آقای پدیده به خودت بیــا!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: آقای پدیده به خودت بیــا!

 1. #1


  محل سکونت
  ArAk
  نام واقعی
  ***Moh@mm@d***
  استاتوس
  just Mr.Hattrik
  شغل و حرفه
  IWF
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Brazil
  نوشته ها
  3,281
  تشکر
  9,767
  تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک

  آقای پدیده به خودت بیــا!  هیچ کس در ایران مثل محمد عباس زاده نمی تواند قیچی برگردان بزند. این ادعای گزافی نیست. بروید از علیرضا امامی فر که خودش روزگاری نه چندان دور استاد قیچی برگردان بود بپرسید. امامی فر بیشتر روزهای هفته در محل تمرین است و بازیکنان را زیر نظر دارد. حتما او ادعای ما را تایید خواهد کرد اما پشت بندش این جمله خواهد آمد که عباس زاده با قیچی های زیاد از حد خودش را خسته می کند.

  این فقط یک ایراد کوچک است از بازیکنی که این روزها مشکلات زیادی پیدا کرده و این ایرادهای بزرگ به وضوح در بازی های پرسپولیس به چشم می آید. بازیکن مازندرانی که تازه یک سال است به لیگ برتر آمده ظاهرا به فکر هیچ چیز نیست. مطمئن باشید هرگز به این فکر نمی کند که کجا ایستاده و موقعیتش در فوتبال ایران کجاست. او نمی داند که شماره 33 روی پیراهن پرسپولیس نقش بسته و بازیکن سی و سوم تیم هم باید به اندازه 7 و 8 بدود، بجنگد و عرق بریزد.

  او بدون شک بی خیال ترین و بالطبع ناآماده ترین بازیکن این روزهای پرسپولیس است. بدون شک آنهایی که تمرین پرسپولیس و بازی های این تیم طی هفته های گذشته را زیر نظر داشته اند به صراحت می توانند فکت های بسیاری از بی خیالی، بی انگیزگی و ناآماده بودن محمد عباس زاده را جلوی روی خودش بگذارند و با صراحت تمام بگویند آقای عباس زاده با این وضع تمرین و مسابقه حقت نیست که در ترکیب اصلی باشی!

  برای این بازیکن بی خیال هر هفته و هر مسابقه قرار گرفتن در ترکیب اصلی دیگر تکراری شده. او تنها دو مسابقه این فصل را از روی نیمکت شروع کرده و خوش شانس بوده که دست علی دایی خالی است و البته سرمربی قرمزها علاقه زیادی به این پسر موبور قائمشهری دارد. علی دایی خیلی سخت از عباس زاده می گذرد اما خودش به این نکته واقف است که این روزها او خوب بازی نمی کند و اصلا آماده نیست.

  بهتر است همین بازی صبا را خود عباس زاده با دقت تماشا کند. با قاطعیت می شود گفت او تنها بازیکن پرسپولیس است که نمی دود، نمی جنگد و عرقی نمی ریزد. در بازی های ابتدایی برخی به این نکته اشاره می کردند که حضور در پست غیر تخصصی و بازی در کناره ها باعث شده عباس زاده نتواند همان کیفیت فصل گذشته اش را نشان دهد اما داستان چیز دیگری است. او در هپروت مطلق سیر می کند و به اصطلاح اصلا توی باغ نیست. متاسفانه او جدا از تیمی که برای بالا آمدن به آب و آتش می زند افتاده و بی خیال از آنچه پیرامونش اتفاق می افتد کار خودش را انجام می دهد و عملا هیچ تاثیری در جریان بازی تیمش ندارد.

  شاید باور نکنید اما برای عباس زاده عجیب است که کنار دست او همشهریان و هم استانی هایش مهرداد کفشگری و امید عالیشاه چقدر می دوند و چطور تکل می زنند. او نمی تواند این موضوع را هضم کند چون هنوز بعد از یک فصل و 6 هفته نفهمیده که پیراهن چه تیمی را بر تن دارد و چه بار سنگینی را به دوش می کشد.

  عباس زاده بی خیال است. بی خیال دویدن. بی خیال تلاش کردن. او در تیم پرسپولیس تنها افتاده و البته به تنهایی می تواند تلاش های همبازیانش را بر باد دهد. در همین بازی با صبا علی دایی از روی نیمکت به وضوح سکون و کندی شماره 33 تیمش را در زمین می دید اما مانده بود که چه کار کند چون دستش حسابی خالی بود. اندکی بعد دیگر طاقت دایی تمام شد و افشین اسماعیل زاده که در پست 10 بازی می کند را به بال راست فرستاد تا حداقل از نیروی انگیزه او استفاده کند و عباس زاده را بیرون بکشد.

