جهانبخش: مدیر نایمخن گفت بیشتر از دو میلیون یورو میارزم/ ماندم تا قهرمان شویم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: جهانبخش: مدیر نایمخن گفت بیشتر از دو میلیون یورو میارزم/ ماندم تا قهرمان شویم

 1. #1


  محل سکونت
  سنخواست
  نام واقعی
  سروش امینی
  استاتوس
  با یاری خدا من ادامه میدم
  شغل و حرفه
  فعلا دانش آموز
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  2,804
  تشکر
  6,921
  تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 70 تاپیک

  جهانبخش: مدیر نایمخن گفت بیشتر از دو میلیون یورو میارزم/ ماندم تا قهرمان شویم


  علیرضا جهانبخش از ستارههای آیندهدار فوتبال کشورمان است که در سن 20 سالگی هم شرایط بسیار خوبی دارد و توانسته در فوتبال هلند به خوبی بدرخشد. پیش از جام جهانی امید میرفت به تیمهای بزرگ اروپایی راه پیدا کند، اما این اتفاق رخ نداد و شاید کم بازی کردنش بیارتباط به این موضوع نباشد، اما حالا این بازیکن جوان تیم ملی کشورمان هدفهای جدیدی در سر دارد و میخواهد در این فصل لیگ ژوپیلر هلند با نایمخن به قهرمانی برسد.

  علیرضا جهانبخش در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره درخششی که تا به اینجا در لیگ دسته دوم هلند (ژوپیلر) داشته، پیشنهادهایی که برای جدایی از نایمخن داشت، حضور در تیم ملی، جام ملتهای آسیای 2015 استرالیا و دیگر مسائل صحبت کرد.

  درخششی که در بازی با هلموند اسپورت داشتی تمجیدهای زیادی را در پی داشت و در نهایت نیز به عنوان بازیکن هفته انتخاب شدی.

  بازی خیلی خوبی ارائه کردیم و خداراشکر میکنم صحبتهایی هم که درباره بازی من انجام شده مثبت بوده است. از اینکه توانستم برای نایمخن بدرخشم خوشحالم و توانستیم در دیداری که عقب افتاده بودیم، چهار گل بزنیم و برنده شویم. از طرف دیگر من هم با دو گلی که در این بازی زدم و دو پاس گلی هم که دادم عملکردم کاملاً به چشم آمد. از اینکه به عنوان بازیکن هفته انتخاب شدم بسیار خوشحالم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. موضوع دیگری که باعث خوشحالی من شد این بود که واکنشها در ایران هم خوب بود و مردم ایران از درخشش من خوشحال شده بودند.

  البته این بازی هم برای تو میتوانست خداحافظی خوبی با هواداران نایمخن باشد که اینطور نشد.

  بله، با توجه به اینکه هفته گذشته صحبتها برای انتقال من خوب پیش رفته بود خودم هم فکر میکردم که بازی با هلموند اسپورت بازی خداحافظیام باشد. در این چند بازی که داشتیم بیشترین تلاشم را انجام دادم تا برای نایمخن بدرخشم و خداحافظی خوبی با این تیم و هواداران داشته باشم که خوب هم بازی کردم اما همچنان در نایمخن ماندنی شدم و باشگاه با پیشنهادهایی که داشتم به توافق نرسید.

  فکر میکردی باشگاه نایمخن با جداییات مخالفت کند؟

  باشگاه برای رضایتنامهام مبلغ 2 میلیون یورو درخواست کرده بود که خرونینخن و هیرنوین میخواستند باشگاه کمی درخواستش را تعدیل دهد. با توجه به اینکه نایمخن عقبنشینی نکرد، آنها پیشنهاد خود را بالاتر بردند اما باشگاه حق «Next Transfer» (درصد انتقال به تیم بعدی) هم میخواست و این هزینه کمی برای خرونینخن و هیرنوین سنگین آمد و نتوانستند هزینه آزاد شدن من را بپردازند.

