فانپرسی: حرفهای خیالی من را ناراحت میکند

مهاجم گلزن تیم ملی هلند ابراز امیدواری کرد در جام جهانی روسیه همراه کشورش بدرخشد. او عنوان کرد میخواهد تا 40 سالگی فوتبال بازی کند.
به گزارش ایسنا، هلند در جام جهانی برزیل توانست عملکرد خوبی داشته باشد و بالاتر از کشور میزبان در رده سوم این رقابتها قرار گیرد. خیلی از موفقیتهای هلند در جام بیستم به خاطر روبین فانپرسی بدست آمد که شرایط خوبی در برزیل داشت. این مهاجم گلزن اکنون هدف مهم پیشروی خود را درخشش در جام جهانی روسیه میداند.
روبین فانپرسی درباره شرایط خود در تیم ملی هلند به روزنامه هلندی volscrant گفت: در شرایط خوبی قرار دارم. در چند وقت گذشته چند مصدومیت کوچک و بزرگ را پشت سر گذاشتم و توانستم شرایط بازی کردن را بدست آورم. فکر میکنم تا هفته آینده بتوانم شرایط خوب خودم را بدست آورم. در حال حاضر 31 سال سن دارم و میتوانم تا 9 سال دیگر فوتبال بازی کنم. هدفم این است که بتوانم در جام جهانی روسیه درخشش خوبی داشته باشم. زمان زیادی برای درخشش من در تیم ملی باقی مانده است. البته میدانم که نمیتوانم در 40 سالگی در تیم بزرگی فوتبال بازی کنم ولی اگر شرایط خوبی داشته باشم میتوانم در 40 سالگی هم فوتبال حرفهای خودم را انجام بدهم.
این مهاجم هلندی درباره اختلافش با بازیکنان شیاطین سرخ درباره بازوبند کاپیتانی گفت: من رابطه بسیار خوبی با بازیکنان و بقیه اعضای تیم دارم. سعی میکنم در تمرینات چیزهای جدیدی یاد بگیرم تا پیشرفت کنم. 12 سال است که به طور حرفهای فوتبال بازی میکنم. عملکردم روز به روز در حال پیشرفت است. شرایطم با فانخال بهتر شده است. پیش از این هم گفتم که سخن از عملکردم در میدان مرا ناراحت نمیکند اما وقتی پای اظهارات خیالی پیش میآید دیگر شرایط فرق میکند. من با هیچ بازیکن منچستر مشکلی ندارم. همیشه تلاش میکنم تا در تیم ملی و تیم باشگاهی از سرمربیان خود یاد بگیرم.
فان پرسی ادامه داد: از حضور در منچستر یونایتد بسیار خوشحال هستم. من با یونایتد قرارداد چهار ساله دارم و اگر بتوانم قراردادم را با این تیم دو سال دیگر هم تمدید کنم بسیار خوشحال خواهم شد چرا که بازی با پیراهن این تیم را برای خودم افتخار میدانم. البته میدانم که رسانهها هر روز چیزهای جدیدی درباره من مینویسند که اصلا درست نیست.
رابین فانپرسی در نخستین فصل حضور خود در منچستریونایتد نمایش درخشانی داشت و یکی از دلایل اصلی قهرمانی این تیم در فصل قبل لیگ برتر انگلیس بود اما این مهاجم هلندی در فصل گذشته لیگ جزیره نتوانست انتظارها را برآورده کند و برخی رسانههای انگلیسی از اختلاف او با وین رونی بر سر بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد خبر داده بودند.