  فردای بازی با صبا همبازیان عباس زاده به بازی بد او اشاره می کردند و البته نزدیکانش از او می پرسیدند چرا به اندازه کافی تلاش نمی کند اما این بازیکن بی خیال هیچ پاسخی برای آنها نداشت. یکی می گفت اگر روزی نیمی از ورزشگاه در یک مسابقه به بازی عباس زاده ایراد بگیرد و علیه اش شعار بدهد فردای آن روز انگار نه انگار که اتفاقی برایش افتاده باشد در تمرین و کنار همبازیانش از آپشن های خودرو جدیدش می گوید. اصلا همین شروع فصل بود که او سه ماه فکر و ذکرش را گذاشته بود روی تعویض خودروی خود و دنبال این بود که فلان مدل خودروی کره ای سال 2014 چه آپشن هایی دارد و شیشه اش دودی هست یا نه!

  بازیکنی که فصل قبل 5 گل در انتهای فصل زده حالا در تمرین و مسابقه طوری راه می رود و می دود که انگار یک فصل تمام برای تیمش گل زده و یکه و تنها پرسپولیس را قهرمان کرده است. او در تمرین و در مواجهه با محسن خلیلی – که حداقل سه برابرش برای پرسپولیس گل زده و تیمش را قهرمان کرده تا محبوب هوادار جماعت شود – سلام کردن را فراموش کرده و برخوردی از سر غرور دارد. نه اینکه ذاتش بد باشد یا به خاطر آن 5 گل به خودش غره شده باشد، نه، ایراد از تفکر او است. باور کنید در تیم پرسپولیس بارها مهرداد کفشگری به عنوان نزدیکترین دوست و همشهری و البته مربیان تیم با او صحبت کرده و تمام نکات لازم برای تبدیل شدن به بازیکنی درخور نام پرسپولیس را به او گفته اند و همه کار می کنند تا محمد به خودش بیاید اما عباس زاده راه خودش را می رود.

  انگار برای او کسب عنوان پدیده – در حالی که بسیاری اذعان داشتند مهدی شریفی گزینه مناسب تری برای کسب این عنوان بود - کافی بوده تا فوتبالش تمام شود. محمد عباس زاده این روزها کند می دود و نای تکل زدن و پرش ندارد. کافی است به مدل دویدن او در زمین دقت کنید و ببینید که از دقیقه 10 انگار که به پاهایش وزنه بسته باشند خودش را روی زمین می کشد و مثل غول های دنیای فوتبال در زمین حرکت می کند؛ از آنها که قرار است در یک لحظه کار حریف را تمام کنند اما دریغ و افسوس که برای شماره 33 بی انگیزه و بی خیال این روزهای پرسپولیس حتی آن یک لحظه هم فرا نمی رسد. محمد عباس زاده در اوج جوانی پتانسیل هایش را گم کرده و به بیراهه می رود. یک بار نشده که او بعد از پایان تمرین تیم از سرمربی بخواهد که در زمین بماند و تمرین انفرادی چارچوب شناسی داشته باشد. با وجود اینکه علی دایی به خاطر علاقه زیاد به این بازیکن برایش ماساژور اختصاصی گذاشته یک بار نشده بعد از تمرین خودش بخواهد که ماساژ بگیرد. او مثل بچه مدرسه ای هایی است که به محض به صدا درآمدن زنگ آخر دنبال فرار از مدرسه اند تا به بازیگوشی های بیرون از مدرسه خودشان برسند.