  چرا با این مبلغ موافقت نشد، آنها حاضر نبودند برای تو این مبلغ را هزینه کنند؟

  با مدیر باشگاه نایمخن که صحبت میکردم، به من گفت «علی مبلغ واقعی رضایتنامهات همین است و بازیکنی مانند تو بیشتر از این هم ارزش دارد». تنها عاملی که باعث شد آنها با این مبلغ موافقت نکنند این بود که نایمخن اکنون در ژوپیلر حضور دارد و شاید اگر در اوردویژه بود بیشتر از این هم برای رضایتنامهام پرداخت میکردند. البته مبلغ رضایتنامهام در میان نبود و تنها هزینه «Next Transfer» برای آنها مشکلساز شد.

  حالا شرایط برای تو چگونه پیش خواهد رفت. مطمئناً از نظر کیفیتی اوردویژه با ژوپیلر تفاوتهای زیادی دارد.

  صددرصد همینطور است و فرق زیادی بین این دو لیگ وجود دارد. همین مسئله باعث شده بود خودم برای رفتن بیشتر اصرار کنم و دوست داشتم دوباره در سطح اول فوتبال هلند بازی کنم. اوردویژه از نظر کیفیتی، رسانهای و دیگر مسائل بهتر از ژوپیلر است و توجه بیشتری به این لیگ میشود. از طرف دیگر پیشنهادی که به من شده بود به لحاظ اقتصادی برای باشگاه هم بسیار خوب بود و آنها میتوانستند با فروش من پول خوبی هم به دست بیاورند که این اتفاق رخ نداد. حالا هم به کارم ادامه میدهم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

  از ماندن در نایمخن ناراحتی؟

  نه، به هیچوجه ناراحتی ندارم. در حال حاضر شرایط خیلی خوبی در نایمخن دارم و هواداران نایمخن هم دوستم دارم. به شرایط زندگیام هم عادت کردهام و بدون مشکل کارم را دنبال خواهم کرد. اگر هم میرفتم یک زندگی و تجربه جدید را تجربه میکردم و این یک پله بالاتر برای پیشرفت من بود.

  حالا که ماندهای نایمخنیها پیشنهادی برای تمدید قرارداد ندادهاند؟

  دو سال دیگر از قراردادم با نایمخن باقی مانده و اگر بخواهند پیشنهادی هم برای تمدید قرارداد بدهند، در پایان این فصل این کار صورت میگیرد. معمولاً اروپاییها یک سال قبل از اتمام قرارداد مذاکره برای تمدید قرارداد را آغاز میکنند و باید ببینیم تا آن موقع چه اتفاقی رخ میدهد. برنامهریزی باشگاه قهرمان شدن در این فصل است تا به صورت مستقیم به لیگ برتر برگردیم و به همین دلیل هم بود که راضی نبودند من نایمخن را ترک کنم و من هم ماندم تا این فصل قهرمان شویم.

  فکر میکنی خودت و نایمخن بتوانید این فصل به قهرمانی برسید؟

  خودم که شرایط خیلی خوبی دارم و تیم هم این فصلمان بسیار خوب است. این فصل از بازی کردن در نایمخن بیشتر لذت میبرم و شرایط خیلی بهتر از فصل گذشته شده است. تنها مشکل این است که توجه کمتری به لیگ دو هلند میشود و اگر در لیگ برتر بازی میکردم یک سال جلو میافتادم. حالا به خاطر باشگاه و برنامهریزی آنها برای قهرمانی ماندم و امیدوارم قهرمان شویم.

  پس انگیزهات را از دست ندادهای؟

  برای چه باید انگیزهام را از دست بدهم؟! در نایمخن شرایطم خوب است و مطمئناً میتوانم در آینده و حتی نقلوانتقالات زمستانی هم شرایط خوبی داشته باشم و دوباره به لیگ برتر برگردم. پنجره نقلوانتقالات این فصل هنوز بسته نشده و در ژانویه هم شاید اتفاقات جدیدی رخ بدهد.

