صلصالي: آذري يادش رفته نَصاب ماهواره بود!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: صلصالي: آذري يادش رفته نَصاب ماهواره بود!

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

Smile صلصالي: آذري يادش رفته نَصاب ماهواره بود!

صلصالي: آذري يادش رفته نَصاب ماهواره بود!

کاپيتان سابق تيم فوتبال ذوبآهن گفت: هر کس شما را نشناسد من به خوبي شما را ميشناسم. ظاهرا يادتان رفته که به خانه مديران قبلي ميرفتيد و ديش ماهواره براي آنها نصب ميکرديد!

محمد صلصالی در واکنش به صحبتهای اخیر سعید آذری، اظهارکرد: چند روز قبل که من مصاحبه کردم اسم از شخص خاصی نیاوردم اما به قول معروف"حرف صاحبش را میشناسد". در آن مصاحبه اصلا صحبتی از این نکردم که چرا باشگاه ذوبآهن من را بیرون کرده است که شما این حرفها را زدهاید و قصد داشتهاید هواداران را در مقابل بنده قرار دهید. در آن مصاحبه فقط انتقاد کردم که رفتار باشگاه با من زشت بود، همین و بس.

به نقل از ایسنا، وی افزود: شما ظاهرا قصد دارید هواداران را علیه بنده بشورانید، اما هواداران و مردم به خوبی میدانند که چه کسی چه کاره است. شما نظر ندهید سنگین تر هستید. واقعا دوست نداشتم این مطلب را بگویم، اما وقتی شما به 13 سال پیش اشاره میکنید من هم مجبور هستم برخی حقایق را فاش کنم. ظاهرا خودتان گذشتهتان را از یاد بردهاید آقای آذری، زمانی که به خانه مدیران سابق میرفتید و برای آنها "دیش ماهواره نصب" میکردید.

کاپیتان سابق تیم فوتبال ذوبآهن گفت: هر که شما را نشناسد من به خوبی شما را میشناسم. اگر تا حالا سکوت کرده بودم فقط به خاطر ذوبآهن بوده است، اما فکر میکنم که الفاظ شما در خصوص بنده در شأن یک مدیرعامل نباشد!

صلصالی تصریحکرد: آقای آذری شما چطور خود را ذوب آهنی میدانید و سپس میگویید چون از من خواهش کردند باز هم مدیرعامل ذوبآهن شدم. یعنی ذوبآهن آنقدر حقیر شده است که شما در مورد این باشگاه بزرگ اینگونه صحبت میکنید؟! به نظر شما یک ذوبآهنی اصیل چنین حرفی میزند؟! به هر حال بهترین قاضی مردم هستند.

وی خاطرنشانکرد: شما نمیخواهد در مورد هواداران ذوبآهن نظر دهید، چرا که آنها خودشان عاقل هستند و نیاز به وکیل و وصی ندارند. شما برای آنها نسخه نپیچید، هواداران با من رابطه بسیار خوبی دارند و هر جا که باشم دست آنها را میبوسم. در ضمن محمد صلصالی هیچ برجی نمیسازد.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

2. 4 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (8th September 2014), RaMiN (8th September 2014), Vampires (8th September 2014), عشقه سرخ (8th September 2014)

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    بازیکنی که با دمپایی پاره به فوتبال آمد و الان برج سازی می کند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 17 شهریور 1393 13:02
    اخبار ورزشی - آذری معرفی کرد؛
    بازیکنی که با دمپایی پاره به فوتبال آمد و الان برج سازی می کند
    مدیرعامل باشگاه ذوبآهن اصفهان گفت: «محمد صلصالی 13 سال پیش با دمپایی پاره به باشگاه آمد و اکنون در اصفهان برجسازی میکند.»
    سعید آذری در مورد جلسه هیأت مدیره باشگاه ذوبآهن گفت: «در این جلسه یحیی گلمحمدی گزارش کار خود را ارائه کرد و در این زمینه صحبت شد. ولی اینکه شما نوشتید من و گلمحمدی را در این باشگاه نگه داشتند، درست نیست زیرا من خودم همه را نگه میدارم و اینگونه نیست که کسی بخواهد من را نگه دارد. اولتیماتومی هم به ما داده نشده است. رفتن و آمدنم دست خودم است. از من خواهش کردند باشگاه ذوبآهن را در این وضعیت نابسامان مدیریت کنم و من هم این را پذیرفتم.»

وی ادامه داد: «من سال 88 به خاطر معرفت و لوطیگری کتم را برداشتم و از باشگاه رفتم. هیچ بحث دیگری نبود اکنون هم ماندن و رفتنم دست خودم است من همانقدر که آدم متواضعی هستم مدعی هم هستم و معتقدم در بین همه مدیران باشگاههای لیگ برتر از همه قدیمیتر هستم و کارم را بلدم. اما فقط یک اشتباه مرتکب شدم. اشتباهم این بود که در این شرایط نابسامان مدیریت باشکاه را پذیرفتم.»

مدیرعامل باشگاه ذوبآهن اصفهان تصریح کرد: «این تیم در لیگ 18 تیمی در پلیآف در لیگ برتر مانده بود و اکنون هم یک مربی سالم و کاربلد آوردهایم. یحیی گلمحمدی کارش را بلد است. من هر وقت دلم بخواهد مثل سال 88 کتم را برمیدارم و از باشگاه میروم. چون من کارمند ذوبآهن هستم و از من خواهش کردند که به اینجا بیایم.»

وی در مورد وضعیت گلمحمدی گفت: «در ابتدای فصل 5 گزینه سرمربیگری داشتیم و همه اعضای هیأت مدیره به گلمحمدی رای دادند. اکنون نباید به خاطر 8 هفته به او حمله کنیم. متاسفانه برخی آدمهای مریض در اصفهان دور هم جمع شدند و سیم کارت ایرانسل خریدند و مدام به مدیران کارخانه پیامک میدهند. اما هیچ کس نمیپرسد که چه شد ذوبآهن بعد از 4 سال که در اوج بود به این روز افتاد.
    من به شما میگویم و حتی اگر خواستید اسنادش را در اختیار رسانه ها قرار میدهم. دو سال پیش اعلام کردند که ما با 5 میلیارد تومان تیم را بستهایم در حالی که 8 میلیارد و نیم هزینه کردند. سال بعد قراردادها را به 13 میلیارد و 150 میلیون تومان رساندند اما من تمام قراردادها را به 12 میلیارد و 700 میلیون رساندم. من میدانم چه کسانی میخواهند خط بدهند اما وظیفه من در حال حاضر ایجاد آرامش در تیم است و اینکه تیم را به موفقیت برسانم.»

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد دیدار روز جمعه با پیکان گفت: «ما به جز بازی با سایپا در بقیه بازیها خوب عمل کردیم و از نظر فوتبالی بسیار خوب بازی کردیم. من با بازیکنانم صحبت کردم و گفتم که باید فوتبال خوبتان منتج به نتیجه شود. پیکان بازیکنان خوبی دارد و یک مربی فوتبال بلد دارد اما من با همه احترام برای حریف میگویم که فوتبال ذوبآهن یک سر و گردن بالاتر از پیکان است.»

وی در مورد اظهارات محمد صلصالی علیه باشگاه ذوبآهن گفت: «صلصالی 13 سال پیش که با دمپایی پاره به باشگاه آمد و اکنون برجسازی میکند. این پول را از کجا آورده است؟ او این پولها را از باشگاه ذوبآهن گرفته. وقتی هوداران و سرمربی او را نمیخواهند چگونه من او را در تیم نگه دارم؟ اکنون هم دیدید که به تیم دسته یکی رفت پس ما به او ظلمی نکردیم. او اکنون با پول چه کسی برج میسازد؟ این پولها را از باشگاه ذوبآهن گرفته است.»

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

4. 4 کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (8th September 2014), RaMiN (8th September 2014), Vampires (8th September 2014), عشقه سرخ (8th September 2014)

نام واقعی
    safura
    استاتوس
    آخه پرسپولیس همه ی عشقمه،حتی جونمم بدمم بش کمه..
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,889 بار در 730 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    ظاهرا يادتان رفته که به خانه مديران قبلي ميرفتيد و ديش ماهواره براي آنها نصب ميکرديد!

عشقم،امیدم،آرزوم،زندگیم،
    عمرم،دینم،دنیام،نفسم،هوسم ،
    هواسم،فکرم،ذکرم،خیالم،جسم م،روحم،
    جونم،خونم،قلبم،هستم،نیستم
    همش بخاطر توئه پرسپولیسم
    H:\Images\New folder\Picture3.jpg

6. 2 کاربر مقابل از عشقه سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (8th September 2014), RaMiN (8th September 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    واقعا دلیلش چیه تا یه بازیکن از یه تیم میره شروع میکنن زیر آبی زنی و پته یارو رو میریزن رو آب

کلمات کلیدی این موضوع