خلعتبــری: کرانچار بیاد تو زمین گل بزنه؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خلعتبــری: کرانچار بیاد تو زمین گل بزنه؟

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

خلعتبــری: کرانچار بیاد تو زمین گل بزنه؟

سپاهان صدر جدول را پس میگیرد

فوتبال ایران > لیگ برتر
    - سپاهان بازی برده را با تساوی عوض کرد، گروهی از تماشاگران اصفهانی نیز از کرانچار و برخی بازیکنان انتقاد کردند. به همین بهانه سر حرف را با محمدرضا خلعتبری باز کردیم.

خيلي راحت داريد امتيازات را از دست ميدهيد.
    متأسفانه توپهايمان گل نميشود. ما مقابل ملوان 6، 7 موقعيت عالي داشتيم اما گل نميشد. باور كنيد هنوز دارم فكر ميكنم كه چرا توپهايمان گل نميشوند.

فاصلهتان با صدر جدول زياد شده و سخت بتوانيد در اين مقطع به صدر برگرديد.
    نگران آينده نيستم، سپاهان توان فني بالايي دارد و اين نقطه ضعف خود را در گل زدن برطرف خواهد كرد. هنوز هفتههاي زيادي در پيش است و اين توان را در خودمان ميبينيم كه صدر جدول را پس بگيريم.

گويا كرانچار در اصفهان مخالفان زيادي پيدا كرده؟
    كرانچار چهكار كند؟ بيايد جاي ما گل بزند؟ كيفيت فوتبال سپاهان نشان ميدهد كرانچار چه توانايي فني خوبي دارد. مشكل از من بازيكن است نه مربي.

علاقه تو به كرانچار واقعاً جالب است.
    نه هموطن من است، نه همزبان! نه همسن و سال! نه فاميل! نه آشنا و همسايه و پسرخاله! قرار هم نيست بعدها فاميل شويم! او سرمربي سپاهان است و به خاطر شخصيت بالا و كار فني عالياش برايم محترم است و محبوب. من با مربيان خارجي مختلفي كار كردهام؛ از آقاي برونو متسو و كروش بگيريد تا ديگو مارادوناي كبير. صادقانه بگويم كرانچار از نظر فني در سطح بالايي قرار دارد.

از مربياني كه اسم بردي هم بهتر است؟
    جوابتان را با شوخي ميدهم! عين سؤالي است كه مردم ايران از بچهها ميپرسند! تا ميرسند به بچه ميگويند بابا را بيشتر دوست داري يا مامان؟ مربيان من برايم زحمت كشيدهاند و براي تماميشان ارزش قائل هستم.

چرا تماشاگران اصفهاني كمطاقت شدهاند؟ در جريان بازي با ملوان وقتي رسول نويدكيا توپ لو داد شروع كردند به تشويق محرم نويدكيا!
    سپاهان تيم بزرگي است و توقع مردم اصفهان از ما بالاست كه اين از يك لحاظ خوب است و مسئوليت ما را بيشتر ميكند تا تلاش دوچنداني داشته باشيم. اينكه گروهي تشويقهايشان اين مدلي است در همهجا وجود دارد و به نظرات اين گروه از هواداران هم احترام ميگذاريم و اميدوارم طرفداران واقعي سپاهان با صبوري و حمايت بيشتر كمك كنند تا بتوانيم به موفقيت برسيم.

2. کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

UniQue (6th September 2014)