غلامپور: عفونت چشم باعث شد نیلسون دیروز تمرین نکند/ او از نیمکت نشینی ناراحت نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: غلامپور: عفونت چشم باعث شد نیلسون دیروز تمرین نکند/ او از نیمکت نشینی ناراحت نیست

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

غلامپور: عفونت چشم باعث شد نیلسون دیروز تمرین نکند/ او از نیمکت نشینی ناراحت نیست

بهزاد غلامپور در گفت وگویی، در خصوص عملکرد سوشا مکانی در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: درست است که ما از نتیجه به دست آمده راضی نیستیم اما از عملکرد مکانی رضایت داریم و او مشکل خاصی نداشت و روی بدشانسی گل خورد. به هر حال شانس هم جزئی از فوتبال است و ما با بدشانسی گل خوردیم و دیگر نباید به گذشته فکر کرد و باید به بازی های بعدی نگاه کنیم.

وی درباره شایعه اختلافاتی میان مکانی و نیلسون هم ادامه داد: ما دو گلر خوب دراختیار داریم که هر تیمی آرزوی داشتن آنها را دارد و باید بگویم از نظر فنی و اخلاقی هیچ مشکلی میان آنها نیست و بدشانسی دامنشان را گرفته است، البته این بدشانسی شامل حال کل تیم شده و جز این مشکل دیگری نداریم.

مربی دروازه بانان پرسپولیس در خصوص ترک تمرین توسط نیلسون در روز گذشته و اینکه گفته می شود او از نیمکت نشینی در پرسپولیس ناراحت است، اظهار داشت: اصلاً چنین چیزی را تأیید نمی کنم چون که نیلسون چشمش عفونت کرده و برای مداوا از ما اجازه گرفت و تمرین را ترک کرد. بحث ناراحتی او هم شایعه است، چرا که نیلسون یک بازیکن حرفه ای است و هر زمان که ما بخواهیم درون دروازه می ایستد.

وی در پاسخ به این سؤال که در حالی گلر سوم پرسپولیس هم رباط صلیبی پاره کرد و نیلسون هم طبق گفته غلامپور با عفونت چشم روبه رو شده پس تکلیف دروازه بان دوم پرسپولیس در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان چه خواهد شد، افزود: ان شاءالله چشم نیلسون تا آن
    زمان خوب می شود!

غلامپور درباره حضور دروازه بانان تستی در تمرینات پرسپولیس به جای صفرزایی گلر سوم این تیم که مصدوم شده هم گفت: ما دروازه بانان جوانی را تست می کنیم اما هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم، اما یک نفر را اضافه خواهیم کرد که مدنظر کادرفنی باشد.

مربی مسجد سلیمانی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار این هفته سرخپوشان مقابل نفت مسجد سلیمان هم تصریح کرد: درست است که من مسجدسلیمانی هستم اما الان برای پرسپولیس کار می کنم و این بازی برای ما مهم و حساس است و امیدوارم هر تیمی ک
    ه لیاقت دارد برنده شود.

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    مسايل را با هم قاطي نکنيد

نيلسون: مشکل چشمم است نه دلخوري يا قهر!

نيلسون هر گونه قهر و دلخوري از کادرفني بابت بازي نکردنش را تکذيب کرده و اعلام کرد تنها به دليل مشکلي که براي چشم او به وجودآمده نتوانسته در تمرين ديروز حضور فعالي داشته باشد.

نیلسون کوره آ دروازه بان برزیلی پرسپولیس در گفت و گو با "ورزش سه" در مورد مشکلی که برایش ایجاد شده چنین گفت: نمی دانم به خاطر میکروب های معلق در هوا یا هر مساله دیگری چشم راستم دچار عفونت شد. به گونه ای که خیلی اذیت شدم و شب قبل از بازی با تراکتورسازی این موضوع را به اطلاع کادرفنی و کادرپزشکی رساندم.

نیلسون ادامه داد: دیروز هم ابتدا به تمرین رفته با آقای دایی و پیروانی صحبت کردم، این موضوع را با آنها در میان گذاشتم و نزد پزشک متخصص رفتم تا وضعیتم مشخص شود. حالا طبق دستور پزشک مشکل خاصی ندارم و احتمالا از فردا در تمرینات حاضر می شوم.

«غیبت تو در تمرین دیروز حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرد به طوری که اکثر رسانه ها، امروز اعلام کردند که با کادرفنی دچار اختلاف شدی و نیمکت نشینی مقابل تراکتورسازی باعث دلخوری از دایی و کادرفنی شده است.» نیلسون در پاسخ به این سوال ورزش سه گفت: نه، نه! اصلا اینطور نبود مشکلی که برای چشم من به وجود آمد باعث شد من در تمرین دیروز شرکت نکنم و هیچ ربطی به ناراحتی ام از نیمکت نشینی، مشکلات مالی و مسائل دیگر نداشتم. من آنقدر حرفه ای هستم که این مسائل را با یکدیگر قاطی نکنم هر کدام سرجای خود باید حل و فصل شود و تمرین کردن یا نکردن هیچ ربطی به ناراحتی و دلخوری ندارد.

نیلسون درباره اینکه آیا بابت نیمکت نشینی در بازی با تراکتورسازی ناراحت است یا نه بیان کرد: بحث ناراحتی نیست، هر تیمی یک سرمربی دارد و سرمربی تشخیص می دهد که کدام بازیکن بازی کند. اگر قرار بود همه بازی کنیم فوتبال بازی 11 نفره نمی شد. در بازی با تراکتور سرمربی تشخیص داد من بازی کنم طبق همین تشخیص چند بازی من بازی کردم، چند بازی سوشا پس نباید این مسائل را با یکدیگر قاطی کرد.

از نیلسون می پرسیم که آیا مشکلات مالی اش حل شده و مطمئن است که غیبت او در تمرین دیروز ربطی به مسائل مالی ندارد! که او پاسخ می دهد: مطمئن باشید هیچ ارتباطی به مسائل مالی ندارد همانطور که گفتم من یک حرفه ای هستم و به همه چیز در جای خود رسیدگی می کنم. قاطی کردن این مسائل اصلا درست نیست.