مهدی دغاغله در گفت وگویی، در مورد مصدومیت دوباره اش از ناحیه کشاله ران گفت: تازه مچ پایم خوب شده بود که دو روز پیش از بازی با تراکتورسازی در تمرین کشاله رانم دچار مصدومیت شد. این هم قسمت من است که همیشه باید مصدوم شوم.
وی ادامه داد: وقتی پیش از فصل مصدوم شدم قرار بود تا هفته دوم به شرایط بازی کردن برسم اما هفت هفته است که نتوانستم برای پرسپولیس بازی کنم و این مسئله خیلی من را اذیت می کند. آماده بودم تا مقابل تراکتورسازی بازی کنم اما مصدومیت همه برنامه هایم را به هم ریخت، وقتی در تمرین دوباره مصدوم شدم گریه کردم چون باور نمی شد باز هم نمی توانم برای پرسپولیس بازی کنم.

دغاغله در واکنش به این مسئله که بعضی ها معتقد هستند او با مصدومیت به پرسپولیس پیوسته، اظهار داشت: نمی دانم این حرف ها از کجا مطرح می شود؟ وقتی می خواستم با پرسپولیس قرارداد ببندم تست پزشکی دادم و هیچ مشکلی وجود نداشت. این حرف ها و شایعات اصلاً برایم اهمیت ندارد. زمانی که به پرسپولیس آمدم سالمِ سالم بودم. حرف همیشه هست و نباید به این شایعات توجه کرد.

وی در خصوص اینکه آیا شماره 8 پرسپولیس برایش خوش یمن نبوده خاطرنشان کرد: به این مسائل اصلاً توجهی ندارم، اتفاقاً هرکسی شماره هشت پرسپولیس را پوشیده اسطوره شده است. زمانی که به شرایط بازی کردن رسیدم تمام این روزها را جبران می کنم، البته دیگر نمی گویم چند روز دیگر می توانم بازی کنم چون هر موقع این کار را کرده ام دوباره مصدوم شده ام.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم می تواند در سه دیدار آینده و خانگی خود امتیازات کامل را به دست بیاورد؛ عنوان کرد: باید این اتفاق رخ دهد، در بازی با تراکتورسازی هم حق ما شکست نبود. شما نمی دانید این روزها در تیم چه خبر است، همه بازیکنان از نظر روحی و روانی خسته شده اند و می خواهند از این وضعیت خارج شوند.