يک اتفاق کوچک من را از فولام دور کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: يک اتفاق کوچک من را از فولام دور کرد

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

يک اتفاق کوچک من را از فولام دور کرد

هافبک تيم فوتبال سپاهان گفت: براي پيوستن به فولام فقط انجام يک کار باقي مانده بود که آن هم در آخرين روز نقل و انتقالات اروپا حل شد و ديگر زمان از دست رفته بود.

احسان حاج صفي يکي از خوب هاي تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني بود که مي توانست با پيوستن به فولام دوباره ما را صاحب لژيونر در فوتبال جزيره کند اما اين انتقال فعلا منتفي شده و حاج صفي اميدوار است بتواند در نيم فصل يا پايان فصل لژيونر شود.

گفتگوي احسان حاج صفي با خبرنگار برنا را در ادامه مي خوانيد.

*چه اتفاقي باعث منتفي شدن حضورت در فولام شد؟

همه چيز بين من و باشگاه فولام به بهترين شکل پيش رفت. من همه چيز را به حکمت و تدبير خدا ربط مي دهم و مي گويم همه چيز خواست خدا بوده و اين باعث مي شود کمتر ناراحت شوم. وقتي توافق بين من و باشگاه فولام حاصل شد تنها مساله اين بود که طبق قانون کار کشور انگليس من 75درصد بازيهاي ملي را در کشورم انجام داده باشم که خوشبختانه اين مشکل را نداشتم و مي توانستم با فولام قرارداد ببندم. از شانس بد من فقط انجام يک کار باقي مانده بود که آن هم در آخرين روز نقل و انتقالات اروپا حل شد و ديگر زمان از دست رفته بود. من ديگر حتي فرصت مذاکره با يک تيم ديگر را هم نداشتم و قسمت اين بود که به اصفهان برگردم. تعدادي از بازيکنان از چند تيم پيشنهاد داشتند اما من فقط از فولام پيشنهاد داشتم و در نهايت همه چيز منتفي شد. من در تست پزشکي هم کاملا موفق بودم.

*اين روزها شايعه شده که سپاهان در راه رفتن تو به فولام کارشکني کرد؟

نه اصلا چنين اتفاقي رخ نداد. باشگاه فولام قرارداد من را به باشگاه سپاهان ارسال کرد و سپاهاني ها هم کارهاي لازم را انجام دادند. مشکل من سر يک موضوع کوچک اداري بود که در وقت لازم انجام نشد و همين باعث شد روال عادي کارم طي نشود.

*اينکه نتوانستي لژيونر شوي در روحيهات تاثير داشته؟

بله ناراحت شدم چون جام جهاني ويترين خوبي براي من بود اما نااميد نيستم. لژيونر شدن آرزوي هر فوتباليستي است و کسي دلش نمي خواهد فقط در کشور خودش فوتبال بازي کند. امسال قسمتم نشد لژيونر شوم اما در نيم فصل که نقل و انتقالات اروپا چند روزي باز مي شود مي توانم باز هم شانسم را امتحان کنم. اگر هم در نيم فصل نشد که تا سال آينده در خدمت سپاهان مي مانم و بعد لژيونر مي شوم.

*درباره سپاهان صحبت کنيم. مثل 3 سال گذشته 3 بازي را خوب شروع کرديد اما با افتي عجيب روبرو شديد. به نظرت دليل اين اتفاق چيست؟

خودمان هم در اين وضعيت متعجب مانده ايم! ما در 3 هفته ابتدايي ليگ نتايج بسيار خوبي گرفتيم و همه نگاهها معطوف به سپاهان شد که چقدر اين تيم مهره هاي خوبي گرفته زيبا بازي مي کند. دقيقا پارسال هم همين اتفاقات و بحث ها رخ داد نگاهها معطوف به سپاهان شد. به نظر من که هم پارسال و هم امسال چشم خورديم و بايد يک قرباني بزرگ بکنيم. شايد هم سپاهان طلسم شده که همينطور پي در پي بدشانسي مي آورد. چند هفته است که محروم و مصدومان زيادي داريم. خليل زاده و عقيلي محروم بودند و نويدکيا را هم در اختيار نداشتيم اما دوباره جنسمان دارد جور مي شود و مشکلات برطرف خواهند شد. ما واقعا تيم خوبي داريم و مي توانيم به روزهاي اوجمان برگرديم اگر بدشانسي ها دست از سرمان بردارند.

*فکر ميکني بدشانسيهاي سپاهان تا کي ادامه داشته باشد؟ چون با ادامه اين روند از صدر دور ميشويد؟

دقيقا همينطور است. بازي با پديده براي ما حکم بازگشت به جمع مدعيان را دارد. به نظر من هرطور که شده بايد پديده را در مشهد شکست دهيم. ما در مشهد محکوم به برد هستيم و هرطور شده بايد 3 امتياز را بگيريم. البته بازي بسيار سختي است چون پديده اي ها با نتايج خوبي که گرفته اند روحيه بالايي دارند و به شکست دادن سپاهان فکر مي کنند اما ما نبايد در اين ديدار امتياز از دست بدهيم چون بسيار حساس است. اميدوارم با برد در مشهد به شرايط ايده آل برگرديم و مردم اصفهان را خوشحال کنيم.

*چه تيمهايي را مدعي قهرماني ميداني؟

با تمام احترامي که براي تيم هايي مثل فولاد، تراکتور و پرسپوليس قايل هستم اما استقلال و سپاهان را مدعيان اصلي قهرماني مي دانم. با افراد خارج از فوتبال هم که حرف مي زنم مي گويند سپاهان مدعي است چون تيم ما هميشه شخصيت قهرماني دارد. شايد تيمهاي ديگر در مقطعي از فصل مدعي باشند اما به نظر من استقلال و سپاهان مي توانند تا پايان ليگ همپاي همديگر مدعي خواهند بود.10 سال است که سابقه بازي در ليگ برتر را دارم و مي دانم اين ليگ بالا و پايين زيادي دارد.

*اين روزها صحبت از رفتن کيروش است. نظرت در اين باره چيست؟

اين شرايط بسيار نگران کننده است. من هم مثل همه بازيکنان تيم ملي و مردم دوست دارم کي روش بماند. با احترام به تمام مربياني که شانس حضور در تيم ملي را پس از کي روش دارند اما من او را بهترين گزينه براي تيم ملي مي دانم چون نزديک به 3 سال است که کنار ما حضور دارد و نقاط ضعف و قوت تيم را به خوبي مي شناسد اميدوارم کي روش در ايران بماند.

2. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (6th September 2014), lord reza (6th September 2014), UniQue (6th September 2014)

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک
    بعد این جام جهانی هیچ لژیونری نداشتیم

4. 2 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

H A N I Y E H (6th September 2014), lord reza (6th September 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده