا و هال سیتی در ویلاپارک بیرمنگام به مصاف هم رفتند که در نهایت میزبان موفق شد با گل های آگوبنلاهور و ویمان با نتیجه ۲-۱ حریفش را شکست دهد.
به این ترتیب ویلا با این سه امتیاز، هفت امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.
ویلا از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد، دلف در دقیقه دوم بازی تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد. دوازده دقیقه بعد، آگبونلاهور موفق شد با یک شوت خوب توپ را به گوشه دروازه بفرستد تا ویلا پیش بیفتد.حملات ویلا ادامه داشت تا اینکه ویمان روی سانتر ریچاردسون و اشتباه داوسن که اولین بازیش را برای هال انجام میداد، موفق به زدن گل دوم شد.
هال در نیمه دوم بهتر کار کرد و پانزده دقیقه مانده به پایان توسط یلاویچ موفق شد اختلاف را به حداقل برساند ولی ویلا در ادامه مقاومت کرد و سه امتیاز را تصاحب کرد.
لمبرت و یارانش که فصل قبل نتایج خوبی کسب نکردند، تا به اینجای کار بدون شکست بوده اند و هفت امتیاز از نه امتیاز ممکن را کسب کرده اند.
هفته سوم لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری یک دیدار در ساعت 19:30 به وقت تهران به پایان میرسد که در آن لسترسیتی میزبان آرسنال است.


در جدول تیمهای چلسی و سوانزی هر دو با 9 امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب در ردههای اول و دوم قرار دارند و استونویلا با هفت امتیاز در رده سوم است.