رحیمی: دایی سرمربی پرسپولیس است و امروز تیم را تمرین می دهد!/ سیاسی چه کاره است؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: رحیمی: دایی سرمربی پرسپولیس است و امروز تیم را تمرین می دهد!/ سیاسی چه کاره است؟

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

رحیمی: دایی سرمربی پرسپولیس است و امروز تیم را تمرین می دهد!/ سیاسی چه کاره است؟

علیرضا رحیمی در واکنش به تصمیمات اخیر هیئت مدیره این باشگاه مبنی بر برکناری علی دایی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه گفت: هنگامی که هیئت مدیره مصوبه ای را به تصویب می رساند و از رحیمی می خواهد که یا علی دایی را برکنار کن و اگر برکنار نکردی خودت از این باشگاه برو، مردم قضاوت کنند و بگویند آیا این کار درست است؟

وی ادامه داد: آیا این شیوه برخورد درست است؟ آیا این نوع برخورد با قهرمان ملی فوتبال و ورزش ایران درست است؟ من از آقای رئیس جمهور و نمایندگان مجلس می خواهم که متوجه این شرایط باشند و ببینند چه اتفاقاتی رخ داده است.

رحیمی در ادامه به انتقاد از حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پرداخت و گفت: آیا این درست است آدمی چون سیاسی چون پول دارد هر کاری انجام دهد و بیاید تصمیم به برکناری اسطوره و قهرمان ملی ایران بگیرد؟ این آقا معلوم نیست از کجا آمده و متاسفانه برای قهرمان ملی ما تصمیم می گیرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به صورت تلویحی اینکه از سوی وزارت ورزش و با واسطه هایی از سیاسی خواسته شده علی دایی را برکنار کنند تایید کرد و گفت: من از علی دایی حمایت می کنم البته حمایتم نه فقط از علی دایی بلکه از تمام مربیان است.

رحیمی اظهار داشت: شما بروید بررسی کنید و ببینید در ماه های گذشته اینها با ما چه کارهایی که نکردند. پول ما را قطع کردند و مطالبات باشگاه را پرداخت نکردند و هر کاری توانستند انجام دادند تا اینکه دایی را برکنار کردند. در این 5 ماه مدام می گفتند باید دایی را برکنار کنیم و فرد دیگری سرمربی پرسپولیس شود.

وی عنوان کرد: تا زمانی که من هستم مطمئنا علی دایی هم سرمربی پرسپولیس است. همانطوری که گفتم این نوع برخورد با قهرمان ملی ما بد است و باید مانع این کار شویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سیاسی به من تاکید کرد که اگر علی دایی را برکنار نکنی تو را بر می داریم. در این 5 ماه مدام برای من شرط گذاشته اند که باید علی دایی را برداری. نمی دانم مشکل و خصومتشان با علی دایی چیست.

وی خاطرنشان کرد: من مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هستم و تا زمانی که من هستم علی دایی هم سرمربی پرسپولیس است.

رحیمی با بیان اینکه اگر قرار باشد سرمربی یک تیم عوض شود این نوع برخورد درست نیست گفت: خوب نیست با علی دایی اینطور برخورد شود همانطور که گفتم من از دایی حمایت نمی کنم و حمایتم از مربیان است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: نباید حمیدرضا سیاسی که تا به امروز پایش به توپ نخورده و حتی یک عکس با لباس ورزشی ندارد تصمیم به برکناری علی دایی بگیرد. سیاسی چه کاره است که این کار را کرد؟

" اگر من مدیر عامل پرسپولیس هستم دایی سرمربی پرسپولیس است و باید عصر امروز تیمش را تمرین دهد." وی با بیان این جمله و در پاسخ به این پرسش که با این شرایط تمرین عصر امروز پرسپولیس با حضور دایی برگزار می شود یا درخشان، گفت: چه کسی به درخشان گفته است سر تمرین برود؟ مدیر عامل باشگاه کیست؟ اگر من مدیر عاملم تیم باید امروز زیر نظر دایی تمرین کند و اگر هم فردی دیگر انتخاب شده است آقایان باید تبعاتش را بپذیرند. افرادی که رای به برکناری علی دایی دادند باید تبعات کارشان را بپذیرند و اطمینان داشته باشند چوب تصمیمی را که گرفته اند را خواهند خورد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که در این شرایط باید خودش از پرسپولیس برود گفت: اشکالی ندارد من به این نوع برکناری افتخار می کنم.

2. 5 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (10th September 2014), Rahim (10th September 2014), sajjad polis (10th September 2014), SaRa-MoHsEn (10th September 2014), Zayed FC (10th September 2014)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    با اونجای حرفش خیلی حال کردم
    سیاسی اصن چی کاره؟؟؟

4. 3 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (10th September 2014), H A N I Y E H (10th September 2014), mohammad25 (10th September 2014)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    توباشگاه چخبره ؟
    هرکـی میادو ی چیزی میگ ..
    خدابازیه روزجمعه روبخیربگذرونه !

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

6. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H A N I Y E H (10th September 2014)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    بخدا ادم گیج میشه چه خبره تو باشگاه آخه

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    دمت گرم خاک تو سر ب اصطلاح پیشکسوتای خود فروخته ما ک اینجا لال می شن . مرام ی سپاهانی از شما بیشتر بود . .................................................. ...

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

9. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    عادل
    استاتوس
    3 10 10
    شغل و حرفه
    دانشجوی بازنشسته
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Brazil
    تشکر شده 7,296 بار در 2,406 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    رحيمي: ديگر به باشگاه پرسپوليس نمي آيم

مخالفت عليرضا رحيمي با تصميم هيات مديره مبني بر برکناري علي دايي، احتمالا به پايان کار اودر پرسپوليس منجر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" در حالی که باشگاه پرسپولیس یکی از پرتب و تاب ترین روزهای خود را پشت سر می گذارد، رحیمی همچنان حکم برکناری را به علی دایی ابلاغ نکرده و از نظر وی دایی سرمربی تیم است.

لحظاتی پیش، در مقابل در ورودی باشگاه پرسپولیس، خبرنگاری با رحیمی تماس گرفت و او پشت تلفن اعلام کرد دیگر به باشگاه پرسپولیس نخواهد آمد. رحیمی که حالا فقط به حمایت وزیر ورزش خوش بین است ظاهرا از سمت او نیز پالس مثبتی ندیده و احتمالا جای خود را در پرسپولیس به فرد دیگری خواهد داد.

به گزارش خبرنگار "ورزش سه" فردی به نام طاهری که قبلا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کرده احتمالا جانشین رحیمی خواهد شد.

همیشه تو قلب ما جا داری کاپیتان

11. کاربر مقابل از ADEL.GH.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: