دغاغله: کارم در پرسپولیس سخت است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دغاغله: کارم در پرسپولیس سخت است

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

دغاغله: کارم در پرسپولیس سخت است

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار من در پرسپولیس سخت است اما تلاش میکنم نظر دایی را جلب کنم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی دغاغله در خصوص پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش گفت: واقعا روزهای سختی به من گذشت و الان که خوب شدم به تیم اضافه شدم هرچند که دردم هنوز به صورت کامل برطرف نشده اما با همین درد کم میخواهم بازی کنم و دوست ندارم بیشتر از این از فوتبال بیرون باشم چرا که واقعا خسته شدم.

وی ادامه داد: روزهای بسیار سختی را طی میکنم چرا که میبینم همبازیهایم تمرین میکنند اما من فقط باید بیرون بنشینم و مصدومیتم را مداوا کنم و این موضوع برای من عذابآور است اما حالا به تمرینات اضافه شدم و درد کمی دارم که این طبیعی است که فکر میکنم تا دو ماه با من باشد اما امیدوارم بازیکن موثری برای پرسپولیس باشم.

مهاجم پرسپولیس در خصوص اینکه کار سختی در این تیم دارد افزود: میدانم که واقعا کارم در پرسپولیس سخت است اما تلاش میکنم که نظر مساعد دایی را به نفع خودم جب کنم و شاید در ابتدا به صورت فیکس بازی نکنم اما این موضوع برای من مهم نیست و مهم نتیجهگیری تیم است. امیدوارم که با نتایجی که میگیریم از بحران خارج شویم.

دغاغله با اشاره به برد پرسپولیس مقابل صبا گفت: برد مقابل صبای قم باعث شد تا روحیه تیمی ما بهتر شود اما یک سری مسائل را نمیشود گفت و ما باید ببریم تا حاشیهها از ما دور شود به هر حال وقتی تیمی نتیجه نمیگیرد مسائلی هست که نمیتوان درباره آن حرف زد و بچهها تحت فشار قرار می گیرند اما اگر ببریم همه چیز درست میشود.

وی درباره مشکل مالی بازیکنان پرسپولیس که از آن دم میزنند تصریح کرد: از لحاظ مالی واقعا وضعیت خراب است اما تمرکز همه بازیکنان در این برهه مسائل مالی نیست اما امیدوارم بتوانیم بازیهایمان را ببریم چون در آن صورت میتوانیم حرف بزنیم.

دغاغله در خصوص دیدار این هفته پرسپولیس و تراکتورسازی هم اظهار داشت: قطعا وقتی دو تیم بزرگ کشور با هم بازی میکنند بازی حساس و جذابی میشود و امیدوارم این بازی خوب با نتیجهگیری ما هم همراه باشد البته من نمیخواهم به هواداران پرسپولیس قول گلزنی

در این شرایط بدهم اما تلاش میکنم از همان ابتدا برای تیم موثر باشم و اگر شرایط فراهم شود گل هم میزنم اما تنها قولی که میتوانم به هواداران پرسپولیس بدهم این است که بهترین بازیهایم را برای این تیم انجام میدهم البته به دلیل اینکه هنوز برای پرسپولیس بازی نکردم شاید در یکی دو بازی اول خوب نباشد اما در بازیهای بعدی قطعا میتوانم انتظارات را برآورده کنم.

دغاغله در پایان گفت: مردم، هواداران و خبرنگاران از من انتظار دارند و میخواهند ببینند بازیکنی که به پرسپولیس آمده چیست و چگونه بازی میکند و همین موضوع مسئولیت من را بالاتر میبرد.

2. 2 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Terminator2731 (1st September 2014), عادل شیش اتیشه (1st September 2014)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    دغاغله فوق العاده هستش .....
    فقط امیدوارم زود تر به سطح آمادگی برای بازی برسه ....

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    من عاشقم مرا غم سازگاراست تو معشوقی تورا با غم چه کار اس
    شغل و حرفه
    دانش اموز/ویرایشگر قالب و بنر ساز
    بازیکن محبوب
    Nilson correa
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 974 بار در 362 ارسال
    یاد شده