سرمربي پرتغالي تيم ملي فوتبال ايران تاکيد کرد هنوز هيچ تماسي از فدراسيون فوتبال براي تمديد قرارداد با وي برقرار نشده است. کارلوس کيروش که هفته پيش و به دنبال توافق نکردن با مسئولان، ايران را ترک کرد، در مورد زمان بازگشتش به تهران گفت: هنوز هيچ تماسي با من گرفته نشده و مشخص نيست چه زماني به ايران برگردم.


کارلوس کي روش که نزديک به چهار سال هدايت تيم ملي فوتبال ايران را برعهده داشت، پس از پايان قراردادش با فدراسيون فوتبال که در پايان بيستمين دوره رقابت هاي جام جهاني رقم خورد، هنوز نتوانسته با مسئولان اين فدراسيون براي ادامه همکاري به توافق نهايي دست پيدا کند.در اين ميان هفته گذشته مذاکرات تا رسيدن به مراحل نهايي و امضاء آخر پيش رفت اما ورود وزارت ورزش به اين قرارداد و مسائلي که مطرح شد، عملا اين فرصت را از فدراسيون فوتبال گرفت که قرارداد اين مربي پرتغالي را براي حضور تيم ملي در جام ملت هاي آسيا تمديد کند. با اين حال هنوز مشخص نيست وي به ايران بازخواهد گشت يا خير؟کي روش در شرايطي تهران را ترک کرد که نتوانست قرارداد نهايي را با مسئولان فوتبال ايران به امضا برساند و به خاطر پايان يافتن مهلت ويزاي کارش از ايران رفت. قرار بود فدراسيون فوتبال پس از برطرف شدن موانع زمينه بازگشت سرمربي تيم ملي در جام جهاني را فراهم کند اما ظاهرا اين اتفاق هنوز رخ نداده است.کارلوس کي روش در پاسخ به پرسش مهر که چه زماني به ايران بازخواهد گشت گفت: به صورت دقيق و صريح نمي توانم بگويم چه زماني به ايران باز ميگردم.

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا فدراسيون فوتبال ايران، قرارداد جديدي را براي شما ايميل کرده است، گفت: تا امروز - 6 سپتامبر - هيچ تماسي از سوي فدراسيون فوتبال ايران با من بر قرار نشده است. نه در قالب ايميل و نه تماس تلفني.