اختصاصی /بیایید یک صدا و یک دل شویم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اختصاصی /بیایید یک صدا و یک دل شویم

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 52 تاپیک

اختصاصی /بیایید یک صدا و یک دل شویم

پرسپولیسیها: این روز ها آنقدر دلگیرم که دیگر بزرگترین شادیهای دنیا هم مرا خوشحال نمی کند...
    حال مرا مرا فقط هوادارن پرسپولیس میفهمند و بس.
    دلم از خیلی ها گرفته از مردی دلگیرم که که با گذاشتن ریش پروفوسوری و نوشتن دو کتاب از راه رسید و طوری کمر به نابودی تیمم بست که انگار از من کینه ای دیرینه در دل پرورانده بود...
    دلم از مردی گرفته که چندیست دیگر زمین فوتبال را از تشک کشتی تشخیص نمی دهد...
    دلم از مردی گرفته نمیدانم کیست و اهل کجاست میدانم سیاسی صدایش می کنند و من نه خودش را می خواهم نه سیاست پست و بی مقدارش را اما مثل همیشه تنها فاکتوری که مهم نیست و هیچگاه هم مهم نبوده خواسته ی من است...
    دلم از مردی گرفته که بوی پول شیخ عرب را به پیراهن سرخش ترجیح داد و رفت...
    دلم از مردی گرفته که با تمام وجود صدایش کردم با غیرت و جز بی معرفتی از او هیچ ندیدم شاید او همراه با مسی معرفت را هم دریبل کرد و رفت...
    دلم از شهریارشهرمان گرفته که کاش بعضی ها را نمینشاند روی نیمکت همیشه پرحاشیه یپرسپولیس...
    اما دلم از خودم گرفته من هم دلیل بزرگی برای اشک های پسرکی هستم که با پرچم قرمز و با لبحندی بر لب وارد ورزشگاه شد و وقتی از ورزشگاه بیرون می رفت با همان پرچم قرمز اشک هایش را پاک میکرد و بی صدا و آرام قدم برمی داشت مبادا اشکهایش را ببینند...
    من اگر آستانه ی تحملم کمتر از 90 دقیقه نبود من اگر معرفت را از روی دستان اهل کوفه تقلب نکرده بودم...
    من اگر به قطبی نمیگفتم برو!به استیلی نمیگفتم حیا کن! به ژوزه نمیگفتم دایی!به دنیزلی نمیگفتم دلت با دلم یکی نیست نمیخواهمت!به یحیی نمیگفتم جای تو اینجا نیست و...الان هرگز مجبور نبودم شاهد اشک های آن پسرک باشم ...من اگر با خود عهد بسته بودم پشت تیم بمانم و یاد میگرفتم هر دستاورد بزرگ تاوانی دارد و هیچ موفقیتی به راحتی به دست نیامده شاید تحمل سختی ها برایم آسان تر بود.من حق دارم برای تیمم دل بسوزان اما تیمم حق ندارد از من توقع هواداری داشته باشد؟؟!!چرا فکر میکنم همه در حال امروز تیمم مقصر هستند جز من؟!!!شاید به بقیه دروغ بگویم اما به خودم هرگز مگر میشود همه پر از عیب و ننگ باشند جز من که سالها ساز مخالف کوک کردم و هر که آمد گفتم نه آن یکی را میخواهم این خوب نیست!!!!!!!!اگر امروز مجبورم اشک های کودکانی را ببینم که با هزار امید می ایند و با دنیایی از حسرت ورزشگاه را ترک میکنند بخاطر این است که هیچگاه نخواستم و یاد نگرفتم به انتخابم پایبند باشم و کمتر غر بزنم...یاد نگرفتم این کودکان آینده یشان را از روی من و امثال من میسازند پس آستانه ی تحملم را بالا ببرم 90 دقیقه حمایت کنم و در بدترین حالت لب به بد بیراه باز نکنم!اگر امروز فقط یک نفر شایسته ی پشتیبانی تیمم باشد آن یک نفر من هوادار هستم و بس...

پرسپولیس شایسته ی میلیونها هوادار است که با هم یک صدا شوند و آنقدر بلند صدایش کنند که گوش عالم کر شود...بیایید برای یک بار هم که شده برای موفقیت پرسپولیس عشق
    ویرایش توسط s A r A : 10th September 2014 در ساعت 23:22

2. 9 کاربر مقابل از UniQue عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amir17 (10th September 2014), elɴαz-нαɢнιɢнι (10th September 2014), omid27 (11th September 2014), Rahim (10th September 2014), RaMiN (10th September 2014), s A r A (10th September 2014), SaRa-MoHsEn (11th September 2014), shahrzaaaad (10th September 2014), Terminator2731 (11th September 2014)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    هوادارا حق دارن ناراحت باشن!تیمیه که 7 ساله جام قهرمانیو لمس نکرده

ولی واقعا نمیدونم باید چی گف بما هوادارا

سر ی حرفمون وانمیسیم!

