جوانگرايي دايي در تيم ملي هم نتيجه نداد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جوانگرايي دايي در تيم ملي هم نتيجه نداد

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

انصاریان:جوانگرايي دايي در تيم ملي هم نتيجه نداد

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس در بازي مقابل تراکتورسازي از نظر فوتبالي خيلي خوب کار کرد و فقط شانس با اين تيم يار نبود.

علي انصاريان در گفتوگو با فارس، در خصوص ديدار روز گذشته پرسپوليس مقابل تراکتورسازي که منجر به باخت سرخ پوشان پايتخت شد،گفت: پرسپوليس بدشانس بود و اگر شانس با يار تيم بود 5 گل به تيم تبريزي ميزديم.به نظر من به جز نتيجه پرسپوليس خوب بازي کرد و موقعيتهاي خوبي داشت اما جز بدشانسي چيزي همراه پرسپوليس نبود و با اينکه موقعيتهاي گل زيادي به دست آوردند از آن استفاده نکردند و بازي با باخت تيم همراه بود.

وي ادامه داد: بازيکنان بايد از موقعيتهايي که گير ميآورند نهايت استفاده را ببرند چرا که با دفاع فشردهاي که تيمهاي حريف مقابل پرسپوليس انجام ميدهند خيلي سخت موقعيت گلزني به دست مي آيد و بايد از کوچکترين فرصت استفاده کرد. ديروز ديديد که تراکتورسازي دو موقعيت گل داشت و به سه گل رسيد! در کل از نظر من شانس با پرسپوليس همراه نبود. از نظر من اين بهترين بازي پرسپوليس بود که از نظر فوتبالي خيلي خوب کار کردند اما تيم بدشانس بود.

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس در مورد شعار هواداران در پايان اين بازي بر عليه بازيکنان و کادر فني اين تيم هم اظهار داشت:شعار هواداران طبيعي است چرا که آنها هميشه برد ميخواهند و دوست دارند تيمشان ببرد و باخت را نميپذيرند اما به نظرم بايد هر چه سريعتر تيم را جمع و جور کرد.

وي درباره عملکرد استقلال رقيب سنتي پرسپوليس هم تا اينجاي ليگ افزود: استقلال تيم خوبي است اما نميتوان آن را با پرسپوليس مقايسه کرد. شايد اگر پرسپوليس بازيکنان بهتري ميگرفت نتايج خوبي به دست ميآمد و فکر ميکنم جاي چند بازيکن با تجربه در پرسپوليس خالي است البته شايد دايي قصد داشته جوانگرايي کند که يک بار او اين کار را در تيم ملي فوتبال انجام داد و نتيجه خوبي از آن نگرفت.

انصاريان در مورد اينکه پرسپوليس چه زماني از اين وضعيت بيرون ميآيد، گفت: به نظر من دو برد پشت سر هم به پرسپوليس اعتماد به نفس مي دهد. ديروز دو گل از سه گل تراکتورسازي به بازيکنان خودمان خورد و تبديل به گل شد و اين يعني اينکه تيم کاملا بدنشانس بود. من اميدوارم دايي و بازيکنان با هم جمع شوند و تيم را هر چه سريعتر درست کنند.
    ویرایش توسط H A N I Y E H : 6th September 2014 در ساعت 11:44

2. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (6th September 2014), mansoor66 (6th September 2014), UniQue (6th September 2014)