  جالب اینجاست که در تمام این ماه های اخیر همه از او تعریف کرده اند و پیشکسوتان به پتانسیل هایش برای تبدیل به مهاجمی درجه یک اشاره داشته اند اما عباس زاده که اینها را شنیده به جای فکر کردن به اینکه «حالا مسوولیتم سنگین تر شده و باید دو برابر تلاش کنم» خودش را به بی خیالی زده و ضعیف ترین و بی حال ترین بازیکن این روزهای پرسپولیس است تا جایی که وقتی شریفی گل می زند و خوب بازی می کند به این فکر کنیم که اعتراض سپاهانی ها برای انتخاب عباس زاده بی دلیل نبوده است. آقای محمد عباس زاده با به ثمر رساندن 5 گل در انتهای یک فصل برای پرسپولیس همه چیز تمام نشده است. به دست آوردن عنوان پدیده هم تو را تبدیل به فوتبالیست بزرگی نخواهد کرد بلکه این تازه اول راه است. تازه ماموریت شما شروع شده و باید صد برابر اینی که نشان می دهی تلاش کنی. آقای پدیده لطفا به خودت بیا وگرنه دو روز بعد وقتی مهاجم خارجی رسید و هادی نوروزی برگشت با این تفکر خیلی سخت به نیمکت تیم می رسی و آن وقت فرصتی برای خودنمایی وجود نخواهد داشت.


 2. 16 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  mohammad6 (2nd September 2014), Amir_Ali (2nd September 2014), elɴαz-нαɢнιɢнι (2nd September 2014), στρατιώτης-313 (28th November 2014), MaHnaZ_KhaLiLi (2nd September 2014), Majid:62 (3rd September 2014), Mohammadreza (2nd September 2014), Nahal (2nd September 2014), RaMiN (2nd September 2014), s A r A (2nd September 2014), SALAMI-FC (2nd September 2014), shahrzaaaad (3rd September 2014), SoRooSH (3rd September 2014), TERMEH-2014 (2nd September 2014), محمد سرخ (2nd September 2014), V a H i D (2nd September 2014)

 3. #2

  قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
  محل سکونت
  پیروزی
  نام واقعی
  وحید
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  شغل و حرفه
  کارمند و درحال تحصیل
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  5,171
  تشکر
  6,608
  تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 62 تاپیک
  واقعا خیلی بی حاله این چند وقت
  هر توپی هم که میاد راحت شوت میکنه میندازه اوت


 4. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  RaMiN (2nd September 2014)

 5. #3


  محل سکونت
  رودسر
  نام واقعی
  عادل
  استاتوس
  3 10 10
  شغل و حرفه
  دانشجوی بازنشسته
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Brazil
  نوشته ها
  3,049
  تشکر
  7,484
  تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 67 تاپیک
  اصلا انگار بازی کردن یادش رفته . یه شوت درست و حسابس نزده .
  همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

 6. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  RaMiN (2nd September 2014)

 7. #4


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک
  ایشالا به خودش بیاد

 8. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ADEL.GH.K (2nd September 2014), RaMiN (2nd September 2014)

 9. #5


  محل سکونت
  زیر آسمون خدا
  نام واقعی
  mohammad
  استاتوس
  پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوستت داریم
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Inter-Milan | Italy
  نوشته ها
  2,317
  تشکر
  6,655
  تشکر شده 4,931 بار در 1,545 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 51 تاپیک
  عباس زاده اگر رو فرم باشه خیلی به پرسپولیس می تونه کمک کنه


  از آخرین قهرمانی پرسپولیس ( چه در لیگ چه در جام حذفی ) چند سال گذشته
  پرسپولیس در این سالها روزهای بد کم نداشته
  خیلی خوب نتیجه نگرفته
  مشکلات زیادی داشته
  اما...
  همیشه هوادارانی داشته که در سخت ترین لحظات هم در کنار پرسپولیس بوده اند


  you will never walk alone
  Perspolis


 10. کاربر مقابل از mohammad6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  RaMiN (2nd September 2014)

 11. #6


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  حالا اینجوری هم درس نیس با خاک یکسان بشه
  ولی خوب واقعا مث همیشه نیس
  من که بازیا رو زیاد نمیتونم ببینم
  ( طاقت ندارم)
  ولی مطمئنا همه رو بد شدن عباس زاده توافق نظر دارن
  اتفاقا الان که میدونه فیکسه و جایگزین نداره باید بیشتر تلاش کنه


 12. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  RaMiN (2nd September 2014), shahrzaaaad (3rd September 2014)

 13. #7


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک
  فوتبالیست های وطنی خیلی زود اشباع میشن البته این نسلو میگم
  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. #8


  محل سکونت
  سنخواست
  نام واقعی
  سروش امینی
  استاتوس
  با یاری خدا من ادامه میدم
  شغل و حرفه
  فعلا دانش آموز
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  2,804
  تشکر
  6,921
  تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 70 تاپیک
  این عباسزاده با پارسالش فرق کرده

 15. #9


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,935
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  فعلا این روزها سرش روی مدل موهاش گرمه
  ...


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا