وكيل سرمربی پرسپولیس از حضور در باشگاه پرسپولیس و ورزشگاه درفشی فر منع شد.بهمن دهقان يكي از مردان پر حاشيه بوده كه در اين چند سال كنار علی دایی بوده است . آنهایی که اتفاقات فوتبال ایران را دنبال می کنند او را به عنوان نماینده تام الاختیار علی دایی می شناسند؛ مردی که تمام اکثر اطلاعاتی که علی دایی از پشت پرده فوتبال ایران می گیرد با کمک همین بهمن دهقان به دست می آورد و گاهي همين دخالت ها باعث بوجود امدون حاشيه براي پرسپوليس شده است.
با وجود داشتن این ارتباط خوب، چند وقتی می شود که نماینده تام الاختیار علی دایی از این مربی دور شده و اجازه حضور در تمرینات و باشگاه را هم پیدا نمی کند.گفته می شود علاوه بر اینکه چند نفر از اعضای هیات مدیره باشگاه دل خوشی از دهقان و کمک های او به علی دایی ندارند، چندی پیش نیز بین دهقان و محمد دایی درگیری لفظی شدیدی به وجود آمده است.
در این وسط هم علی دایی مجبور شده که در ظاهر طرف برادر خود را بگیرد و به همین دلیل است که الان چند وقتی می شود نماینده تام الاختیار دایی در باشگاه و تمرین و محل برگزاری بازی های تیم دیده نمی شود.حالا باید دید علی دایی در آینده چه تصمیمی در این باره اتخاذ خواهد کرد.