پرسپولیس نیوز : مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: مجوز درخشان برای سرمربیگری پرسپولیس در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان صادر شده است.
مصطفی شهبازی در مورد وضعیت سرمربیگری پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس بهروز منتقمی را به عنوان سرپرست باشگاه به سازمان لیگ معرفی کرده است و حمید درخشان هم به عنوان سرمربی موقت این تیم به ما معرفی شد البته مجوز او فقط برای بازی فردا صادر شده است و درخشان در دیدار با نفت سرمربی پرسپولیس است تا مدارک بعدی خود را برای تکمیل مدارک و سرمربیگری دائم به سازمان لیگ ارائه کند.

وی در مورد بحث باطل شدن کارت معافیت بازیکنان گفت: همان 13 نفری که نامشان اعلام شد مجوزشان باطل شده، بنابراین 3 باشگاه فولاد خوزستان، ذوب آهن و راهآهن میتوانند به جای بختیار رحمانی، سینا عشوری و حامد زمانی بازیکن جدید جذب کنند. 10 بازیکن دیگر مربوط به تیمهای لیگ برتری بودند که اکنون به دسته اول سقوط کردند بنابراین به آن 10 بازیکن دیگر اجازه امضای قرارداد با باشگاهها داده نخواهد شد.

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد اینکه آیا فهرست دیگری از بازیکنان در راه است یا نه گفت: هیچ فهرست دیگری به ما اعلام نشده و من از سازمان نظام وظیفه نیز این مسئله را پیگیری کردهام که آنها گفتند در حال حاضر همان فهرستی که اعلام شده صحیح است.

شهبازی در مورد وضعیت حسین ماهینی گفت: این بازیکن میتواند برای پرسپولیس بازی کند و هیچ منعی ندارد.

وی در مورد حضور حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس در نشست خبری گفت: هیچ مشکلی از این نظر وجود ندارد و درخشان میتواند امروز در نشست خبری شرکت کند.