دایی نبود شعار میدادن دایی!

حالا ک اومد اینجوری.....

4. 2 کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (10th September 2014), UniQue (10th September 2014)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    من حق دارم برای تیمم دل بسوزان اما تیمم حق ندارد از من توقع هواداری داشته باشد؟

چه جمله فوق العاده ای

6. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (10th September 2014), shahrzaaaad (10th September 2014), UniQue (10th September 2014)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    من اگر به قطبی نمیگفتم برو!
    همه چی از همون روز شروع شد....
    مربیای مختلف...مدیرای مختلف....تغیرات دائمی...شعار...نارضایتی...بدب تی.....
    از همون روز لعنتی همه بدبختیای ما هم شروع شد....
    دیگه قهرمانی تو لیگی درکار نبوده....دیگه پرسپولیسی که اونجوری با اون شور و حرارت بازی کنه درکار نبوده....
    همش نوسان بوده....شادیهای لحظه ای وناراحتیای طولانی.....بدشانسی ها پی درپی.....
    یادش بخیر اون سال همه تو ورزشگاه فقط یه نفرو تشویق میکردن...کسی که سرمربی تیم بود...هوادارا متحد بودن....مثل این ۶-۷ سال چنددسته نبودن....هر دسته یکیو تشویق کنه...
    من نمیگم قطبی فوق العاده بود....اما با تمام سختیا و حاشیه هایی که بود...تا اخرش پامون وایساد و قهرمانمون کرد.....
    اون همه سنگ انداختن جلو پاش که ول کنه بره اما پای حرفش واستاد و پرسپولیسو قهرمان کرد...
    اما ما چیکار کردیم؟؟؟؟؟ما چجوری ازش تشکر کردیم؟؟؟؟؟
    من هنوز یه موقعایی فکر میکنم اینا همه نتیجه اینه که دل کسی رو شکستیم که با تموم قلبش عاشقمون بود...فقط عاشق خودمون....

زندگی جاریست...

8. 5 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

elɴαz-нαɢнιɢнι (11th September 2014), RaMiN (11th September 2014), SaRa-MoHsEn (11th September 2014), Terminator2731 (11th September 2014), UniQue (11th September 2014)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    دلم از خدا گرفته پس کی صدای مارو میشنوی بندگان شنوایت خودشان را به کری و کوری زده اند ما که حلالشان نمیکنیم
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. 4 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

elɴαz-нαɢнιɢнι (11th September 2014), SaRa-MoHsEn (11th September 2014), Terminator2731 (11th September 2014), UniQue (11th September 2014)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzaaaad نمایش پست ها
    من اگر به قطبی نمیگفتم برو!
    همه چی از همون روز شروع شد....
    مربیای مختلف...مدیرای مختلف....تغیرات دائمی...شعار...نارضایتی...بدب تی.....
    از همون روز لعنتی همه بدبختیای ما هم شروع شد....
    دیگه قهرمانی تو لیگی درکار نبوده....دیگه پرسپولیسی که اونجوری با اون شور و حرارت بازی کنه درکار نبوده....
    همش نوسان بوده....شادیهای لحظه ای وناراحتیای طولانی.....بدشانسی ها پی درپی.....
    یادش بخیر اون سال همه تو ورزشگاه فقط یه نفرو تشویق میکردن...کسی که سرمربی تیم بود...هوادارا متحد بودن....مثل این ۶-۷ سال چنددسته نبودن....هر دسته یکیو تشویق کنه...
    من نمیگم قطبی فوق العاده بود....اما با تمام سختیا و حاشیه هایی که بود...تا اخرش پامون وایساد و قهرمانمون کرد.....
    اون همه سنگ انداختن جلو پاش که ول کنه بره اما پای حرفش واستاد و پرسپولیسو قهرمان کرد...
    اما ما چیکار کردیم؟؟؟؟؟ما چجوری ازش تشکر کردیم؟؟؟؟؟
    من هنوز یه موقعایی فکر میکنم اینا همه نتیجه اینه که دل کسی رو شکستیم که با تموم قلبش عاشقمون بود...فقط عاشق خودمون....
    ایول حرف دل منو زدی!

12. 3 کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (11th September 2014), shahrzaaaad (11th September 2014), UniQue (11th September 2014)