لیدزیونایتد سرمربی ایران را میخواهد
فوتبال ایران > تیم ملی - باشگاه لیدزیونایتد انگلیس خواهان عقد قرارداد با کارلوس کروش شد؛ خبری که فقط طی چند ساعت در تمام سایتهای معتبر جزیره همچون میرور و دیلیمیل بازتاب یافت.
ليدزيونايتد كه در رقابتهاي چمپيونشيپ حضور دارد، اميدوار است بتواند در اين فصل به ليگ برتر جزيره بازگردد اما كسب تنها 6 امتياز از 5 ديدار باعث شد تا مسئولان ليدز پس از بركناري سرمربي خود به فكر استفاده از كارلوس بيفتند. به گزارش ميرور، كروش در صورت عقد قرارداد با ليدزيونايتد نهمين سرمربي اين تيم طي 10 سال اخير خواهد بود. كروش كه سالها در منچستريونايتد و به عنوان نفر دوم بعد از الكس فرگوسن فعاليت كرد و افتخارات بسياري را تجربه كرده، هرگز سابقه «سرمربيگري» در فوتبال جزيره را ندارد.
كروش آخرين بار در سال 2008 منچستريونايتد را به مقصد تيم ملي پرتغال ترك كرد و در صورت قبول هدايت ليدزيونايتد پس از 6 سال به فوتبال جزيره بازخواهدگشت.
استقبال 85 درصدي طرفداران ليدز از كروش
در پي مطرح شدن نام كارلوس كروش به عنوان اصليترين گزينه هدايت تيم ليدزيونايتد، سايت ميرور در نظرسنجي از كاربران خود و طرفداران ليدز خواسته كه نظر خود را در خصوص حضور كروش روي نيمكت اين تيم اعلام كنند. ميرور در اين نظرسنجي از طرفداران ليدز پرسيده آيا با حضور مربي سابق منچستريونايتد روي نيمكت تيم خود موافقند يا خير كه 85 درصد از شركتكنندگان در اين نظرسنجي از سرمربيگري كارلوس كروش در ليدزيونايتد استقبال كردهاند.