نوري: زمين خراب نگذاشت گلزني کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نوري: زمين خراب نگذاشت گلزني کنم

نام واقعی
    AsAl
    استاتوس
    گذشت اون روزا تو حرفا بودی حرف اول
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,285 بار در 332 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

محمد نوري کاپيتان پرسپوليس در بازي ديروز مقابل تراکتورسازي حدود دقيقه 68 بازي تعويض شد.

نوری در گفت و گو با "ورزش سه" در مورد دلیل تعویض خودش چنین گفت: به هر حال این تصمیم کادرفنی بود و تصمیم گیرنده اصلی در این زمینه آقای دایی است، همه باید به تصمیمات ایشان احترام بگذاریم.

نوری در مورد روند مسابقه دیروز گفت: ما بازی خوبی کردیم، موقعیت های زیادی داشتیم که اگر این موقعیت ها تبدیل به گل می شد با 3،4 گل اختلاف باید تراکتورسازی را می بردیم. همه بچه ها زحمت کشیدند، چه بازیکنان ثابت و چه آنهایی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدند. اما در مورد تعویض خودم همانطور که گفتم باید به تصمیم آقای دایی احترام گذاشت.

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد: باید نقاط ضعف را پوشش دهیم شرایط بسیار سخت است من می دانم هواداران پرسپولیس ناراحتند حق هم دارند. اما مطمئن باشید پرسپولیس روز به روز بهتر می شود، ما جایی برای اشتباه کردن نداریم. به اندازه کافی اشتباه کرده ایم و به اندازه کافی امتیاز از دست داده ایم.

نوری در واکنش به اینکه آیا فاصله 10 امتیازی با استقلال قابل جبران است یا نه چنین گفت: قطعا جبران می کنیم، شما دیدید که ما فصل قبل در نیم فصل قهرمان شدیم اما در پایان فصل به عنوان نایب قهرمانی رسیدیم، در حال حاضر مهم نیست چه تیمی صدرجدول است مهم این است که در پایان فصل کدام تیم قهرمان خواهد شد.

نوری در مورد پاس هایی که برای مهاجمان پرسپولیس مهیا کرد اما تبدیل به گل نشد هم گفت: ما حملات خیلی خوبی را روی دروازه حریف تدارک دیدیم اما متاسفانه با بدشانسی این موقعیت ها یکی بعد از دیگری از دست رفت. تراکتورسازی روی چند ضدحمله به گل رسید. از این پس باید روی 20 دقیقه آخر بیشتر تمرکز داشته باشیم و راه ضدحملات حریف را ببندیم.

هافبک بازی ساز پرسپولیس در پاسخ به اینکه چرا موقعیت خوبی را که مقابل تراکتورسازی نصیبش شد از دست داد بیان کرد: زمین بد بود و توپ انحراف پیدا کرد، حامد لک هم به من گفت که مشکل از زمین بود. زمانی که خواستم ضربه را بزنم توپ پله کرد و من هم توپ را ندیدم اما مطمئن باشید در بازی آینده این موقعیت ها را از دست نخواهم داد. من امیدوارم هواداران همانطورکه دیروز از ما حمایت کردند در بازی های بعدی نیز به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا 3 بازی خانگی آینده را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

همیشه ساده رنجیدی

همیشه سخت بخشیدی

تورو میبخشم این لحظه

شاید بازم منو دیدی

2. 3 کاربر مقابل از AsAle -1377 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (6th September 2014), SaRa-MoHsEn (7th September 2014), UniQue (6th September 2014)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده