این روزها حرف وحدیث های زیادی درباره اختلاف اسپانسر باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل این باشگاه وجود دارد که تمام اخبار مربوط به این باشگاه را تحت الشعاع خود قرار داده است.
اختلاف در این باشگاه مدت هاست که وجود دارد و چیز تازه ای نیست اما اینکه آتش اختلافات هر روز گسترده تر می شود، نکته ای است که نمی توان آن را کتمان کرد. از یک سو اسپانسر پرسپولیس تاکید دارد که رحیمی به تعهداتش عمل نمی کند؛ تعهداتی همانند اینکه وی به صورت جلسه ها پایبند نیست، معارضان را با شیوه های حقوقی برطرف نمی کند، نامه ای به آنها بدهد مبنی بر افزایش سهم اسپانسر از طریق سازمان لیگ، برند باشگاه را در اختیارشان قرار دهد و ...
از سوی دیگر نتایج نامطلوب پرسپولیس باعث شده شایعاتی مبنی بر مذاکره اسپانسر با برخی مربیان برای جانشینی دایی به گوش برسد، آن هم در شرایطی که رحیمی حامی دایی است و از او حمایت می کند.
حتی در این بین شایعه شکایت اسپانسر از رحیمی مطرح و گفته شد میانجیگری های مسئولان وزارت ورزش هم نتوانسته روابط طرفین را بهبود ببخشد. سکوت رحیمی نیز بر این ابهامات افزود. مدیرعامل پرسپولیس اما همچنان ترجیح می دهد سکوت کند و تنها یک جواب کلی بدهد.
رحیمی درباره اتفاقات اخیر گفت: پرسپولیس هیئت مدیره دارد و همه موارد به صورت جمعی تصمیم گیری می شود و وزارت ورزش هم همه امور را زیر نظر دارد. من هم به عنوان مدیرعامل باشگاه هر آنچه به سود پرسپولیس باشد را انجام می دهم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه ماجرای اختلاف با اسپانسر و اینکه گفته می شود او جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را به عنوان پشتیبان خود معرفی می کند، اظهار داشت: حرفی درباره اسپانسر و اینگونه موارد ندارم و همان طور که گفتم هر کاری که به صلاح پرسپولیس باشد را انجام خواهم داد.