دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقابل تراکتور سازی ما مستحق مساوی هم نبودیم چه برسد به باخت و بر روی اتفاقات فوتبال بازی را واگذار کردیم.
سوشا مکانی در گفت وگويي در خصوص شکست پرسپولیس مقابل تراکتور سازی گفت: درباره این بازی من فقط می توانم تا دقیقه 75 صحبت کنم چرا که تا این زمان هر کاری خواستیم با تراکتورسازی کردیم و در دفاع و حمله از این تیم سرتر بودیم و با اینکه تراکتور سازی خط حمله سرعتی دارد اما هیچ فرصتی به این تیم ندادیم و مقابل مدافعان ما حرفی برای گفتن نداشتند.
وی ادامه داد: گلی هم که خوردیم موقعیت گل نبود آن هم در حالی که ما بیشتر از 8 موقعیت گل داشتیم و دیدید که یک توپ بادآورده تبدیل به گل شد در حالی که حتی خوشبین ترین هوادار تراکتور سازی هم فکر مساوی را نمی کرد چه برسد به برد و من می دیدم که طرفداران تراکتور سازی منتظرند تا پرسپولیس گل های بیشتری بزند و شاید اگر 50 درصد موقعیت های ما تبدیل به گل می شد این تیم شکستی سنگین را می پذیرفت.
تراکتور سازی مقابل تاکتیک تیمی ما حرفی برای گفتن نداشت اما به هر حال فوتبال است و من به آنها تبریک می گویم. دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بعد از گل مساوی، ما به فوتبال احساسی رو آوردیم تا بتوانیم گل دوم را بزنیم و شاید اگر ضربه اسماعیل زاده به جای تیر به تور می خورد الان ما بازنده نبودیم. درباره گل دوم و سوم تراکتور سازی هم حرفی نمی زنم چون باخت 2 بر یک یا 3 بر یک فرقی نمی کند.
مکانی درباره صحبت های مهرداد میناوند که گفته بود عدم نتیجه گیری پرسپولیس به دلیل نیمکت خالی این تیم است افزود: این صحبتی نیست که من بخواهم درباره آن حرف بزنم اما شما ببینید که ما چقدر مصدوم و محروم داریم و همه این اتفاقات دست به دست هم داده تا نتیجه نگیریم. نظر میناوند محترم است اما تیمی که بالای 8 موقعیت گل داشته و 80 درصد بازی را در اختیار دارد کم پیش می آید که برنده نشود و ما نه تنها مستحق باخت نبودیم بلکه مساوی هم نباید می شدیم.
وی ادامه داد: موقعیت های گلی که نوری، رضا حقیقی، عالیشاه و اسماعیل زاده از دست دادند فرصت هایی بود که هرکدام از آنها می توانست گل شود اما به نظرم در این نتیجه به دست آمده کسی مقصر نیست و همه تیم مقصر است چرا که باید 90 دقیقه تمرکز مان را حفظ کنیم. ما بر روی اتفاق باختیم نه ضعف فنی و به نظرم یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر پرسپولیس را هواداران دیدند اما وقتی گل مساوی زده شد آب سردی بر روی همه ما ریختند.
دروازه بان پرسپولیس در ادامه گفت وگو درباره دیدار این هفته تیم مقابل نفت مسجد سلیمان هم گفت: در لیگ هیچ بازی آسانی نداریم و دیدید که نفت مسجد سلیمان مقابل استقلال چه فوتبالی بازی کرد به طوری که مستحق پیروزی بود اما همه دیدند اتفاقات فوتبال به سود استقلال شد درست برعکس ما.
با این همه ما در زمین خودمان هستیم و باید ببریم و برای ما هم فرق نمی کند چه تیمی روبروی ما حاضر می شود. ما از این به بعد نباید امتیاز از دست بدهیم هرچند که این اتفاق باز هم رخ خواهد داد اما همه تمرکز ما بر روی سه امتیازات بازی ها خواهد بود. وی در پایان افزود: من اعتقاد دارم این هفته همانند بازی صبا برتر و سرتر خواهیم بود و چه بسا اگر تراکتور سازی را هم می بردیم روند فوتبال زیبای ما ادامه دار بود