رییس: خاطرات خوشی از آرسنال دارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رییس: خاطرات خوشی از آرسنال دارم

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

مهاجم اسپانیایی سابق آرسنال بعد از پیوستن در سال 2004 به آرسنال، 3 سال خوب را در شمال لندن سپری کرد.

خوزه آنتونیو رییس کار خود در آرسنال را با فتح لیگ برتر بدون شکست و پیروزی در فینال جام حذفی تمام کرد. او تاکید دارد که نهایت توان خود را در هایبوری به نمایش نگذاشت اما این جایگاهی است که همواره در قلب او وجود دارد.

" چیزی جز خاطرات شاد و مثبت از آن زمان ندارم. هر زمان که وقت داشته باشم بازی های آنها را دنبال می کنم و همیشه بهترین آرزوها را برای آنها دارم.

در آن زمان وقتی به این تیم ملحق شدم بسیار هیجان انگیز بود، یکی از آن تجربه ها که خود را نیشگون می گیرید تا مطمئن شوید واقعا اتفاق افتاده. در آن زمان قدم بزرگی برایم بود اما خانواده و دوست دخترم نیز خیلی از من حمایت کردند.

وقتی از علاقه آرسنال به خود باخبر شدم حس شادمانی داشتم و اسپانیا را ترک کردم تا بروم و لیگ را با آنها پیروز شود، چیزی که به آن دست پیدا کردم اما یک جهش بزرگ برای من بود.

باید بگویم که که همه خیلی خیلی کمک حال من بودند، نه تنها بازیکنان و کارکنان در باشگاه. من مردمانی بسیار مهربان را در انگلستان شناختم."

رییس خیلی زود محبوبیت خود در نزد هواداران را بدست آورد و با زدن گل های حساسی مقابل پورتسموث و فولهام نقش مهمی در روند تیم شکست ناپذیر داشت. این همان فصلی است که او هرگز فراموش نخواهد کرد.

" در ان زمان خیلی آن را درک نمی کردم اما وقتی کار تمام شد شروع به درک این موضوع کردم که ما بخشی از تاریخ فوتبال شدیم و نام خود را در کتاب های تاریخ نوشتیم.

معتدم همه ما بخشی از گنجینه آن فصل خاص بودیم. شدت احساسات آن باورنکردنی بود.

در زمانی شبیه به آن دوره، شما احساس افتخار و اعتماد به نفس می کنیم. احساس می کنید که کاری را به خوبی انجام دادید. احساس شادمانی می کنید، احساس قدرت می کنید و احساس می کنید که قدم درستی در حرفه خود برداشته اید."

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sara93 (2nd March 2012)