محمد نوري تبديل به يک مشکل ذهني بزرگ براي علي دايي شده است. هافبکي که نمونه آن در فوتبال ايران زياد نيست، اما نکته مهم درباره او اين است که فعلا او نمي تواند نظر سرمربي پرسپوليس را به خود جلب کند.

به گزارش "ورزش سه"، دیروز محمد نوری مقابل تراکتور بد بازی نکرد اما به طرز عجیبی، دایی او را از زمین بیرون کشید و افشین اسماعیل زاده را جانشینش کرد. اتفاقا اسماعیل زاده بلافاصله بعد از ورود به میدان یک پاس عمقی خوب برای طارمی فرستاد و لحظاتی بعد هم می توانست پرسپولیس را به گل دوم برساند که ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

نوری که از زمین بیرون رفته بود، چند دقیقه بعد شاهد گل به خودی بنگر و البته گل های ادینیو و نریمان جهان بود و دوربین تلویزیونی هم مدام چهره این بازیکن تعویضی را به تصویر می کشید. هافبکی که خروجش از زمین با پیروزی تراکتور توام شد.

البته علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه اعلام کرد تعویض نوری، عامل باخت تیمش نبوده است و این قضاوت درست نیست. با این حال، حالا در ذهن هواداران پرسپولیس این ذهنیت وجود دارد که دایی بیش از حد نسبت به نوری سختگیر است. آیا رابطه این دو از نظر ذهنی و فنی بهبود پیدا می کند؟ به نظر می رسد یکی از راههای دایی برای آغاز حرکت به سمت روزهای بهتر از همینجا آغاز می شود.