کاري که کرديم مثل يک روياست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کاري که کرديم مثل يک روياست

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

کاري که کرديم مثل يک روياست

رييس فدراسيون واليبال مي گويد بچه هاي تيم ملي واقعا دارند کارهاي بزرگي را انجام مي دهند.
    خبرآنلاين:محمد رضا داورزني خيلي رک و پوست کنده حرف مي زند و مي گويد:«اين پيروزي ها جواب دندان شکني بود به خيلي ها که انتقاد مي کردند چرا در آمريکا اردو زده ايد.به نظرم منتقدان جوابشان را گرفتند.»رييس فدراسيون واليبال در روزهاي موفقيت اين تيم در لهستان،در تهران مانده و به قول خودش دارد از اينجا تيم را حمايت مي کند.داورزني که قرار است در مرحله بعدي مسابقات جهاني راهي لهستان شود يک درخواست کوچک هم از رسانه ها و صدا وسيما مي کند و مي گويد:«من حرفم اين است که اين پيروزي ها نبايد براي شما عادي شود.ما کارهاي بزرگي انجام داده ايم و داريم با هدف پيش مي رويم.»
    مگر شما به لهستان نرفته ايد؟
    نه مانده ام تهران و دارم از اينجا بچه ها را حمايت مي کنم که آنها بتوانند کارهايشان را انجام بدهند.مرحله دوم که انجام شود حتما به لهستان مي روم.بايد ببينم آن طرف به چه تيم هايي مي خوريم.من مرتب با کادر فني در ارتباط هستم.البته آقاي گودرزي هم همين طور.ايشان تماس گرفته اند و با بچه ها صحبت کرده اند.ما بايد از اينجا حمايت کنيم.
    چقدر اميدواريد که اين تيم به مراحل بالاتر صعود کند؟
    اول که بايد بگويم ما در طول اين راه به شهرام محمودي نياز داريم.در ضمن مسابقات قهرماني جهان چون بازي هاي دوره اي است شرايط خاص خودش را دارد.اين بازي ها بيست روز طول مي کشد و بازي به بازي شرايط فرق مي کند.ايتاليا و آمريکا حريفان سرسختي بوده اند که ما شکست شان داده ايم.بازي با بلژيک و فرانسه هم سخت است اصلا معلوم نيست که بقيه تيم ها دست و پا بسته باشند.هر بازي شرايط خاص خودش را دارد.ما بايد مرحله به مرحله قدم برداريم تا به مرحله پاياني برسيم.
    احتمال دارد که در مرحله بعد هم با همين تيم ها بازي کنيم؟
    تا فينال ديگر با هيچ کدام از اين تيم ها نمي کنيم.اين خودش يک حسن است.البته بايد يک چيز را بدانيم اينکه فقط رو به جلو حرکت کنيم.ما اگر در گروه اول شويم با تيم چهارم گروه اول که آرژانتيم هم در اين گروه قرار دارد بازي مي کنيم.طبيعتا در گروه اول تيم هاي سختي قرار دارند اما الان ديگر ايران تيمي است که همه روي آن حساب مي کنند.ما يکي از قدرت هاي دنيا هستيم.
    مثل اينکه بچه ها هم کمي گلايه کرده اند.پاداش آنها داده نشده و ...
    انشالله که بتوانيم انگيزه هاي شان را تقويت کنيم. ما نياز به حمايت دولت داريم.واقعا کار خيلي بزرگي کرديم و بايد کارهاي بزرگتري هم انجام بدهيم.من گفتم و باز هم مي گويم. خيلي از کارشناسان خرده گرفتند که چرا تيم را برديد آمريکا. تيمي که چند سال در المپيک و ليگ جهاني حضور داشته بهترين حريف براي ما بود.من مي گويم برگزاري اين اردوها باعث مي شود تا تيم ها دغدغه و نگراني از بازي با تيم هاي بزرگ ندارد. ما در اردوي تدارکاتي با آمريکايي ها سود برديم. چون ابهت تيم آمريکا که قهرمان ليگ جهاني بود براي مان شکست. اين 4 بازي آمريکا را براي ما به يک تيم معمولي تبديل کرد. اين اتفاق خيلي کمک کرد که بچه ها با اعتماد به نفس و شناخت بيشتري با آمريکا بازي کنند. علي رغم اينکه شهرام را نداشتيم ، فوق العاده بوديم هم مهار کرديم و هم توپ گرفتيم و در جنگ گيم پنجم پيروز ميدان شديم.
    حرف بچه ها اين است که پاداش ندادند،اشکالي ندارد اما مسئولان حداقل يک پيام تبريک خشک و خالي مي دادند.
    ببينيد بچه ها اين پيروزي ها را به مردم هديه مي دهند.اين در مرحله مقدماتي است. يک وقت در مرحله اي قرار ميگيريد که مي رويد روي سکو، ولي شما هر روز داريد بازي مي کنيد .نمي شود که هر روز مقامات پيام بدهند.ولي من خودم دنبال اين هستم که ارزش کار بچه ها کم نشود. الان داريم صحبت مي کنيم که اگر تيم به جمع 8 تيم برسد ، عوامل انگيزه اي ايجاد شود. البته بچه ها براي اين قول پيش نمي روند. بچه ها دردهاي شان را ناديده مي گيرند و کار مي کنند ، اين طرف هم بايد مسئولين اين اتفاق ديروز که يکي از بزرگترين اتفاقات تاريخ ورزش ما بوده را ببينند. ما هم ايتاليا را برديم و هم آمريکا را . نه در خانه ما بوده و نه در خانه حريف. اين بالاترين سطح مسابقات دنياست.حرف ما اين است که همه رسانه ها و هم صدا وسيما نبايد اين پيروزي ها برايشان عادي شود.ما کار بسيار بزرگ و سختي را انجام داديم.آنچه اتفاق افتاده يک رويا است،اينکه ايران در بالاترين سطح يک مسابقات گروهي به اين پيروزي ها برسد. نبايد عادي از کنارش عبور کرد. چطور براي فوتبال و ديگر رشته ها اين قدر پاداش در نظر گرفته مي شود ، براي واليبال هم بايد همين قدر توجه شود.
    با اين شرايطي که بچه ها دارند مي توان اميدوار بود که واليبال در بازي هاي آسيايي مدال بگيرد؟
    سطح اين مسابقات اصلا قابل قياس با بازي هاي آسيايي نيست. الان هر مدال آسيايي کلي تعريف دارد.اين قهرماني بايد چند برابر ارزش داشته باشد. ما در بازي هاي آسيايي براي طلا مي رويم اما اين سطح بازي ها قابل مقايسه با بازي هاي آسيايي نيست.انشاءالله اگر به مراحل بالاتر برويم حتما از مقامات عاليرتبه دولت دعوت مي کنيم که حداقل يک نفرشان بازي را از نزديک ببيند.

2. 7 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

elɴαz-нαɢнιɢнι (4th September 2014), Love2013 (4th September 2014), mansoor66 (4th September 2014), RaMiN (4th September 2014), yalda88 (4th September 2014), zahralos (4th September 2014), عادل شیش اتیشه (4th September 2014)

نام واقعی
    EngineeR ZahrA
    استاتوس
    ایــــــــــــرانـــــــــ ♥
    شغل و حرفه
    دانشجــو ...
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,504 بار در 1,296 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 15 تاپیک
    فراتر از رویاست ..

4. 2 کاربر مقابل از zahralos عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (4th September 2014), عادل شیش اتیشه (4th September 2014)

نام واقعی
    مهرداد
    استاتوس
    قرمزته
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,540 بار در 632 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    موفق باشن

6. 2 کاربر مقابل از ♥MEHRDAD.M♥ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (4th September 2014), عادل شیش اتیشه (4th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    من عاشقم مرا غم سازگاراست تو معشوقی تورا با غم چه کار اس
    شغل و حرفه
    دانش اموز/ویرایشگر قالب و بنر ساز
    بازیکن محبوب
    Nilson correa
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 974 بار در 362 ارسال
    یاد شده