درخشان: با حرفهاي دايي موافقم/ بعضي ازفوتباليستها ساعت2 نصفهشب به خانه برميگردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: درخشان: با حرفهاي دايي موافقم/ بعضي ازفوتباليستها ساعت2 نصفهشب به خانه برميگردند

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

درخشان: با حرفهاي دايي موافقم/ بعضي ازفوتباليستها ساعت2 نصفهشب به خانه برميگردند

پرسپولیس نیوز : سرمربي و بازيكن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس تاكيد كرد كه با صحبت هاي علي دايي در خصوص زندگي بيرون از فوتبال بازيكنان موافق است.

حميد درخشان در خصوص حرف هاي دايي كه گفته بود مصدوميت بازيكنان به خاطر زندگي بيرون از فوتبال انها است مي گويد:«من با اين حرف دايي موافقم و معتقدم كه خيلي از بازيكنان در فوتبال ايران حرفه اي زندگي نمي كنند و بعضي از فوتباليست ها تازه ساعت 2 نصفه شب به خانه برميگردند.در فوتبال ايران كنترل مناسبي روي بازيكنان وجود ندارد اين در حالي است كه در فوتبال اروپا همه چيز تفاوت دارد و بازيكن در اختيار باشگاه است.»

او در ادامه تاكيد مي كند:«من براي گذراندن دوره مربيگري به ايتاليا رفته بودم كه از باشگاه رم و ميلان بازديد كردم.بازيكنان تيم هاي اروپايي از صبح تا عصر در باشگاه حضور دارند و تحت كنترل هستند و عملكرد انها حتي در تمرينات هم مورد بررسي قرار مي گيرد.اگر ضعف يا كمبودي از سوي بازيكن احساس شود قطعا به اين مسائل رسيدگي خواهد شد ولي در فوتبال ايران نظارتي در اين مورد وجود ندارد.باشگاه ها بايد شرايط بازيكن را از هر لحاظ مورد بررسي قرار دهند و با علم روز دنيا،اين موضوع اصلا سخت نيست.»

درخشان در قسمت ديگري از حرف هاي در مورد اينكه پرسپوليس چگونه مي تواند از اين بحران خارج شود مي گويد:«اين موضوع به صورت مستقيم به كادر فني مربوط مي شود كه بايد ايرادهاي تيم را برطرف كند و اين نيازمند بررسي مشكلات تاكتيكي پرسپوليس توسط سرمربي و كمك هايش است.من معتقدم پرسپوليس بايد در كار گروهي ترميم شود و بازيكنان هم بايد به درستي مورد اتستفاده قرار بگيرند.در ضمن در اين شرايط بايد روي مسائل روحي و رواني اين تيم هم كار شود.»

او در پاسخ به اين سوال كه آيا پرسپوليس مي تواند به كورس قهرماني برگردد مي گويد:«با اين وضعيت خير،نمي تواند.پرسپوليس بايد وضعيتش را تغيير دهد در غير اينصورت با اين روند نمي تواند به كورس برگردد.»

قــــــــــدیــــــــس

2. 3 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Love2013 (8th September 2014), mansoor66 (8th September 2014), Zayed FC (8th September 2014)