  قبل از جام جهانی در گمانهزنیها صحبت از رفتنت به منچستریونایتد، آژاکس و ... بود. کم بازی کردنت باعث شد این گمانهزنیها به واقعیت تبدیل نشود یا عملکرد تیم ایران هم تاثیر داشت.

  فکر میکنم مدت زمانی که بازی کردم در این موضوع بی تاثیر نبوده و در جام جهانی به عنوان بازیکن تعویضی بازی کردم اما واقعاً خواسته خودم هم نبود که به یک باره به تیمهای بزرگ بروم. میخواهم پیشرفتم پله پله باشد و دوست ندارم یک شبه به تیمهای بزرگ بروم. پیشنهادهای خرونینخن و هیرنوین دقیقاً همان چیزی بود که میخواستم و یک پله جدید برایم بود که من را به هدفم نزدیکتر میکرد. حالا هم هدفم همین است و در برنامه ام تغییری ایجاد نشده و فقط کمی وقفه افتاد که آن هم جبران خواهد شد.

  به نظرت جام ملتهای آسیا چقدر میتواند به تو کمک کند تا این وقفه را جبران کنی و یک پله جلوتر بیفتی؟

  قطعاً هر تورنمنتی میتواند برای هر بازیکنی یک ویترین بزرگ باشد، اما پیش از هر چیزی حضور در تیم ملی ایران برای من یک افتخار بزرگ محسوب میشود و هر زمانی که به تیم ملی دعوت شوم سعی میکنم بهترین باشم. موفقیت و پیشرفت خودم اهمیت چندانی ندارد و بیشتر دوست دارم پرچم ایران بالاتر برود و این از هر چیزی با ارزشتر است. من سعی میکنم برای تیم ملی خوب بازی کنم و این موضوع برای آینده خودم هم بهتر است.

  به نظرت تیم ملی در جام ملتها چه نتیجهای خواهد گرفت؟ شانس قهرمانی داریم؟

  این مسابقات برای ما خیلی اهمیت دارد و امیدوارم بعد از چند سال به قهرمانی برسیم. اکنون تیممان به جام جهانی رفته و با بازیهایی که انجام دادیم نگاهها به تیم ما مثبت است که این در جام ملتها به سود ما خواهد بود. با قهرمانی در جام ملتها میتوانیم شخصیت بیشتری بگیریم و اعتبار فوتبالمان را بالاتر ببریم.

  و به نظرت کیروش باید بماند یا نه؟

  اگر همکاری دو طرف همچنان ادامه داشته باشد میتوانیم راهمان را در جام ملتها هموارتر کنیم و شرایط بهتری داشته باشیم.

  پس موافق ماندن کیروش هستی؟

  معتقدم باید هرچه زودتر باید تکلیف سرمربی تیم ملی مشخص شود. باید شرایطی به وجود بیاید که تیم ملی شرایط بهتری پیدا کند و روندمان در فوتبال جهان مثبت باشد. بهتر شدن نیاز به امکانات حرفهای، مربی خوب و آمادگی بالا دارد و امیدوارم در جام ملتها این نیازها را فراهم کنیم.

 2. کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Love2013 (2nd September 2014)

 3. #2


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک
  خیلی خوب بازی می کنه...واقعا حیف با این استعداد تو پرسپولیس بازی نکرده...

 4. #3


  نام واقعی
  ahmad
  استاتوس
  ...............
  بازیکن محبوب
  Mohsen Khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  61
  تشکر
  57
  تشکر شده 23 بار در 19 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  خوشم میاد ازش

 5. #4


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  واقعا حیف بود همچین استعدادی الکی توی پگاه گیلان یا همون داماش گیلان رو نیمکت بشینه
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 6. #5


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک
  بازیکن خوبیه.خیلی خوب شد رفت.مطمئنم یه بازیکن سطح اول میشه

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا